13чудоСВЕТА• 12 ноября 2021

Відсторонення невакцинованих лікарів. Як ви вважаєте?

Надаю повний текст , я особисто знаю цього лікаря , який лікував від ковіду мене, а тепер його відсторонено за те що він не вакцинувалися!!!!Люди обурені, ходять чутки що відсторонили педіатрів які не хочуть вакцинуватися. Якесь криве дзеркало. Як вважаєте чи вірно ?До редакції ЧЕline звернувся Максим Прокопенко, сімейний лікар із Ічнянського центру первинної медико-санітарної допомоги. Він розповів, що його і ще двох не щеплених від ковіду педіатрів відсторонили від роботи. Чоловіка особливо обурює те, що медпрацівників немає в переліку професій, що підлягають обов’язковій вакцинацій, а також те, що відсторонення відбулося в розпал епідемії, коли лікарські руки – на вагу золота. «По всій області такого прецеденту ніде немає. Не відсторонюють лікарів, тим більше під час епідемії. Уявіть: рік із ковідом працюємо, а тут узяли нас і відсторонили», – в коментарі для ЧЕline зазначив Максим Прокопенко. загрузка... Він також розповів, як усе відбувалося. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невакциновані педагоги, яких відсторонюють від роботи на Чернігівщині, готові судитися «Спершу нас просто попередили. Хоча в понеділок, 8 листопада, прийом хворих, як і зазвичай, ми вели. А у вівторок, 9 листопада, дізналися, що, відповідно до наказу, відсторонені. Ми підписали, що наказ отримали, але не згодні. Цей наказ з ініціативи головного лікаря. Хоча у нас не те що лікарів не вистачає, а кадровий провал. Абсурдність ситуації також у тому, що ми звернулися до нашого керівника, головного лікаря, і питаємо: «Що ж нам робити?». А вона відповіла: «Можете на роботу ходити, але зарплату я вам не платитиму». Зрозуміло, що на роботу не ходимо», – каже лікар. Він також розповів: «У нас двоповерхова будівля – ми на другому поверсі працюємо, нас відсторонили. А на першому поверсі – міська лікарня, то там кажуть, що це абсурд – відсторонити лікаря від роботи під час епідемії». Для відсторонених лікарів ситуація, м’яко кажучи, неприємна. Хоча насправді проти вакцинації принаймні Максим Прокопенко нічого не має. «Я обов’язково вакцинуюсь, але тільки не в пік епідемії. Не тоді, коли після вакцинації прийматиму 20 людей із ковідом. Це трішки нелогічно з погляду імунології», – переконаний лікар. Справедливість відсторонені медики збираються відстоювати в суді. Між тим, можливий інший сценарій розвитку подій, не дуже добрий як для Ічнянщини. «Якщо й надалі таке триватиме, то, можливо, за кордон поїду працювати. Може, до Польщі переїду чи до Білорусі, де такого маразму немає», – сказав лікар. По коментар із цієї ситуації звернулися до в.о. начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Алли Здор. «На сьогодні медичні працівники – це представники тієї професії, яка має бути безпечною для пацієнта. Медичні працівники, на мою думку, мають бути вакциновані, якщо в них немає протипоказань. Між тим, немає інших вказівок чи рішень про відсторонення працівників, крім тих, які визначені нормативними документами урядового рівня. Наразі медпрацівників і лікарів без вакцинації ніхто не відсторонює. Вони працюють, єдине, що проводиться роз’яснювальна робота про те, що кожен громадянин України, який живе тут і працює, має бути вакцинований, щоб зупинити ту епідемію, яка сьогодні є», – зазначила Алла Здор. Про ситуацію в Ічні вона сказала так: «До нашого управління ці медики явно не зверталися. І взагалі, чи працюють там такі працівники і чи вони наразі відсторонені, треба уточнювати в керівника закладу. Але про відсторонення ні на рівні управління охорони здоров’я, ні на рівні держави рішень жодних для медичних працівників не ухвалювалося», – наголосила вона. Тож схоже, що в судовому порядку відсторонені від роботи медики мають дуже високі шанси відстояти свої права.

Джерело: https://cheline.com.ua/koronavirus/na-chernigivshh...
© Чeline | cheline.com.ua
Результат:
вже голосів: 529
366 (69.19%) Ні, абсурд
130 (24.57%) Так, вірно зробили
33 (6.24%) Ваш варіант
Крапипопка• 12 ноября 2021
Ответ дляКурочка-наседка
Врач с антителами может предоставить справку-отстрочку с точным указанием даты отсрочки вакцинации, как и все граждане.
Врачей - противников вакцинации не бывает. Иначе он не врач.
Вы не подменяйте понятия. Против вакцинации против ковид и против вообще прививок. Это абсолютно разные вещи.

Рассказница• 12 ноября 2021
Ответ дляAlex_Kri
только планируется
Я думаю, рано или поздно в таких ’приказах’ будем все мы(((
Краля-Галя• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
Я за добровільну вакцинацію! А коли лікарі проти вакцинування це наводить на багато запитань
врачи уже почти все переболели, те, кто не переболел - возможно уже и не заболеют.
Кто переболел легко и уже не боится - зачем им прививка?
Те, кто переболел тяжело -сами в первых рядах вакцинировались. Кто не выжил - тому уже все равно.

Какие у вас вопросы?))
Мост_Устал• 12 ноября 2021
Ответ дляПушАпница
Если это правда, возникает один вопрос:

Неужели теперь кто-то верит в то, что вакцинация для того, что бы снизить нагрузку на медицину и отделения?

Глаза откроются, только будет уже поздно. Ничего не изменить.
Нет веры вакцинам.

10 листопада у світі діагностували понад 506 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше нових випадків виявили у Німеччині, США, Британії.

Джерело: дані сайту Worldometers

Деталі: Зокрема, у Німеччині зафіксували понад 50 тисяч, у США – понад 43 тисяч і в Британії – понад 42 тисячі нових інфікувань.

Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться Росія і Туреччина. Україна – на 6 місці.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/12/7313711/
Там-тарарам• 12 ноября 2021
Ответ дляПушАпница
Если это правда, возникает один вопрос:

Только самые блаженные..
Всем понятно нужно подогнать этим шкурам всех обколотых до нужного процента и отчитаться перед воз
ЖующаЯКонфету• 12 ноября 2021
Ответ дляCopy-Paste
правильно сделаои, но не потому, что отстранение законно, а потому, что все равны

я за равные условия одновременно для всех, может хоть тогда народ очнется
Такие как вы не очнутся никогда
Крапипопка• 12 ноября 2021
Ответ дляАнютины ласки
Хм
Он каждый день встречает ковид и за два года не заболел?
Но всеравно его надо вакцинировать...
Зачем??
Чтоб точно заболел и перенес в легкой форме?
Вопросов больше, чем ответов
Ну вроде он болел. Только для простых людей те же врачи говорят, что это не противопоказание. Даже если совсем легко переболел( значит хороший иммунитет) ты должен уколоться чтобы ещё легче перенести

Ежик Хрюха• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Ну странная статья. И странный врач. Все лето было для вакцинирования, а он говорит что не хочет в эпидемию вакцинироваться
Ха, врач как раз хорошо учился и знает, что во время эпидемии не вакцинируют
ЖенаАйтишнеГа• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Вы бы хотели лечиться у такого врача? Который врет открыто, чтоб защищать свою опу?
А мы у лучших лечимся, вы уверены, что все врачи вакцинировались честно, а не купили сертификаты и не врут Вам, Вас устраивает, власть, которая заботится о нас, вакцинирует население, но сама не вакцинируется ?И таких вопросов масса
рукиЖимолости• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
Побільше б таких страшних лікарів. Я коли до нього вперше потрапила на прийом, то відчула себе людиною, наскільки уважний та не гарчить на людей.
Нехай йде на приватний,там не обов‘язкова,поки ,вакцинація і грошей заробить більше.Ще й йому краще буде,буде часу більше мати на пацієнта
Там-тарарам• 12 ноября 2021
Ответ дляРассказница
Я вважаю, навпаки, якщо би ВСІ представники професій, які підпадають під абсурдне відсторонення, залишилися по домівках, ЦЕ б точно помітили!
Тільки так можна боротися з цим маразмом!
Может энергетики маякнут этим ублюдкам у власти
иначе Филатову придется копать ямки на полях, только теперь для слуг народа. голодный народ озвереет и с радостью ему поможет
Крапипопка• 12 ноября 2021
Ответ дляКраля-Галя

Какие у вас вопросы?))
Так люди тоже многие переболели легко. Я , к примеру, переболела легче, чем многие прививки перенесли. Зачем мне прививка? Чтобы таки почувствовала что такое ковид?)
LUNA_KR• 12 ноября 2021
Ответ дляРассказница
Там зовсім не однакова кількість хворих.
Дійсно? 43500 тис і 40700 це не однаково? А смертність в РФ в 2 рази більша. Але можемо далі тут говорити про те що варикоз, шкірні захворювання, зубний біль та ін є протипоказанням вакцинації. (До речі, ост фраза - то сарказм!)
Чучело сосны• 12 ноября 2021
Ответ дляЕжик Хрюха
А когда вакцинируют тех, кто «хорошо» учился? Никогда?)
Стопудова• 12 ноября 2021
Ответ для13чудоСВЕТА
Він перехворів.
Любой норм врач, договорился бы о ПЦР+, отдохнул бы дома 2 недели и продолжал бы работу спокойно.
Краля-Галя• 12 ноября 2021
Ответ дляКрапипопка
так я тоже против поголовной вакцинации.
Прививать или изолировать (на время) надо тех, у кого нет иммунитета.
Но учитывая наш уровень доверия к прививкам, такое реализовать невозможно, поэтому одной ударной волной всех прививают.
LUNA_KR• 12 ноября 2021
Ответ дляБрехушка
Я считаю маразмом отстранять любые профессии за отказ от ковидовакцинации.
И пойду лечиться к врачу, который не кололся, чем к тому, кто радостно побежал на мед опыты. Второй явно диплом купил и знаний по вирусологии там 0.
А ви маєте знання по вірусології? Можна поцікавитись, що ви закінчили та в якому інституті займаєтесь дрслідженнями вірусів?
ЗавЛабСнаб• 12 ноября 2021
Ответ дляМост_Устал
Нет веры вакцинам.

Джерело: дані сайту Worldometers

Вы разумієте, що це абсолютні цифри, чому не пнадається статистика відносна, адже в цих країнах дуже різна кількість населення, як можна ставити в один ряд абс показники в Штатах та України?

Поки ця пандемія я майже вивчила кількість населення в країнах, щоб якось відносні цифри уявляти
Чучело сосны• 12 ноября 2021
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Нет, не уверена, но если бы я услышала такие рассказы, то к нему бы не пошла.

Красота неземная• 12 ноября 2021
Ответ дляЗаместитель Анонима
У нас.

В Украине более 36 тысяч работников образования невакцинированные от COVID-19
11 ноября, 2021, 13:08

https://zn.ua/UKRAINE/v-ukraine-bolee-36-tysjach-r...
Там не написано что 36 тыс отстранили
Там-тарарам• 12 ноября 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Та ладно.Как раз врачи и знают какой шмурдяк нам колят и в составе вакцины разбираються и риски видят
Конечно, варево ещё на стадии испытании. Только с вавкой черепушке идут на массовый принудительный эксперимент на людях
Купи слона• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
Зачем ему это? Он болел. Не хочет вакцинироваться.
Брехушка• 12 ноября 2021
Ответ дляLUNA_KR
Мама вирусолог)
И анониму с форума я ее докторскую предъявлять не буду. Поэтому вам захотелось стать подопытной мышью? На здоровье. А умные образованные не колят себе непроверенную на мышах хрень. Да ещё и от быстро мутирующих штаммов.
Вот на вас это все и проверят. Вы кстати в курсе, что абсолютно все мыши, на которых проводят испытания препаратов- подлежат уничтожению? Так, для справки.
Краля-Галя• 12 ноября 2021
Ответ дляМост_Устал
Нет веры вакцинам.

Джерело: дані сайту Worldometers

смотрите на % смертей среди заболевших.
Надеюсь, вы понимаете, что в США, Германии, Великобритании, Израиле и др. - новые больные - это люди с положительным тестом.
Часто вообще без симптомов. Там просто проводится массовый скрининг даже контактных.
Наше количество новых больных - это люди, которые болеют тяжело и очень тяжело, реже - имеют среднюю тяжесть.
Потому что тесты все за свой счет, и если это легкие сопли-кашель, максимум человек сделает какой-то домашний тест, и не попадет в статистику.

Как говорится, почувствуйте разницу.
Заместитель Анонима• 12 ноября 2021
Ответ дляКрасота неземная
Там не написано что 36 тыс отстранили
Там написано - С 8 ноября представителей некоторых профессий, не сделавших прививку против COVID-19, начали отстранять от работы, в частности - педагогических работников. (с)
--------------------------------
С 8 ноября в Украине начали отстранять от работы сотрудников, подлежащих обязательной covid-вакцинации – в частности, чиновников и педагогов.
Источник: министр здравоохранения Виктор Ляшко на брифинге 8 ноября
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/11/8/73131...
СережкинаЯ• 12 ноября 2021
Ответ дляЧучело сосны
А в чем странность? Вам настолькомозги промыли, что вы, кроме как вакцинироваться, иного варианта существования не представляете?
Тріль!• 12 ноября 2021
Ответ дляЗаместитель Анонима
Прелесть, согласитесь.

В Национальный университет Черниговский коллегиум имени Тараса Шевченко в 2021 году на учителя физики поступил только один студент. Однако он не уверен, что будет работать по специальности.

https://fakty.com.ua/ru/ukraine/suspilstvo/2021101...
Поступил. Но это не потому что он влюблен в педагогику и физику. Потому что, удалось пройти на бюджет. Конкурс маленький.
СережкинаЯ• 12 ноября 2021
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вчера читала 36 тыс. учителей погнали с работы. Кто будет детей учить, ’мастера спорта по борьбе с ковидом’ шмыгаль и зеля?
Зато нагнутые фроси как радостно воют, типа ’так им и надо, пускай сидят без работы’. Людям мозги,смотрю, поотшибало начисто. какое-то всеобщее помешательство
Автопортрет нурофена• 12 ноября 2021
Ответ дляТам-тарарам
Неа..не маякнут..у нас на аэс уже 95 % вакцинировались.Муж -нет.Будет сидеть дома сколько надо.Мне нужен здоровый муж и папа трем детям.У него не то здоровье что б колоться.Темболее болел год назад и есть антитела в большом количестве.
LUNA_KR• 12 ноября 2021
Ответ дляБрехушка
Мама вирусолог)
Ви така кумедна) і дійсно, ви дуже освічена особа. (Це знову сатира) Настільки, що навіть не побачили, що я не пишу анонімно. Але то пусте.
Якщо не складно, напишіть, а що ви думаєте стосовно того, що весь цивілізованний світ прививається. І не розказують нікому про мишей. Як на цей факт закриваєте очі?