Правильно_Валерчик• 06 ноября 2021

Вчительку, яку до сих пір не змогли примусити носити маску, відправляють у

Вчителька української мови з міста Вараш весь час працювала без маски. Ніхто не зміг її змусити носити маску, і ніхто не змусить робити щеплення (або купувати скртифікат).
І звільнити вчительку ніхто не може. Зараз директор намагається відправити вчительку і неоплачувану відпустку.

https://www.facebook.com/100001857608846/posts/647...

Коментар адвоката Дмитра Бузанова:
Можна довго розписувати правову основу дій адміністрації навчального закладу або іншого підприємства чи установи, які на підставі наказу МОЗ від 04.10.2021 року № 2153 сьогодні, 05.11.2021 року повидавали накази людям про відстроронення від роботи, але я обмежусь одним основним юридичним обгрунтування незаконності цих дій.

ℹ️ Частина 1 статті 58 Конституції України визначає, що Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом´якшують або скасовують відповідальність особи.

☝️Отже, не може цей наказ МОЗ бути застосований до людей, які на дату його набрання чинності вже були працевлаштовані, надання зворотної дії в часі таким нормативно-правовим актам може бути передбачено шляхом прямої вказівки про це в законі або іншому нормативно-правовому акті. (див. Офіційне тлумачення частини першої статті 58 див. в Рішенні Конституційного Суду № 1-рп/99 від 09.02.99} .

❗️Уважно перечитайте цей наказ МОЗ, відсутня там така вказівка. Тому, терпіння і правильна позиція в судових засіданнях поставить на місце цих застосовувачів наказів.

Жанна Володимирівна вчителька з міста Вараш, вже витримували тиск на себе через відмову носити маску на обличчі, витримає і цей тиск, бо вона вивчає Біблію і не соромиться цього. Знаєте, мені здається дійсно їй допомогає хтось окрім мене.
Кукуша• 06 ноября 2021
Ответ дляНеКонец-Света
Ну да 700 украинцев в сутки ерунда, надо по 3000, ковида ведь нет, никто не болеет, а нам врут
А Вы до ковида регулярно интересовались сколько человек умирает в день?
Можете не отвечать.
У вас только крайности

Кукуша• 06 ноября 2021
Ответ дляБанан-барабан
Смешно, когда человек не знает элементарных стадий. Это да.
Смешно, когда человек с умным видом пытается что-то доказать без доказательств
СпайдерВумен• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
Почему об этом в школе не учат???
Школа тут при чем?
Вам телефонограмма• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
А вот и нет))))
ну ніт так ніт

А руки ви теж перед обідом не миєте?

Мило є проти християнства, таке можливо?
Наизнанку• 06 ноября 2021
Ответ дляНеКонец-Света
Не врут-привирают,чуток
НеКонец-Света• 06 ноября 2021
Ответ дляКукуша
Можете не отвечать.
У вас только крайности
Интересовалась, поэтому и знаю, что это плюс к тем кто умирает по другим причинам.
Банан-барабан• 06 ноября 2021
Ответ дляКукуша
Доказательства в школе объясняли. Что одна из стадий болезни- инкубационный период.
Не позорьтесь.
Кукуша• 06 ноября 2021
Ответ дляБанан-барабан
Не позорьтесь.
Вы потеряли нить разговора.
АфродитаПетровна• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
Недавно читала суд.решение о реальном человеке, который живёт, покупает, обслуживается в банке, имеет имущество- без инд.кода!!!! Я офигела, честно.
Эммм. От чего офигели? Давно есть механизм, как это работает. У меня сотрудник такой был, у него в отчетах вместо кода стояли номер и серия паспорта

ПодругаМужа• 06 ноября 2021
Ответ дляКрытыхРынков
Все гораздо проще

’доказів, які доводять її вину у вчиненні вказаного правопорушення не має.’

+ там с постановами путаница.

ч. 2 ст. 44-3 КУпАП набула чинності 21 листопада 2020 року тому не може встановлюватись відповідальність за цією частиною статті, оскільки застосування закону для притягнення особи до відповідальності не може мати зворотної дії в часі.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96339088
Ок. Тоді, вони, звісно, виграють))) Ну напишете, коли це диво станеться. Мені впринципі начхати. Але чесно дивують люди, які на таке ведуться. Пану юристу так само всерівно. А її зі школи навіть якщо якимось чудом виграє, то випруть. За власним бажанням чи ще як.
Кашка-маняшка• 06 ноября 2021
Ответ дляВам телефонограмма
ну ніт так ніт

А руки ви теж перед обідом не миєте?

Руки мою после улицы, да. Кашляю иногда, никто не шарахается, но вокруг меня одни нормальные, повезло ттт
Наизнанку• 06 ноября 2021
Правильно делает.Если не болела,то уже не заболеет.Есть люди стойкие к некоторым видам вирусов.Она микродозами ковида давно привилась)
АфродитаПетровна• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
Это круто. Я об этом не знала, так тоже себе не делала бы его(((
Вы не не знали а не потрудились узнать. Кто хотел, то искал
vihola• 06 ноября 2021
Аж серце тьохнуло за вчительку, думала в психушку або у в’язницю.
Наизнанку• 06 ноября 2021
Ответ дляВам телефонограмма
достатньо в автобусі покашляти - і найзапеклійший безмасочник перевзується
Я не шугаюсь кашляющих.Они стимулируют мне иммунитет)
Кашка-маняшка• 06 ноября 2021
Ответ дляСпайдерВумен
Школа тут при чем?
После школы и сделала себе, а так бы отказалась, если бы узнала раньше. Писала выше.
Малинка• 06 ноября 2021
Ответ дляКукуша
Это предположения. И инкубационный период у каждого разный.
Утверждать, что один человек заразил ОРВИ половину школы, невозможно.
это как прошлогодняя весенняя побасенка, как ’маленькая девочка 12 (!) лет’ заразила в песочнице (!) свою подружку, а подружка, в свою очередь, всю семью и соседей по дому
Директор Пляжа• 06 ноября 2021
Ответ дляШвабристка
У папы друг детства водитель трамвая в Киеве. Из-за требований вакцинироваться ушел в отпуск за свой счет и другие его коллеги тоже. Пока сидят дома.
Молодцы! Если б все так сделали и не сдались, мы б отстояли свои права
Банан-барабан• 06 ноября 2021
Ответ дляКукуша
Вы потеряли нить разговора.
Вы же сетуете на то, что вам ’без доказательств’ аппелируют...
А доказывать, что доджь мокрый- глупо.

Директор Пляжа• 06 ноября 2021
Ответ дляНеКонец-Света
З такими людьми треба по іншому. Взагалі відмінити карантин, дозволити все, нічого не вимагати, вакцини не завозити, кисень не виробляти, не лікувати. Хай гуляють та живуть, як хто хоче, якщо виживуть.
Вы даже не поверите, но ничего не изменится. Начинайте читать другие сказки
Малинка• 06 ноября 2021
Ответ дляПодругаМужа
Можна тисячу разів бути правим, а суд не виграти. Бо не тільки він вірно говорить. Говорити всі вміють. А ще судді не люблять гнилих прецедентних справ. Або у нього власний суддя, або пані вчителька мільйонерша. Вибачте. Це вам без прикрас.
а есть еще судьи-приколисты, которые выносят решения по закону, и чхать они на всех хотели.
Вам телефонограмма• 06 ноября 2021
Ответ дляНаизнанку
А милом користуєтеся?

Брудні руки стимулюють імунітет!
Наизнанку• 06 ноября 2021
Ответ дляМалинка
а что за болезнь у нее такая невиданная с подобной контагиозностью? не иначе, чума.
Ms. Dolly• 06 ноября 2021
Як юрист скажу, що адвокат бездарний. Тут взагалі не йдеться про зворотню дію закону, оскільки дія закону чи іншого акту - це його застосування до правовідносин, що існують на час двї цього закону чи акту. наказ Моз діє, правовідносини(в даному випадку трудові відносини працівника і роботодавця) існують, відповідно наказ можна застосувати до цих трудових відносин. Про неможливість зворотньої дії можна було б говорити в тому випадку, якби трудових відносин вже не існувало на час дії наказу ( працівник звільнений до моменту набрання чинності наказом)
ПодругаМужа• 06 ноября 2021
Ответ дляМалинка
Ага-ага. Ну, блажен, хто вірує
Малинка• 06 ноября 2021
Ответ дляНеКонец-Света
кислород нужен единицам
лечения от ковид не существует, кроме симптоматического
вакцина тем более не лечит
Вездевлазиющая• 06 ноября 2021
да не носите вы эти маски. Я за естественный отбор.
Малинка• 06 ноября 2021
Ответ дляКукуша
Можете не отвечать.
У вас только крайности
до ковида никто не умирал
поэтому и расплодилось семь миллиардов
Наизнанку• 06 ноября 2021
Ответ дляВам телефонограмма
А милом користуєтеся?

Брудні руки стимулюють імунітет!
Мылом да-привычка)Но надо бы реже пользоваться,не смывать грязезащитный слой )
Вам телефонограмма• 06 ноября 2021
Ответ дляКукуша
Можете не отвечать.
У вас только крайности
А что єтот вопрос доказівает или опровергает