вАлнуюся сильнА• 09 октября 2021
ЗАЯВА проти примусу вчителів до вакцинування з погрозами звільнення
ЗАЯВА проти примусу вчителів до вакцинування з погрозами звільнення:
Директору школи №___________________________
_____________________________________________
Від: _________________________________________
(ПІБ заявника)
(Адреса, індекс)
ЗАЯВА
відмова від участі в медичних експериментах (щеплення від COVID-19) в закладах освіти
Я відмовляюсь від вакцинування проти коронавирусной інфекції, викликаної вірусом SARS-CoV-2 COVID-19, як від ризикованої медичної процедури, та не надаю своєї згоди на участь в медичних експериментах, так як ці вакцини не пройшли всіх стадій необхідних клінічних випробувань, а саме не пройшли четвертої фази досліджень — вивчення побічних ефектів і протипоказань.
Моя відмова ґрунтується на наступних факторах:
Вакцина від COVID-19 не є традиційною вакциною. Це генно-інженерний продукт, в якому містяться білки матричної РНК — мРНК. Ці агенти вбудовуються в геном людини, змінюють та модифікують його.
До складу вакцин від COVID-19 входить абортивний матеріал людини (кліткова лінія HEK-293), що є відкритою інформацією, та підтверджується самими виробниками. Я вважаю неприпустимим введення цих речовин у кров людини.
На сьогоднішній день вакцинація проти коронавирусной інфекції викликаної вірусом SARS-CoV-2, є «примусовим» медичним експериментом над громадянами України, оскільки відповідно до ЗУ №4613 «Про лікарські засоби», який спрощує процедуру реєстрації та використання вакцин від COVID-19 в Україні, від 29.01.2021 року, допущена прискорена процедура реєстрації вакцин від коронавірусу, при якій дозволено в надзвичайних ситуаціях (або для їх запобігання) реєструвати препарати на основі неповних даних клінічних досліджень та до завершення клінічних випробувань. Без цього законопроекту уряд не мав би права реєструвати вакцини від коронавірусу, тому що жодна з них не пройшла четвертої фази досліджень — вивчення побічних ефектів і протипоказань.
Згідно ст. ст. 1, 8, 9 Нюрнберзького кодексу 1947 року:
Абсолютно необхідною умовою проведення експерименту над людиною є добровільна згода останньої. В ході проведення експерименту випробовуваний повинен мати можливість зупинити його. Ніякі національні закони або підзаконні акти не можуть применшувати чи скасовувати гарантії, викладені в даному кодексі.
Відповідно до ст. 28 Конституції України: «Кожен має право на повагу до його гідності… Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам».
Згідно з п.3 ст. 281 ЦКУ: «Медичні, наукові та інші досліди можуть провадитися лише щодо повнолітньої дієздатної фізичної особи за її вільною згодою».
Таким чином, згідно з чинним законодавством України і нормам міжнародного права примус до експериментального медичного втручання є неприпустимим. Відповідно відмова від участі в медичних експериментах не може бути підставою для відсторонення від роботи та/або позбавлення заробітної плати.
Згідно з резолюцією Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від 27.01.21 та профільним законодавством України, щеплення проти COVID-19 не є обов’язковим.
Так, зокрема, у даній резолюції ПАРЄ зазначено: «Вакцини проти COVID-19: етичні, правові і практичні питання»: «Забезпечити, щоб громадяни були проінформовані про те, що вакцинація НЕ є обов’язковою і що ніхто не піддається політичному, соціальному чи іншого тиску з метою зробити собі вакцинацію, якщо вони не хочуть робити це самі» (ст. 7.3.1); «Гарантувати, що ніхто не піддаватимиться дискримінації за те, що він не був вакцинований, через можливі ризики для здоров’я або небажання пройти вакцинацію» (ст. 7.3.2).
Відповідно до ст. 12 ЗУ № 1645-ІІІ від 06.04.2000 «Про захист населення від інфекційних хвороб», та ст. ст. 42, 43 ЗУ № 2801-XII від 19.11.1992 «Основи законодавства України про охорону здоров’я», — передумовою будь-якого медичного втручання є отримання відповідної на те інформованої згоди пацієнта (по дітям до 15 років — законних представників (батьків)).
Щодо примушення до вакцинування проти COVID-19 вчителів у закладах освіти, повідомляю, що згідно листа від Міністерства освіти та науки України №4.5/1881-21 від 30.06.2021: «На сьогодні обов’язковість вакцинування педагогічних працівників закладів освіти проти COVID-19 законодавчо не передбачена. Вона є добровільною та не впливає на їхнє залучення до роботи в закладах освіти».
Щодо погроз про звільнення, або відсторонення від праці
Право на працю, включно з правом на захист від незаконного звільнення, є прямою нормою Конституції, безумовним, невід’ємним правом, згідно ст. 43 Конституції України.
Згідно Конституції України: «В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй» (ст.8); «Права i свободи людини є невiдчужуваними та непорушними» (ст.21); «Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод» (ст.22)»; «Виключно законами України визначаються права і свободи людини» (ст.92).
Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».
Таким чином, незалежно від будь яких цілей, причин чи суспільного або особистого інтересу, всі органи і посадові особи держави Україна повинні діяти у відповідності до Конституції та не мають повноважень виходити за межі її норм, навіть якщо вони керуються законом, оскільки закон також не має суперечити Конституції.
Відповідно до ст. 2-1 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.
Згідно зі ст. 147 КЗпП за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано один з таких заходів стягнення: 1) догана; 2) звільнення.
Разом з тим, пунктом 24 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців підприємств, установ, організацій зазначено, що порушення трудової дисципліни – це невиконання чи неналежне виконання працівником покладених на нього трудових обов’язків.
Отже, відмова працівників від вакцинації не може вважатися порушенням трудової дисципліни, більш детально в роз’ясненні Мінтруда (Додаток 1).
На підставі зазначеного та відповідно до п. 8 ч. 5 ст. 19 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я», що стверджує право на «відмову від медичного втручання», я категорично відмовляюся брати участь в такому небезпечному експериментальному медичному втручанні і ризикувати своїм здоров’ям та життям.
Будь-який тиск буде сприйнято мною як протиправна дія з примусу мене до участі в небезпечному медичному експерименті і буде розцінено, як замах на моє життя і здоров’я.
З повагою,
Дата ________________ Підпис _____________
(ПІБ заявника)
(Адреса, індекс)
ЗАЯВА
З повагою,
БершкомангоЗар• 10 октября 2021
Ответ дляОткушу что там торчит
Оно и видно

Не зарекайтесь.все может случится,и вы там окажетесь.
А я с косою• 10 октября 2021
Ответ дляMs. Скромность
А толк от стажа, если нет отчислений подоходного налога?
Ничего страшного за несколько месяцев карантина не произойдёт и на пенсию это не повлияет,будьте реалистами.
А я с косою• 10 октября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну не усі на приватні уроки можуть піти.
А так...да. частина не боїться. Так і буде відсторонена від роботи. Але я думаю, що коли так станеться, то ще щось придумають. Або відпустки не буде, або усіляких доплат. Не знаю, але щось буде новеньке
Все могут пойти. А ещё можно онлайн уроки ,репетиторство по всей стране делать не выходя из дома.
Персонаж Аноним• 10 октября 2021
Осень много побосек, если что то случится никто ответственности не несёт. Уже ни работа, ни путешествия будут не нцжны( автор, спасибо!
Откушу что там торчит• 10 октября 2021
Ответ дляБершкомангоЗар

Надейтесь, что, может случиться, вы там не окажетесь и ваше мнение по теме вакцинации в школах кому-то станет, наконец-то, интересно.