Ms. При теле• 12 ноября 2021
Ну почему так много летальных и не идёт на снижение?
Столько же людей привито уже..страшно смотреть на эти цифры
Copy-Paste• 13 ноября 2021
Ответ дляMazhar21
Эти цифры просто цифры. Не рассчитано на то что кто-то будет анализировать. Враньё как всегда
Не вранье. То количество активных ’не закрытых’ случаев.
Откройте любую страну, там будет подобно.
Ответ дляCopy-Paste
’Найвища смертність’ - це ви за яким показником рахуєте? І за який термін?
А якщо подивитися показник ’смертей/млн населення’ - картинка геть інша. І чому у них зараз помирає менше,а у нас більше - теж стає зрозуміліше. Гляньте.
За показником ’кількість смертей в рез.ковіду на 1 млн. населення’
За останній місяць-півтора.
Показник ’смертей на 1 млн.населення’ у нас нижчий (поки що), ніж в Європі, бо там зроблено в 3-4 рази більше тестів на 1 млн. населення. Але за останній місяць ми ’потужно рванули вперед’ (((
За останній місяць-півтора.
Copy-Paste• 14 ноября 2021
Ответ дляviter33
За останній місяць-півтора.
Количество тестов влияет на показатель общей заболеваемости, а не на количество смертей на млн населения.
Или вы хотите сказать, что в прошлой волне у нас умирали по 1000 в день, а писали по 300-500?
Или, что сейчас умирает по 1.5 тыс, а пишут по 800?
Общее количество заболевших зависит от количества тестов, да, но количество смертей - нет, это более независимый показатель, он не рассчитывается в процентном соотношении от количества заболевших (протестированных). Сколько умерло (уже протестированных или протестировали посмертно) - столько умерло.
Ми рванули вперед еще и потому, что у нас третья волна, а в большинстве других стран это уже четвертая.
Тот же многими нелюбимый Волянский еще год назад писал насчет волн и этого показателя, каким он должен быть, чтобы смертность пошла на спад. Для стран Европы это так и есть, думаю, для нас будет справедливо тоже.
Ответ дляCopy-Paste
Кількість тестів не впливала би на смертність від ковід лише у випадку. якщо б кожному померлому ( в кого можлива смерт в рез.ковід) робили би посмертний тест.
Тому підозрюю, що у нас реальна смертність від ковід вища.
Ну і рванули вперед ми по смертності тому, що на третю хвилю ми вийшли непровакцинованими (на відміну від Європи)
Copy-Paste• 14 ноября 2021
Ответ дляviter33
А з чого ви взяли, що такі тести (посмертні) не роблять? Я знаю, що роблять (якщо є підозра, але до того був негативний). Сусідці, принаймні, робили. Був -.
Не згодна з вами на рахунок зростання смертності виключно за рахунок того, що населення не вакциноване. Європа має значно вищий показник смертності на даний час, тому не можна так порівнювати. При рівних значеннях було б можна. Може, якби ми вже мали такий самий показник, то і в нас була б аналогічна ситуація?
У Ізраїлі, наприклад, смертність в ’довакцинну’ хвилю і зараз відрізняється не настільки сильно як, наприклад, в тій же ВБ.
Copy-Paste• 14 ноября 2021
Я не агітую проти вакцинації і, мабуть, більше ’за’ вакцинацію груп ризику, ніж проти. Але за індивідуальну, з попереднім обстеженням і прийняттям зваженого рішення в кожному окремому випадку. Хоча мої батьки поки що не щеплені.
Але я категорично проти примусу, вакцинації перехворівших, нівелювання природного імунітету, дискримінації нещеплених (особливо перехворівших).
Ну і проти постійного нагнітання і підтримки стресового стану у населення. Це теж на смертність впливає.
Ответ дляCopy-Paste
Я лише знаю, що двом знайомим, які нещодавно померли (схожі ознаки, як при ковід) - посмертний тест не робили. Якій кількості ( в%%) роблять - не знаю.
Європа має однозначно значно нижчі показники смертності, тому все ж вважаю, основна причина - в вакцинації.
Щодо Ізраїля - цифри взагалі ’не до порівняння’ - що було до вакцинації і що зараз (денна смертність).
Пончик Солнечный• 14 ноября 2021
Пересеклись по работе с мужчиной, один из начальников сэс. Мужик матерился, им запретили уже как две недели давать показатели госпитализации и смертности по ковид выше, чем указано. Телефонные право и тут в деле. Вот и думать надо сколько же реально умерло и заболело.