Ганцю в кєдах• 23 октября 2021
Чай натуральний
Останнім часом в магазинах продаються такі чаї з добавками ароматизаторів,що геть відбивають охоту їх пити.І шукаєш їм альтернативу.Для себе відкрила різні варіанти,які можна виростити в нашому кліматі і які мені та дітям до смаку.Це чаї із м"яти ( куди ж без неї :),гілки зі смородини або вишні, із чебрецю,липи,обліпихи.
І останній був придуманий мною цього літа -це суміш чорнобривців+шалфей+м´ята+липа ( всього по чуть-чуть) .Це дуууже смачно!
А вам ,які подобаються чаї?
Поділіться :)
П.с.фото 2-3 мій сьогоднішній урожай 2021 :) ,буду сушити))
А вам ,які подобаються чаї?
Поділіться :)
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну вишня, смородина, мята , чабрец, тимьян, календула -ок. А вот чернобрывцы- неожиданно.кажется очень специфичный вкус
Навіть із одних чорнобривців-дуже смачно!
Доречі,одне із властивостей-покращують обмін речовин.Це так,на секундочку,для тих -кому актуально
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляМиссис Буркул
Автор, ви хоч поцікавтеся, які протипоказання для вживання чорнобривців та іншої трави, яку ви зібрали.
Жесть. Можна такого наробити, що потім вигрібати довго й нудно.
Ще й дітям заварює
Таке враження,що ви одні до цього додумалися.
І да,ми їх не вживаємо трилітровими банками
Миссис Буркул• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
До чого тут літраж???
Деяких рослин достатньо маленьку кількість і разово, щоб спровокувати....
Ви дивна просто.
Чёрти Шо• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
укріплює іммунку, це осн.властивість. можна послухати Н.Земну про чорнобривці, але я її не дуже сприймаю, хоча вражена як вона виглядає на свій вік
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляНафаня Маня
Красота 😍 Я насушила мелиссу, перетерла смородину с сахаром. Вот сейчас болею, пью. Завтра буду собирать урожай калины, тоже на чай.
О, дякую,за смородину забула сказати.Теж наморозила багато.Я без цукру,цілі ягоди
Маманя• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
Мені так подобається і дітям)
Не сказала б ,що дають сильну гіркоту.
Від шалфею -більше.
Але ми таке любимо
Не сказала б ,що дають сильну гіркоту.
Від шалфею -більше.
Але ми таке любимо
Честно говоря, не встречала раньше такого использования, ну чтобы полностью весь цветок..Чисто лепестки знаю используют.
Шалфей вообще специфический такой, прям чуть больше возьмешь - и все пиши пропало)) Зато такой красивый куст, мне он очень нравится, прям украшения клумбы и такой огромный шар у меня, хотя особого внимания и ухода ему не уделяю. Цветом практически до самых холодов. Ну и соседские пчелы его тоже очень полюбили >_
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляНафаня Маня
Лучше из под ног, то что продают сейчас в магазине страшно пить.
💯 відсотків!
Маманя• 23 октября 2021
Ответ дляГидроусилитель руля
Да, це смачно, але це лікарські рослини, які мають певний вплив і показання. Я, наприклад, не ризикую їх вживати регулярно. Пару разів за літо, не більше.
Мне вот очень нравится по запаху и вкусу липовый чай. И цвет такой красивый дает, но буквально 1-2 цветочка к обычному чаю и начинает бешено стучать сердце, как будто трепетать, повышается давление, в груди давит и какое-то чувство тревоги.. И мне только 25, а уже такой эффект
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляМаманя
Шалфею капулічку дійсно треба,він термоядерний :)
Погоджуюсь,на газоні шалфей гарна прикраса!
Оскорбляю всячески• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
Спасибо автору темы)почитаю что к чему и пойду завтра в сад за урожаем цветов в чай)
Будем здоровы 🥂
Оскорбляю всячески• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
У меня был жуткий кашель (не ковид) и мне кажется что литры чая с огорода шалфея+тимьян+чабрец меня спасли. Полезная вещь!
Мадам БрЮшкина• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
Не скажу, что знаю наверняка, но мне кажется, что в чай можно 1-2 цветка бархатца (на кружку).
И пишут, что они полезны для глаз. Особенно яркие. В них лютеин.
Кракадэ• 23 октября 2021
Ответ дляТоска в носках
Ерунда какая то, при наличии широкого выбора чая в магазинах, пить всякую дрянь из под ног
И в магазине из-под ног. Только собрано чужими руками. Или, думаете, их выращивают в специальных помещениях?
Автор, тоже люблю травы и веточки) Колдую по чуть-чуть. Больше всего чабрец нравится.
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
Так, корисні для очей,все вірно!
І за 1-2 шт вірно.
Просто є дрібні,а є крупніші квіти,то я кидаю трошки більше,у мене дрібні
І за 1-2 шт вірно.
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляКракадэ
Я в цьому році,на жаль, без чебрецю...профукала
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляArmada
Ферментировала листья малины, кизила и смородины.Смородига рулит. Но именно ферментированные листья для чая, не просто сушеные.Как добавки насушила чернобрывцы, хризантемы, мяту, цветы бузины, ягоды черемши.
Черемша в чай???
Там же часниковий смак
Чёрти Шо• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
я без чорнобривців цього року , от не виросли,
але маю інші трави, перезимую
я не вживаю каву, та майже не вживаю чай, основне: фіточаї, морси ягідні, кваси(овочеві, чайний гриб, тібікос), узвар.
але маю інші трави, перезимую
Чёрти Шо• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
Черемша в чай???
Там же часниковий смак
черемха скоріше за все, пахучі квіти, чорні ягои.
Кракадэ• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
Думаю, когда свой закончится, пойду в аптеку ещё куплю) Уж лучше, чем химические добавки.
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляКракадэ
О,точно,і я піду в аптеку,не подумала,що там може бути
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляЧёрти Шо
Ааа
Я думаю,ото гурмани
Ну,у мене тут черемша не росте.До нас привозять в місто лише листя,за 70 км від нас.То ми її в салат,зі сметанкою і яйцями.Ммм,нямка
Я думаю,ото гурмани

Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляЧёрти Шо
але маю інші трави, перезимую
У мене в сусідки вже в цьому році чорнобривці встигли примерзнути
Овочеві кваси,тібікос...Я таке вперше чую
А можна а двух словах хоча б,що то за напої такі
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Круто
Ганцю в кєдах
• 23 октября 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
А сподобалось на смак?
Бо таке поєднання я не пробувала ще
Мамулька• 23 октября 2021
Я последнее время ходила в Домодару и там чаи для себя открыла , моим очень нравится.
1. Каркаде, цветы жасмина сухие, лепестки роз сухие, лимон.
2. Липа, мелисса, мята.
Первый единственный чай от которого не тяжёлая голова, он хорош тем что слегка мочегонный, подойдёт тем кто страдает отеками, мужу немного усиливает пищеварение.
2. Липа, мелисса, мята.
Мишка-шалунишка• 23 октября 2021
Ответ дляArmada
Я люблю заморочиться хоть разок, попробовать. Дело было вечером, делать было нечего (с)
Но если честно, я пью очень много самая осенью и зимой, просто литрами и без обычного черного не могу ..
А недавно заказала на Али Лапсанг Сушонг, вдула его в одно лицо очень быстро, сижу страдаю по шоколадному послевкусию этого чая...
Могли бы вы дать ссылочку где именно брали ?
Чёрти Шо• 23 октября 2021
Ответ дляГанцю в кєдах
ферментовані напої, грубо кажучи кваси , це йогурти лиш на рослинній основі. чайний гриб у всьому світі це комбуча, є тібікос(морський рисовий гриб, схоже на энтерос гель за структурою, )- зооглея не на чайній заварці, а на родзинках. овочевий квас.то під весну з буряку з додаванням різних спецій.
справа в тому , що ферментовані рослинні напої мають кращу біодоступність для організму 《жмва їжа》. а травами я можу зробити вторинну ферметацію, смачно коли вторинна ферментація наприклад комбуча на шипшині(тобто додаю до осн.властмвостей, ще властивості ягід шипшини).
Чёрти Шо• 23 октября 2021
Ответ дляМамулька
2. Липа, мелисса, мята.
каркаде дуже швидко заварюється, якщо змолоти в ел.кофемолці, тоді лиш додати кипятку, процідити, готово, в арабів підгледіла