Скачала дию висит в ней такая штука.
Не могу понять что это и за что.
Ответ дляЛинда
по номеру поищите на сайте исполнительной службы
Просто скачала о чем там не понятно вообще
Ответ дляFlover_one
Результат пошуку виконавчих проваджень в АСВП. Дата та час пошуку: 11.11.2021 12:19
№ АСВП: 65395983 Орган ДВС / приватний виконавець: приватний виконавець Куземенко А.С. Дата відкриття: 12.05.2021 Стан ВП: Відкрито
БОРЖНИК
Фізична особа ПІБ: Мірошниченко Ірина Сергіївна Дата народження: 20.06.1987
СТЯГУВАЧ
Юридична особа Найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ’ФК ОКЛЕНД’ ЄДРПОУ: 44048193
БОРЖНИК
СТЯГУВАЧ
Ответ дляNytih
БОРЖНИК
СТЯГУВАЧ
БОРЖНИК
СТЯГУВАЧ
Ну написано же что у вас долг.
За что? Звоните в исполнительную