СпайдерВумен• 08 ноября 2021
Честные школы Киева
Родители, чьи дети в частных школах Киева, у вас завтра начинаются занятия офы- лайн?
У меня дети в разных школах,у одного ребенка объявили,что завтра выход в школу, со вторым пока тишина. Сижу на низком старте, не знаю возвращаться ли в город.
Культ Інтелекту• 08 ноября 2021
В мене двоє учнів з приватних шкіл весь минулий тиждень ходили до шкіл
СпайдерВумен
• 08 ноября 2021
Ответ дляКульт Інтелекту
Вам повезло. Вот только не могу понять, от кого зависит это решение?
Леплю из пластилина• 08 ноября 2021
Якщо школа ліцензована, то вона підпорядковується загальним правилам. З врахуванням відсотка щеплених працівників.
Якщо щось типу незареєстрованих альтернативних, то вони на свій розсуд приймають рішення, оскільки фактично не є школами.