PORKA• 01 ноября 2021
Раціон одного із днів
По слідах теми нижче, цікавить ваша думка, ось мій один із днів харчування. Одразу скажу що не записую кількість випитої води, хоча намагають пити часто. І ще замітила по собі, що мені простіше поїсти ситно 2-3 рази ніж 5 разів, тоді я постійно голодна. Що скажете?
Коко На Страже• 01 ноября 2021
Мне кажется мало жиров. Хотя бы 0,8 грамм на килограмм желаемого веса.
Ламзак_сдутый• 01 ноября 2021
А порции взвешивание? Или на обум выставляете в программе? И перекусов точно нет? И тут ещё, если вы все время лежите сидите, но двигаетесь практически, то и этого не достаточно для похудения, секрет в том, чтобы расход калорий был выше прихода.
PORKA
• 01 ноября 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я зараз дома, ваги постійно на столі, так що все по чесному, все зважую, не перекусую, на можу ще кави без цукру випити на протязі дня. Рухаюсь справді мало але начиталась в інтернеті що неварто опускатись нижче 1200 ккал, бо це вже надто мало для організму буде.
Джинцы на Флиси• 01 ноября 2021
Ответ дляPORKA
Все верно. Даже если лежать весь день на диване, организм потратит на свои нужды примерно 1200 ккал. А вы же вряд ли лежите весь день
PORKA
• 01 ноября 2021
Ответ дляДжинцы на Флиси
Так і я про це кажу, навіть справи домашні це вже рух+ намагаюсь в магазин ходити пішки хоча це і недалеко але годинку в день ходжу.
PORKA
• 01 ноября 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Скучное меню.
Скучне бачу але воно скоріш інтуїтивне, я не їм так кожного дня, сьогодні риба і квасоля, завтра наприклад філе запечене з картоплею і більше фруктів або овочів,тому і ненабридає головне намагаюсь за 1200 ккал не виходити. 6 тижнів такого харчування -7 кг і об´єми пішли просто неймовірно, шкодую що не заміряла але бачу по одягу.