Copy-Paste• 30 октября 2021
Нарушения сна при ковиде
У кого было? Не могу спать, хочу, но не могу
вАлнуюся сильнА• 30 октября 2021
У одного из знакомых было, вроде, на седативных вернулся в нормальный режим
Акукарача• 30 октября 2021
знайомо, минув майже рік лише місяці зо три тому я стала нормально спати.Але перед тим був період я зрозуміла вислів як це засинати на ходу, я прямо відключалася й не могла контролювати процес засинання, було таке тримаю в руках телефон сиджу й ап заснула, телефон випадає з рук.
Красавица писяная• 30 октября 2021
Мелатонин перед сном. 5 htp , чтоб нервы в порядок привести. Все купила на айхерб. Отлично помогло, тоже постковид был