Кы-ы-ы-ця• 16 ноября 2021

На яку тасьму пошити штору?

Ширина карнизу 3 м, дві металеві кручені палки. Штору потрібно буде закривати на ніч, тому не розумію як її повісити, щоб вона займала на всю ширину карнизу? На люверсах вона по тій ребристій палці мабуть буде погано їздити, якщо на тасьму- то на яку?
Шопингмонстр• 16 ноября 2021
Удалено администрацией...
Jicky• 16 ноября 2021
на яку, Ви маєте на увазі широку чи вужчу?
Jicky• 16 ноября 2021
а фотки карнизу не маєте? Бо щось не можу зрозуміти, як це покручений.
БезобидныйКрокодильчик• 16 ноября 2021
Кольца с крючками. Тесьма без разницы какая. Крайние кольца закрепите,чтобы не двигались. Какие еще варианты?
Ситечко для мыслей• 16 ноября 2021
Либо кольца брать для такого карниза или как вариант петли на крючках или кнопках. Тогда скользить будут тихо
Я такая наивная• 16 ноября 2021
Автор, подивіться в Ікеа, в них є Тасьма гардинна, за допомогою якої по-різному можна вішати.
Миссис Буркул• 16 ноября 2021
На карниз кільця, до кілець гачки, гачки в петель не тесмі.
Тесьму вибирайте яка подобатися по складкам, широку не потрібно.