Кукусик• 24 октября 2021

Що робити, якщо сімейний лікар відмовляється заносити дані вакцинації в систему?

Відповідно, не можу отримати сертифікат, щоб пройти планове лікування. На гарячу лінію телефонувала, але результатів - нуль(
автор Кукусик • 24 октября 2021
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
автор, что-то Вы недопоняли. Не вносит и не отдает - какой врачу в этом смысл?
І мені цікаво, чому так.
А що саме я не зрозуміла?
До речі, там не лише моя картка. Всі, то робили щеплення і закріплені за цим лікарем, не внесені в систему.

Стопясят раз обсуждала• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
І мені цікаво, чому так.
А що саме я не зрозуміла?
откуда мне знать, что именно? Сходите на прием к врачу, она объяснит. Возьмете форму 063 о прививках
Редисочка• 24 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
В нас була організована вакцинація. Є певна специфіка роботи, тому щеплення робив лікар підприємства. Дані щодо вакцинації були надані сімейним лікарям за домовленістю.
Іншим колегам внесли їх лікарі? Зверніться до головного лікаря
автор Кукусик • 25 октября 2021
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Відповідь лікаря - «не хочу. І вносити не буду. Мене ніхто не змусить! Можете хоч президенту дзвонити» І кинула слухавку.
автор Кукусик • 25 октября 2021
Ответ дляРедисочка
Завтра зранку буду телефонувати на гарячу лінію моз, якщо нормальне відношення для них - це проблема.
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну, это понятно. Вносить должен тот, кто вакцинировал, при чем тут семейный врач? Другое дело, что вероятно, руководство организаций между собой договорилось и пытается спихнуть эту работу на семейного

Второй момент - семейный врач не хочет вносить данные, тк не уверена в подлинности прививок

Вы можете взять форму 063, это обязанность семейного врача дать ее, но она не заменит сертификат

Почему Вы просто не передекларируетесь?
автор Кукусик • 25 октября 2021
Ответ дляСтопясят раз обсуждала

Почему Вы просто не передекларируетесь?
Вакцинували на вимогу підприємства.
На базі підприємства. Сьогодні з’ясувала, що для цього з лікарні були заручені 2 медсестри (не лікарі). Вони приїхали і зробили щеплення. В базу одразу не заносили, бо комп’ютера або ноута не було, анкети заповнювали вручну. Для занесення в базу тих, хто робив щеплення, їх анкети були передані відповідним сімейним лікарям. Всі лікарі, крім нашого, зробили відповідні записи.
Якщо вона на хоче заносити, їй запрошували вже 2 лікарі забрати анкети і внести самостійно. Не погодилася.
Що стосуються 2 моменту - це неможливо, адже є записи, вакциновані не 2 особи, а більше сотні. Підприємство - державне.
За форму щеплень знаю, дякую, це дійсно вихід, вже здала сьогодні копію паспорта для її отримання. Хоч і немає чіткого строку для її надання, однак для її отримання необхідно дані внести в систему, на що і сподіваюсь.
В місті лише 5 сімейних лікарів, завантаженість деклараціями більше 100% у кожного. Не вистачає лікарів, тому це є проблема.
Є варіант лише в приватній клініці або в найближчому місті. Цим вже займаюсь.
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Вакцинували на вимогу підприємства.
Вот этот момент ’не соглашается’ и смущает. Где-то там собака порылась.
С чего бы врачу не соглашаться отдать геморрой другим?
автор Кукусик • 25 октября 2021
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так( Вже була думка, що вона просто загубила паперові анкети.

Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Тогда все будет сложно (((