МУСЯкомарова• 05 октября 2021
Що це за гриб?
Допоможіть зрозуміти, який це гриб? Дякую!
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляРусская Богатырша
Вы шутите? Это же бледная поганка!
Не думаю, що бліді поганки так виглядають
Единорог помог• 05 октября 2021
Шампиньон вроде. Есть такое приложение seek там фоткаете и он пишет что это
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляПоэтеСССа
Бледная поганка, по центру вроде шампиньон
Це один і той самий гриб. Точніше, з однієї грибниці
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляЕдинорог помог
Пошукаю, дякую.
Скользкая• 05 октября 2021
Вот грибники пошли нынче… кроме белого и маслят ничего не беру , даже мысли в голову не приходит узнавать о незнакомых грибах… ну только если с целью знать название
Мейк-ап форева• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну... Вы или сами думайте или других спрашивайте..
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляСкользкая
Мені теж цікаво, що це у мене в квітнику виросло.
Я усі викинула, ще учора. Я не з тих, хто їсть гриби, зібрані не з полиці магазину.
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Одночасно у вашому світі такі речі аж ніяк не трапляються?
Мейк-ап форева• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Я - воспитанный человек.
фан L.O.S.T.• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Це бліда поганка!! Категорично не вздумайте їсти.
НІКОЛИ НЕ БЕРІТЬ ГРИБИ У ЛІСІ, ЯКЩО НЕ ВПЕВНЕНІ І НЕ ЗНАЄТЕ, ЩО ВІН ЇСТІВНИЙ!!!
ПоэтеСССа• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Нашла. По центру молодая бледная поганка
’Плодовое тело у поганки представлено шляпкой и ножкой, однако в молодом возрасте напоминает яйцо и целиком закрыто плёнкой. ’
Мейк-ап форева• 05 октября 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
Пусть ест и не думает!
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
В інтернеті бліді поганки зеленувату шапочку мають і взагалі вони на вигляд інші.
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляПоэтеСССа
Ну ось. Бліда поганка зовсім інша.
Шапочка зеленувата і ця штучка на ніжці, як спідничка, інакша.
працював б ФБ, я б пішла туди у групи запитувати, а так гадаю тут.
фан L.O.S.T.• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Жіночко, я з Полісся, гриби збираємо щороку в лісі зі школи, я їх знаю багато. І на фото отруйний гриб.
Хочете їсти і спробувати, то пробуйте, але дітям не смійте давати. Бо через дурну матір, ще кого потруєте.
П.с: якщо Ви така розумна і знаєте, що це не гтруйни, і тут сплрите зі всімв, то навіщо тему створили???
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Пусть ест и не думает!
Тут ваша ’вихована людина’ розкрилася наповну.
я Кукарача• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
А, ну если в интернете....
ПоэтеСССа• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну ось. Бліда поганка зовсім інша.
Ваша такая же, как и на сайте про поганки, что я запостила. Не выдумывайте, выбрасывайте поганки нафиг.
МУСЯкомарова
• 05 октября 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
Панусю, а де ви прочитали, що я запитую, чи цей гриб можна їсти?
Бліда поганка, то й бліда, я вас почула. Надобраніч. Здоров´я вашим дітям при такій мудрій мамі.
фан L.O.S.T.• 05 октября 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Я Вам не ’панусю’