Правильно_Валерчик• 06 ноября 2021

Вчительку, яку до сих пір не змогли примусити носити маску, відправляють у

Вчителька української мови з міста Вараш весь час працювала без маски. Ніхто не зміг її змусити носити маску, і ніхто не змусить робити щеплення (або купувати скртифікат).
І звільнити вчительку ніхто не може. Зараз директор намагається відправити вчительку і неоплачувану відпустку.

https://www.facebook.com/100001857608846/posts/647...

Коментар адвоката Дмитра Бузанова:
Можна довго розписувати правову основу дій адміністрації навчального закладу або іншого підприємства чи установи, які на підставі наказу МОЗ від 04.10.2021 року № 2153 сьогодні, 05.11.2021 року повидавали накази людям про відстроронення від роботи, але я обмежусь одним основним юридичним обгрунтування незаконності цих дій.

ℹ️ Частина 1 статті 58 Конституції України визначає, що Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом´якшують або скасовують відповідальність особи.

☝️Отже, не може цей наказ МОЗ бути застосований до людей, які на дату його набрання чинності вже були працевлаштовані, надання зворотної дії в часі таким нормативно-правовим актам може бути передбачено шляхом прямої вказівки про це в законі або іншому нормативно-правовому акті. (див. Офіційне тлумачення частини першої статті 58 див. в Рішенні Конституційного Суду № 1-рп/99 від 09.02.99} .

❗️Уважно перечитайте цей наказ МОЗ, відсутня там така вказівка. Тому, терпіння і правильна позиція в судових засіданнях поставить на місце цих застосовувачів наказів.

Жанна Володимирівна вчителька з міста Вараш, вже витримували тиск на себе через відмову носити маску на обличчі, витримає і цей тиск, бо вона вивчає Біблію і не соромиться цього. Знаєте, мені здається дійсно їй допомогає хтось окрім мене.
Вредняжка• 06 ноября 2021
молодец, удачи ей

Яйцеголовая• 06 ноября 2021
Хоть один нормальный человек.
Фифачка• 06 ноября 2021
Молодец
Инста_Богиня• 06 ноября 2021
Умничка. Картинка в точку прям
ПодругаМужа• 06 ноября 2021
Він точно юрист?
Кашка-маняшка• 06 ноября 2021
Недавно читала суд.решение о реальном человеке, который живёт, покупает, обслуживается в банке, имеет имущество- без инд.кода!!!! Я офигела, честно.
Элька-Карамелька• 06 ноября 2021
Молодец!!! Берёт гордость за таких людей, граждан!
Kateryna-S• 06 ноября 2021
Удалено администрацией...
КрытыхРынков• 06 ноября 2021
Ответ дляЯйцеголовая
Хоть один нормальный человек.

Да_Я_ТакаЯ_• 06 ноября 2021
правдивість картинки перевірити легко)) Вперед!
Безникая• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
Таких людей купа насправді.
Звоночек• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Прям таки. А дети друг друга не заражают?
НеКонец-Света• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Как вы можете, тут так восхищаются этой, а вы такое пишите
Электричка• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
Работаю в банке, таких людей очень много. У них об этом отметка в паспорте стоит
Безникая• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
А чому зразу неосвідчена? Я навчалась з нею в одній школі. Розумна була дівчина. Закінчила музичну школу.
Кукуша• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Если она была больна, то должна идти на больничный, а не надевать маску.
А если здорова, то ваши слова - это предположения, которые не имеют доказательств. Одна бабка сказала, по-другому
автор Правильно_Валерчик • 06 ноября 2021
Ответ дляПодругаМужа
Він точно юрист?
Дмитро Бузанов точно юрист. І дуже хороший юрист, веде справу в суді щодо незаконності карантину:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2995403
Мой_ужин• 06 ноября 2021
Ответ дляКашка-маняшка
Таких людей багато. І в якомусь із законів вказано, що інд код можна не отримувати через релігійні переконання.
Недавно бачила в метро монахинь теж без масок.
Все таки раніше влада була більш лояльною. От що значить бути під америкою.
БезобидныйКрокодильчик• 06 ноября 2021
Ответ дляПодругаМужа
Він точно юрист?
Точно! И очень хороший!

Директор Пляжа• 06 ноября 2021
Вот гандоны! Пусть найдут желающих на её место. Хотя зачем? Детей на дистанционку, учителя нафиг не нужны.
Вы докажите эффективность ваших масок и вакцин для начала, с такими же успехом можно увольнять за то, что не хочет трусы на голове носить
Мой_ужин• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Це еспертиза показала, що заразила саме вона, а не хтось з учнів?
БезобидныйКрокодильчик• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Ответ дляЭлектричка
Не варто давати свій паспорт для таких відміток.
Директор Пляжа• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Чем докажите, что это она, а не охранник на входе?
Малинка• 06 ноября 2021
Ответ дляПодругаМужа
Він точно юрист?
а вы
Булку Дай• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Электричка• 06 ноября 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
С чего вдруг? А как они докажут, что нет инн ?
Если нет отметки конечно кредит Вам никто не даст без инн
Кашка-маняшка• 06 ноября 2021
Ответ дляЗвоночек
И дома у них все стерильные, и в транспорте и тп.. зато виноват кто? Учитель
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Не треба порівнювати здорову розумну вчительку без маски з особою, яка хвора ходила на роботу в школу і прикривалась маскою.
Кусачая Я• 06 ноября 2021
Ответ дляKateryna-S
Удалено администрацией...
Так а детки что же непривиты и без масок?