Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2021
Чи актуальна така зачіска?
На фото жінка не юнка. Любить робити собі корону з косичок. Чи доречно це?
Мочалкин блюз• 12 ноября 2021
Ответ дляНуждаюсь в общении
Та які там зачіски у чоловіків?!
В смысле ’які там зачіски?’, Много разных.
Меряю от 0• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
Можете в словник подивитися
зачем?
есть нормальные слова какие понимают все, а вам если интересно то читайте конечно
Ждун с Нибиру• 12 ноября 2021
Ответ дляМеряю от 0
зачем?
Якщо ви особисто їх не знаєте, це говорить не про ненормальність слова, а про ваш словниковий запас, не більше.
Меряю от 0• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
я где я написала что слово ’ненормальное’???
Ждун с Нибиру• 12 ноября 2021
Ответ дляМеряю от 0
Ви протиставляли слово юнка і нормальні слова. Протилежне поняття до нормальний - ненормальний. Це логічно.
І для культурної людини заглянути у словник, щоб почитати про незнайоме слово, завжди має сенс.
Меряю от 0• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
вам слово юнка не нормальное?юнга нормально,а юнка нет?
это ж вы начали тут равнять нормально и не нормальное, так что сами и штудируйте свой словнык
Карапулька• 12 ноября 2021
Навіть я можу визнати, що слово юнка не вживане. Вперше чую. Не знаю про зачіску, із знайомих так навіть дітей не заплітають.
Ждун с Нибиру• 12 ноября 2021
Ответ дляМеряю от 0
Словарь російською мовою.
Ждун с Нибиру• 12 ноября 2021
Ответ дляКарапулька
Слово юнка є в багатьох шкільких підручниках для старшої школи на перших сторінках.
Статус Ква• 12 ноября 2021
Ответ дляЯпонский Городовой
А Вас прическа мужа устраивает?
Под насадку троечку
Меряю от 0• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
Словарь російською мовою.
Словнык это то что вы мне рекомендовали
Наверно сложно понять что нет укр раскладки
Карапулька• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
Покажіть, у мене саме 8 і 11 клас хлопці. З ними уроки не роблю, але кажуть, що не зустрічали таке слово.
Ждун с Нибиру• 12 ноября 2021
Ответ дляМеряю от 0
Словнык это то что вы мне рекомендовали
Відкрию вам секрет, буква И є в російській розкладці.
Меряю от 0• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
Это вам так, а мне она и, и не иначе. Для вас нашла Ы в раскладке.
Теперь отцепитесь?
Ждун с Нибиру• 12 ноября 2021
Ответ дляМеряю от 0
Теперь отцепитесь?
Я не просила для мене щось шукати. У мене вистачає словникового запасу розуміти кількома мовами і не калічити жодну з них. Чого і вам бажаю
Меряю от 0• 12 ноября 2021
Ответ дляЖдун с Нибиру
мне хватает словарного запаса того языка на каком я говорю, пишу и думаю.
а западные словечки или диалект, как оказалось,не понимаю не одна я.
и потом вы автор?мой вопрос был только для автора темы.
надеюсь на этом закончим беседу каждый со своим словарем знаний.