Кукусик• 24 октября 2021
Що робити, якщо сімейний лікар відмовляється заносити дані вакцинації в систему?
Відповідно, не можу отримати сертифікат, щоб пройти планове лікування. На гарячу лінію телефонувала, але результатів - нуль(
Вредняжка• 24 октября 2021
данные в сичтему заносит тот, кто за компом в пункте вакцинации. семейный вытаскивает их из системы и распечатывает сертификат
Пьяная вишня• 24 октября 2021
При мне женщина просила что-то исправить в записях о вакцинации, но пришла по времени не на ту бригаду. Сказали ждать, пока именно тот врач придет, потому что цифровая подпись
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляВредняжка
Всі дані щодо щеплень були передані сімейному лікарю. Ми робили не в пункті щеплення. В неї вже намагався забрати анкету лікар, в якого я буду проходити лікування, однак вона відмовилася віддавати, сказала, що не має права їх нікому передавати
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляПодтяжка
А чого відмовляється?
Навіть не знаю, слухавку не бере(
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляРаз одела не бу
Коли Ви вакцинувалися, Ваші дані не внесли чи що?
В нас була організована вакцинація. Є певна специфіка роботи, тому щеплення робив лікар підприємства. Дані щодо вакцинації були надані сімейним лікарям за домовленістю.
Прилипало• 24 октября 2021
Звоните в местный департамент охраны здоровья и рассказывайте свою историю. Там уже разрулят
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляПрилипало
Дзвонила, я писала. Ніяких результатів
Божий одуванчик• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
До начмеда ходили?
Прилипало• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Дзвонила, я писала. Ніяких результатів
Тогда на сайте МОЗ через онлайн форму пишите заявление.
Вконце заявления укажите адрес на который вам отправлять письменный ответ.
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляРаз одела не бу
До начмеда ходили?
Дзвонила, слухавку не бере. В червоній зоні до лікарні просто так не зайдеш
Прилипало• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Врач прививки не делает. Их делает медсестра, которая имеет допуск, прошла курсы и тд и тп
курасаны• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Дзвонила, я писала. Ніяких результатів
Как это никаких?
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляПрилипало
О, широ дякую за Вашу пораду! Якось не подумала про таке. Зараз напишу.
Прилипало• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами

ну я в Красной зоне. Заходят все подряд в больничку.
Что-то вы темните
Божий одуванчик• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Та ладно, я теж в червоній, просто міряють температуру на вході. Йдіть, якщо потрібно, бо будете дзвонити і писати до нескінченності. Якщо була домовленість з сімейними, то мають внести
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляПрилипало

Что-то вы темните
В сенсі? Я запитала пораду, що робити. Мені, до речі, дали гарну підказку.
До лікаря я можу потратити лише за попереднім записом. «Живої» черги в нас немає.
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляРаз одела не бу
Ну так, якщо завтра ситуація не буде вирішена, запишусь до сімейного. Чомусь спочатку гадала, що все можна зробити цивілізовано. Але, як виявилося, ні.
В нас можна зайти в лікарню, однак черговий одразу запитає до кого і на який час запис. Якщо я не записана, надасть номери телефонів дня зв’язку.
Божий одуванчик• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну то запишіться. А Ви перевіряли? Може вона вже внесла?
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляРаз одела не бу
Перевіряла, ні, немає.
Не записувалася, бо час лікаря обмежений, особливо зараз. І, можливо, комусь її консультація, як лікаря, більш потрібна.
Але Ви праві, нажаль, інших варіантів я не маю.
До речі, інших працівників їхні сімейні лікарі в систему додали практично одразу. Наша - ні, жодного запису.
Божий одуванчик• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Перевіряла, ні, немає.
Ну, вибачте, я б вже давно записалася і була б в кабінеті лікаря. Заодно і сертифікат би попросила. Бо це мені треба
Пьяная вишня• 24 октября 2021
Ответ дляПрилипало
А запись в системе делает только врач. Мне врач-офтальмолог запись сделала, она в выездной бригаде была
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляРаз одела не бу
Ви думаєте, я сиджу склавши руки?
Найближчий запис все одно лише на 26.
Не ковідні прийоми раз на тиждень.
Крім запису, я дзвоню на всі телефони, що маю. До неї ходила профільний лікар, якому вона відмовила.
Найближчий запис все одно лише на 26.
Не ковідні прийоми раз на тиждень.
Стопясят раз обсуждала• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Вносит тот, кто проводит вакцинацию
Семейные не очень хотят с этим связываться, тк сложно проверить подлинность прививки
Кукусик
• 24 октября 2021
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вносит тот, кто проводит вакцинацию
Якщо вона не хоче вносити, нехай віддасть картку щеплень. Ніхто ж не проти. Однак, картки в неї, вона не заперечує цього, не віддає, але й не вносить. Іншим співробітникам дані щодо вакцинації внесли їхні сімейні лікарі. Це видно в записах в електронному кабінеті. В чоловіка інший сімейний лікар, все чітко вносить, навіть ліки, які призначає при лікування.
Стопясят раз обсуждала• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
автор, что-то Вы недопоняли. Не вносит и не отдает - какой врачу в этом смысл?