Забагаловка• 04 октября 2021
Киев,зайдите кто ездит метро с синей ветки на красную
девочки,пишу пошаговый маршрут пожилому иногороднему родственнику.
подскажите,плиз,если с синей ветки переход по эскалатору (не длинный в часы пик),если выйти с перехода уже на станцию Крещатик, то напротив куда едут поезда? на театральную или арсенальную?
спасибо
Результат:
вже голосів:
19 (76%)
на арсенальную
5 (20%)
результаты
1 (4%)
на театральную
Забагаловка
• 04 октября 2021
Ответ дляЖелезная тетя
На Арсенальную и левый берег
спасибо большое.
Бяки-козяки• 04 октября 2021
На арсенальну точно. А ще з синьої гілки на червону короткий перехід завжди відкритий, навіть у години пік. Це навпаки - з червоної на синю короткий закривають і всі ідуть довгим.
А з яких на які станції він їде? Я підкажу, в який вагон краще сісти.
Пошаманю• 04 октября 2021
Ответ дляБяки-козяки
В какой?
Бяки-козяки• 04 октября 2021
Ответ дляПошаманю
В какой?
Треба знати з якої станції їде людина. Якщо їде зі сторони Г.Дніпра, то перший вагон останні двері. Якщо зі сторони Теремків останній вагон перші двері.
Пошаманю• 04 октября 2021
Ответ дляБяки-козяки
Почему?
Бяки-козяки• 04 октября 2021
Ответ дляПошаманю
Почему?
В смислі? Тому що ескалатор з Майдана незалежності на Хрещатик в одному з кінців платформи.
Людині буде менше йти по платфлрмі і одразу зрозумвє, в яку їй сторону.
Забагаловка
• 04 октября 2021
Ответ дляБяки-козяки
їде з метро Мінська на м.Чернігівська
Забагаловка
• 04 октября 2021
Ответ дляБяки-козяки
дякую.
АБВГДейка• 04 октября 2021
Скажите,чтоб читал дополнительно таблички вверху,там все указатели.
А еще распечатать Вам бы лучше схему метро.