13чудоСВЕТА• 12 ноября 2021
Відсторонення невакцинованих лікарів. Як ви вважаєте?
Надаю повний текст , я особисто знаю цього лікаря , який лікував від ковіду мене, а тепер його відсторонено за те що він не вакцинувалися!!!!Люди обурені, ходять чутки що відсторонили педіатрів які не хочуть вакцинуватися. Якесь криве дзеркало. Як вважаєте чи вірно ?До редакції ЧЕline звернувся Максим Прокопенко, сімейний лікар із Ічнянського центру первинної медико-санітарної допомоги. Він розповів, що його і ще двох не щеплених від ковіду педіатрів відсторонили від роботи. Чоловіка особливо обурює те, що медпрацівників немає в переліку професій, що підлягають обов’язковій вакцинацій, а також те, що відсторонення відбулося в розпал епідемії, коли лікарські руки – на вагу золота. «По всій області такого прецеденту ніде немає. Не відсторонюють лікарів, тим більше під час епідемії. Уявіть: рік із ковідом працюємо, а тут узяли нас і відсторонили», – в коментарі для ЧЕline зазначив Максим Прокопенко. загрузка... Він також розповів, як усе відбувалося. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невакциновані педагоги, яких відсторонюють від роботи на Чернігівщині, готові судитися «Спершу нас просто попередили. Хоча в понеділок, 8 листопада, прийом хворих, як і зазвичай, ми вели. А у вівторок, 9 листопада, дізналися, що, відповідно до наказу, відсторонені. Ми підписали, що наказ отримали, але не згодні. Цей наказ з ініціативи головного лікаря. Хоча у нас не те що лікарів не вистачає, а кадровий провал. Абсурдність ситуації також у тому, що ми звернулися до нашого керівника, головного лікаря, і питаємо: «Що ж нам робити?». А вона відповіла: «Можете на роботу ходити, але зарплату я вам не платитиму». Зрозуміло, що на роботу не ходимо», – каже лікар. Він також розповів: «У нас двоповерхова будівля – ми на другому поверсі працюємо, нас відсторонили. А на першому поверсі – міська лікарня, то там кажуть, що це абсурд – відсторонити лікаря від роботи під час епідемії». Для відсторонених лікарів ситуація, м’яко кажучи, неприємна. Хоча насправді проти вакцинації принаймні Максим Прокопенко нічого не має. «Я обов’язково вакцинуюсь, але тільки не в пік епідемії. Не тоді, коли після вакцинації прийматиму 20 людей із ковідом. Це трішки нелогічно з погляду імунології», – переконаний лікар. Справедливість відсторонені медики збираються відстоювати в суді. Між тим, можливий інший сценарій розвитку подій, не дуже добрий як для Ічнянщини. «Якщо й надалі таке триватиме, то, можливо, за кордон поїду працювати. Може, до Польщі переїду чи до Білорусі, де такого маразму немає», – сказав лікар. По коментар із цієї ситуації звернулися до в.о. начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Алли Здор. «На сьогодні медичні працівники – це представники тієї професії, яка має бути безпечною для пацієнта. Медичні працівники, на мою думку, мають бути вакциновані, якщо в них немає протипоказань. Між тим, немає інших вказівок чи рішень про відсторонення працівників, крім тих, які визначені нормативними документами урядового рівня. Наразі медпрацівників і лікарів без вакцинації ніхто не відсторонює. Вони працюють, єдине, що проводиться роз’яснювальна робота про те, що кожен громадянин України, який живе тут і працює, має бути вакцинований, щоб зупинити ту епідемію, яка сьогодні є», – зазначила Алла Здор. Про ситуацію в Ічні вона сказала так: «До нашого управління ці медики явно не зверталися. І взагалі, чи працюють там такі працівники і чи вони наразі відсторонені, треба уточнювати в керівника закладу. Але про відсторонення ні на рівні управління охорони здоров’я, ні на рівні держави рішень жодних для медичних працівників не ухвалювалося», – наголосила вона. Тож схоже, що в судовому порядку відсторонені від роботи медики мають дуже високі шанси відстояти свої права.
Джерело:
© Чeline | cheline.com.ua
Джерело:
© Чeline | cheline.com.ua
Результат:
вже голосів:
366 (69.19%)
Ні, абсурд
130 (24.57%)
Так, вірно зробили
33 (6.24%)
Ваш варіант
Copy-Paste• 12 ноября 2021
правильно сделаои, но не потому, что отстранение законно, а потому, что все равны
я за равные условия одновременно для всех, может хоть тогда народ очнется
ПушАпница• 12 ноября 2021
Если это правда, возникает один вопрос:
Неужели теперь кто-то верит в то, что вакцинация для того, что бы снизить нагрузку на медицину и отделения?
Глаза откроются, только будет уже поздно. Ничего не изменить.
13чудоСВЕТА
• 12 ноября 2021
Ответ дляCopy-Paste
Тобто відсторонити лікарів які перехворіли на ковід під час всплеску захворюваності , щоб потім волати що не вистачає рук, правильно? Чи знову червячок гризе що когось нагнули, а хтось не нагнувся?
Чучело сосны• 12 ноября 2021
Ну странная статья. И странный врач. Все лето было для вакцинирования, а он говорит что не хочет в эпидемию вакцинироваться
Заместитель Анонима• 12 ноября 2021
Вчера читала 36 тыс. учителей погнали с работы. Кто будет детей учить, ’мастера спорта по борьбе с ковидом’ шмыгаль и зеля?
13чудоСВЕТА
• 12 ноября 2021
Ответ дляПушАпница
Если это правда, возникает один вопрос:
Правда, я особисто знаю цих лікарів, а педіатр яку відсторонили,це лікар моєї дитини, яка на зв´язку була зі мною коли дитина зворіла 24/7 Люди обурені.
ПушАпница• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Странные действия властей.
Все сделано для того, что бы вакцинировались все.
Логики, заботы, защиты и всех остальных лозунгов, которые используются в рекламной кампании вакцин, тут нет. И чем дальше, тем печальнее.
13чудоСВЕТА
• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Він перехворів.
Автопортрет нурофена• 12 ноября 2021
Ответ дляЗаместитель Анонима
У ребенка в лицее в маленьком городке нет многих предметов теперь:(.А врачей обязательно по приказу до НГ надо что б были привиты.
Copy-Paste• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
меня никто не грызет, меня не нагнули
не правильно вообще отстранять, но если отстранять, то всех абсолютно
Армейская• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
Якщо перехворіли, то є час відтермінування вакцинації. Чи не так самі лікарі і кажуть?
А у вас не черв´ячок?
Ви не ділите людей? А вчитель ,я водій, а чиновник? Ну їх не шкода. Ті, нехай вдома сидять. Їх відсутності ніхто не замітить.
А у вас не черв´ячок?
Автопортрет нурофена• 12 ноября 2021
Ответ дляАрмейская
А у вас не черв´ячок?
Я переболела 9 месяцев назад.Есть антитела в большом количестве,но гонят на прививку.
Девальвация• 12 ноября 2021
Уже совсем глупость. Вижу сейчас остались принципиальные, кто хотел вакцинировлся кто не хотел купил.
13чудоСВЕТА
• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Побільше б таких страшних лікарів. Я коли до нього вперше потрапила на прийом, то відчула себе людиною, наскільки уважний та не гарчить на людей.
13чудоСВЕТА
• 12 ноября 2021
Ответ дляЗаместитель Анонима
У нас немає кому вести деякі уроки.
Автопортрет нурофена• 12 ноября 2021
Ответ дляДевальвация
Где купить:(?
Заместитель Анонима• 12 ноября 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Прелесть, согласитесь.
В Национальный университет Черниговский коллегиум имени Тараса Шевченко в 2021 году на учителя физики поступил только один студент. Однако он не уверен, что будет работать по специальности.
Чучело сосны• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
Быть внимательным не = быть хорошим врачом)
Армейская• 12 ноября 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так по нормам тих самих медиків 90 днів тільки є. А потім усьооо. А було 180 у постанові ще місяць тому.
ПушАпница• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Это не противопоказание
Это повод на медотвод на несколько месяцев
Автопортрет нурофена• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Это не противопоказание
Но и не показание.У человека есть свой имунитет,природный.
Кофе в лобби• 12 ноября 2021
Я понимаю так: если вакцинация ’легальная’ с ней всё в порядке, то МОЗ берёт на себя полную ответственность и законодательно регулирует вопрос массовой и безоговорочной вакцинации. А сейчас это выглядит как невесть что, какие то мини постановы со странным текстом и правилами, мало того логика хоть какая нибудь напрочь отсутствует, ответственность полностью на вакцинируемого, но без каких либо гарантий. Отвечать ни за что не хотят, никого не принуждают, но унижают, ограничивают, делят на классы, чего добиваются? Только метод дедукции наводит на нехорошие мысли....
Автопортрет нурофена• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
У нас немає кому вести деякі уроки.
И к нас:(((
13чудоСВЕТА
• 12 ноября 2021
Ответ дляАрмейская
А у вас не черв´ячок?
Я за добровільну вакцинацію! А коли лікарі проти вакцинування це наводить на багато запитань
ПушАпница• 12 ноября 2021
Ответ дляАрмейская
105 уже
Да, было 180. Переобуваются в воздухе
Армейская• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
У нас немає кому вести деякі уроки.
То вам їх не шкода? Вас не дивує,що їх відсторонили?
Чим вони гірші за лікарів?
Чучело сосны• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
В их квалификации