Советчица Года• 12 октября 2021
Розыск ребенка! Посмотрите фото папы и ребенка!
❗️Допоможіть знайти дитину!
Святошинським УП ГУНП у м. Києві розшукується хлопчик Павленко Святослав Олександрович, 18.12.2019 р.н.
“Колишній чоловік вкрав сина”, повідомляє мама хлопчика. Останній раз вона бачила сина разом з батьком вчора ввечері, близько 20:20 в Кафе “Песто”, що на проспекті Перемоги, 134/1.
Батько Павленко Александр Вікторович, 10.02.1983 р.н. - безробітній, де проживає невідомо.
Прикмети хлопчика: зріст 95 см., сіро-блакитні очі, світло-русе волосся, в синіх штанях, блакитна блуза, коричневі туфлі.
Якщо хтось бачив хлопчика або володіє будь-якою інформацією, будь ласка повідомте за спецлінією 102.