Морковку дай• 03 ноября 2021
Ну что там? Много людей под ВР собралось на митинг?
ротцвеники• 03 ноября 2021
Ответ дляПокорительная
Постанови кабміну обов´язкові до виконання, так само, як і закони
Только в том случае, когда они не противоречат Конституции и действующему законодательству. Карантинные постановления противоречат, поэтому они не могут быть обязательными к исполнению
НеГолосую• 03 ноября 2021
Ответ для vihola
Який постійно влаштовує провокації під замовлення. Цікаво, хто замовник.
Є 2 варіанта.
Та ладно ))) Аж 2??? У вас обычно только 1 вариант ’во всем виновата раша’ ))))
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляВ танке
ці вже відмінили? Право на таємницю про стан свого здоров’я
Згідно зі статтею 286 Цивільного кодексу України та статті 391 Основ фізична особа (пацієнт) має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при її медичному обстеженні.
Забороняється вимагати та подавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування фізичної особи.
Фізична особа зобов’язана утримуватися від поширення інформації, зазначеної у частині першій цієї статті, яка стала їй відома у зв’язку з виконанням службових обов’язків або з інших джерел.
Таємниця про стан здоров’я відноситься до персональних даних (інформація про особу), які охороняються Законом (згідно зі статтею 23 Закону України ’Про інформацію’).
Таким чином, пацієнт може бути впевнений у конфіденційності не лише діагнозу, але й самого факту звернення до лікаря, що певною мірою є гарантією особи на приватне життя.
мне не надо этого давать- я в курсе. Когда вступаете в диалог разберитесь вначале о чем этот диалог. я отвечала даме, что ссылка на указаную ей ст. закона 2-3 в законе отсутствует под п.3
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляВ танке
Спасибо большое, я в курсе дела!)
КокошинЭль• 03 ноября 2021
Ответ дляФокус-Покус
А я бесплатно, но больна сейчас. Мне жалко тех людей, которых заставляют во вред здоровью, беременных например.
Ну да,беременные ж не болеют ,зачем им та прививк
Просто красавица• 03 ноября 2021
Ответ дляИграю у края
вот это поворот)))). прямо поп Гапон-2
Так это ж классика)
«душой я с вами, на каторге в Сибири, а телом, к сожалению здесь, в Цюрихе в гостинице’.
В. И . Ленин.
В танке• 03 ноября 2021
Ответ дляЗадолбулька
Держите нас в курсе.
ст. 28 Конституції України вказано, що «…людина без добровільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам». Коли відмінили цю статтю?
Підкріплюється право пацієнта і іншими статтями законів Конституції України, зокрема ст. 32, яка проголошує, що ніхто не має права втручання в особисте життя людини. Відповідно тлумаченню загального європейського консенсусу, не може бути жодного втручання в приватне життя, у тому числі і втручання в тілесну цілісність людини (без її згоди). Виключена будь-яка тілесна і вольова маніпуляція людиною, у тому числі, під час медичного втручання.
Для цього виникла необхідність формулювання згоди пацієнта на медичне втручання, при чому ця згода має бути чіткою, підтверджувати повну усвідомленість у прийнятті цього рішення. До інших немайнових прав людини, які прямо чи опосередковано вказують на захист пацієнта є:
Право на інформацію і на таємницю про стан здоров’я (ст. 285, 286).
Право на особисту недоторканість (заборона катувань, жорстокого та нелюдського поводження; ст. 289).
Право на повагу до гідності та честі людини (ст. 297)
Право на індивідуальність (ст. 300).
Право на особисте життя (ст. 301).
Право на індивідуальність (ст. 300).
Право на особисте життя (ст. 301).
КокошинЭль• 03 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Чтоб не говорили, что там сейчас нет людей
50 тыс?) Ну ну,
Дедуськина бабуська• 03 ноября 2021
Ответ дляЗадолбулька
Из пустого в порожнее.
Конституція України
Стаття 117.
Кабінет Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов´язковими до виконання.
Закон України ’Про захист населення від інфекційних хвороб’.
Стаття 29.
Карантин встановлюється та відміняється Кабінетом Міністрів України.
Конституція України
Стаття 117.
Стаття 29.
Стаття 8 КУ. Конституція України має найвищу юридичну силу! Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі КОСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ І ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ ЇЙ.
Вакцины эксперементальные, ни у одной нет сертификации и полного цикла испытаний, отсюда
’Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.
Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.
Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.’
Далее
39¹ Закону України ’ Основи законодавства України про охорону здоров’я’.
Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров´я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз а також, про відомості, одержані при його медичному обстеженні.
Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта.
Та статтю 286 Цивільного кодексу України.
Ці статті захищають Ваше право на таємницю про стан здоров´я.
Объединяя это все, постанова является преступной и не соответствует Конституции Украины, которая главная в Украине.
Отсюда следует
Стаття 60. Ніхто не зобов´язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність‼️
И
Стаття 356. Самоправство
Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, -
карається штрафом до п´ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.
Далее
Отсюда следует
И
Стаття 356. Самоправство
Кокосиха• 03 ноября 2021
Готовься Киев к увеличению заболевших , впрочем не только Киев, развезут корону по областям
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl

.
Задолбулька• 03 ноября 2021
Ответ дляротцвеники
Да, а чего тогда на официальный запрос о списке вакцинированных депутатов, дали официальный ответ что это мед тайна?
Может потому, что информация о вакцинации содержится в личной медицинской карточке пациента? В которой есть также и другая информация о состоянии здоровья. Которая является медицинской тайной. У МОЗ нет доступа к медкартам.
В танке• 03 ноября 2021
Ответ дляА у нас макарошки
извините, действительно не увидела.
ША все! я пришла• 03 ноября 2021
Ответ дляА у нас макарошки
так я у вас спросила, что такое 2-3?, но вы же с гонором!))))
Так вот, гонористая наша, такие вырванные куски ни о чем еще не говорят- они не должны противоречить многим другим Законам, которые никто не отменял и поправки в которые никто не вносил.
Напимер- кто может проверять ?- продавец?- водитель? директор школы? - полицейский?----На Основании Чего!? если действия полицейского регламентирует один Закон, водителя- другой Закон и т.д. И ни один из них не дает полномочий проверять медицинские данные граждан.
Вы когда обдумываете какой-то вопрос, не спешите с выводами- думайте, чтобы не получилось как с поспешным ответом мне!
Кто уполномочен проверять и на основании чего, тоже прописано в чинних законах.
И почитайте о ковид сертификате. Вас ждет много чудных открытий.
ннапример
18. COVID-сертифікат не видається у разі, коли:
запитувач не надав однозначної згоди на передачу та поширення НСЗУ персональних, зокрема медичних, даних та/або ДМС персональних даних уповноваженій установі;
ннапример
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляВ танке
Право на індивідуальність (ст. 300).
Право на особисте життя (ст. 301).
Право на індивідуальність (ст. 300).
Право на особисте життя (ст. 301).
ей говорить бесполезно- она не понимает различия между Законом и Постановлением и не хочет понимать- жертва тв
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляВ танке
извините, действительно не увидела.
я без претензий))
Играю у края• 03 ноября 2021
Ответ дляПросто красавица
Так это ж классика)
В. И . Ленин.
Шарик: — Он бы прямо на митингах мог деньги зарабатывать... Первоклассный деляга. (Собачье сердце)
В танке• 03 ноября 2021
Ответ дляЗадолбулька
так все граждане равны перед законом, если у депутата есть право на медицинскую тайну, то это право есть у всех граждан.
Покорительная• 03 ноября 2021
Ответ дляротцвеники
Ви не в компетенції встановлювати, відповідаюиь чи ні постанови конституції. Виключно Конституційний суд приймає відповідне рішення. А до того часу всі постанови чинні і обов´язкові до виконання
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляША все! я пришла
ннапример
’в чинних законах’- это в каких Законах?)))
конкретно?)))
например- я ФОП, У меня магаз- какие у меня основания(какой Закон дает мне право проверять вас , в частности на предмет наличия сертификата?’
конкретно?)))
18 мнеУЖЕ• 03 ноября 2021
Ответ дляНеГолосую
А она не виновата? Мимо проходила?)
Задолбулька• 03 ноября 2021
Ответ дляА у нас макарошки
конкретно?)))
Вы как ФОП не имеете право требовать сертификат. Но обслуживать в красной зоне карантина вы имеете право только вакцинированных. Следовательно, если клиент добровольно предъявляет вам сертификат, вы имеете право его обслужить. Если не предъявляет, вы не имеете права его обслуживать.
В танке• 03 ноября 2021
Ответ дляША все! я пришла
ннапример
все б нічого, тільки згоду людина не надає добровільно. сама згода під примусом є законною? прийдуть до мене додому з молотком і скажуть, віддай гроші, можна це вважати законним, я ж погодилася і сама віддала?
18 мнеУЖЕ• 03 ноября 2021
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Очередное доказательство что Майдан был проплачен. Оба
Это лишь говорит о том, что умных или/и ленивых больше. Вот и все
НеГолосую• 03 ноября 2021
Ответ для18 мнеУЖЕ
А она не виновата? Мимо проходила?)
В митинге против вакцинации. Конечно, она виновата , кто ж еще
А у нас макарошки• 03 ноября 2021
Ответ дляЗадолбулька
подождите, а какой Закон меня ограничивает в моем праве получать доход? Я руководствуюсь ЗУ О предпринимательстве- там нет таких ограничений. И так же у юр.лиц. цель создания предприятия- получение дохода.