Тень льва• 06 октября 2021
Как думаете, кого на СЗ больше - женщин или мужчин?
Варианта "одинаково" нет сознательно
Результат:
вже голосів:
26 (55.32%)
Женщин
21 (44.68%)
Мужчин
ДинамоКит• 06 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
класних жіночок і неадекватних мужичків
ну а то.
все классные одинокие на сз, а те что неклассные давно по парам. ага
МошеЙница• 06 октября 2021
Ответ дляМуркамурковна
класних жіночок і неадекватних мужичків
Я думаю, що навпаки
МошеЙница• 06 октября 2021
Ответ дляБутербродница
90 выбраковки ,10 норм,я так думаю,девуль больше.
Нормальних одиниці, друг казав що там або шлюхи, або утриманки, або взагалі із нестабільною психікою та відсутністю здорового глузду, реально нормальних одиниці
МошеЙница• 06 октября 2021
Ответ дляБутербродница
Забула ще за одну категорію - неліквід з прицепом
Працюю в чоловічому тісному колективі, вони постійно когось обговорюють, у одного до речі двоє дітей, які з ним живуть, мати зустрічається з дітьми виключно в його присутності і після проходження алкотестера