ТаЕщеОптимистка• 19 ноября 2021

СТИХИ. Учительница, которая увольняется из школы. Вот что они чувствуют сейчас.

Я уволилась из школы,
Потому что вдруг она
Перестала быть веселой,
В ней объявлена война.
Здравомыслие в опале,
Мракобесье правит бал,
Роспотреб на пьедестале -
Даже в школе всех достал.

Учат буквы в масках дети,
А за вдох идёт борьба...
Хуже нет на белом свете
Положения раба.
И учитель виновато
В свою тряпочку молчит:
"Извините, мол, ребята,
Виноват во всём ковид!"

Мировая истерия
Забралась и в школьный дом.
Потому термометрия,
Антисептики кругом.
А теперь ещё и маски -
Не побегаешь теперь,
И не тронешь без опаски
Нахимиченную дверь.

Не здоровайся за руку,
В догонялки не носись...
Будет вам теперь наукой
Ограниченная жизнь.
Школьный завтрак по указке:
"Маски сняли - можно есть!"
Раньше даже в страшной сказке
Этой жести не прочесть.

Со слюнями и соплями
Маски детские - куда?
Ну, конечно, в стирку маме,
День покиснут - не беда!
Кто из деток побогаче,
Тот их выбросит - куда?
Это сложная задача,
Посерьёзнее беда...

Всех проверками замучат,
А детей когда учить?
Только их давно не учат,
Их пора уже лечить!
Кислородный недостаток
Ухудшает кровь и мозг -
Дети в школе станут стадом
Без нажима и без розг.

Не забота о здоровье -
МаразМасочный режим!
Как учить в таких условьях?
Вот поэтому бежим:
От такого БЕСпредела,
От позора и стыда...
Весь мой труд с любимым делом
Скоро канет в никуда.

От безумных мракобесов
Надо школу охранять,
А не то придется вместе
Слезы горькие ронять...
Сколько можно издеваться:
Столько спущено реформ!
Школе некуда деваться,
Если в целом мире шторм.

Я уволилась из ада,
Но душа сильней болит,
И виновник той досады
Коронованный ковид.
Я уволилась из ада,
Но вокруг не меньший ад!
Может быть, нам так и надо,
Потому что все молчат?

Грустно мне смотреть и больно,
Что как зомби стал народ...
Разве можно добровольно
Отказаться от свобод?!
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Ви заговорились, сама себе загнали в глухий кут своїми теоріями змови, перейшли на особистості і на хамство. Нічого дивного, все, як завжди.
Удалено администрацией...
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
І за таке раніше банили
За правду?)) Ой, ми образилися😲 Ваш же перший комент в цій темі більше ображає автора вірша, ніж констатація факту, що Ви себе поводите агресивно ( а це абсолютна правда)
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
Вы пишите постоянно про рашку, а информацией откуда берете эти мысли не хотите делиться. Ну, ок. Зато вам, видимо эта тема очень интересна. Необьяснимо интересна))
Удалено администрацией...
Виниловая пластинка• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Удалено администрацией...
Очень навязчивый пиар. Может взломали акаунт?
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Великий сатирик• 19 ноября 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
Зачем в Украине знать, что такое Роспотреб
вы не логичны - зачем она спрашивает? наверное потому, что хочет знать что это. а суть ответа была не в том, о чем вы щебечите, а о том, что пользоваться гуглом нужно уметь. вангую вопрос от вас - а нашо украине знать шо такое гугл????
Великий сатирик• 19 ноября 2021
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Когда Гугл включаешь кастрюля начинает фонить, поэтому только на советчице остаётся просвещаться некоторым
для меня все равны. я аполитична.
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Ага...Тільки не доречний зараз Ваш сарказм. В усьому світі таке відбувається. Он , в найбільш демократичній країні світу вимушено звільняються не тільки вчителя, а й поліцейські, пожежники, військові, ЛІКАРІ, пілоти цивільної авіації і т.д. Купка злочинців при владі тероризує мільярди простого люду . І це не смішно зовсім.
Купка злочинців при владі-це хто?
Ви знаєте прізвища?
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Удалено администрацией...
Ви пишете що Путін заодно зі злочинцями, автор вірша нарікає на роспотребнадзор, створений і контрольований владою рашки.
То хто її там щемить?
Примушує маску носити, вакцинуватись, звільнятись. Ви знаєте прізвища?
ТАЗератти• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Що ж виходить, путін маріонетка Байдена?
Це найбільший секрет Полішинеля
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Купка злочинців при владі-це хто?
Ви знаєте прізвища?
НаВОЗ та ті політики, що їх слухають. Конкретно у нас можу назвати Ляшка. Йому вже давно пора за грати за свою злочинну дяільність. Його попєрєдніка також притягнути до відповідальності. Хоча б за оборутки з вакцинами. Мільярди заплатили за Ковішилд, а де він?)) Чи де гроші? Хто буде повертати їх в державну казну? Ніхто. Бо вони вже осіли в карманах! І таких ситуацій саме з вакцинами було завжди вдосталь. Заробляють як можуть. І собі, і виробникам! Це тема не про здоров´я, а про збагачення. А Ви можете вірити у що завгодно, хоч у єдинорогів. В кожній країні є особи, що за відкати лобіюють інтереси великих корпорацій. Їм насрати на народ і їх потреби. У нас це Радуцький та компанія. Перегляньте фільм ’ Темні води’. РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ, що трапилася в США. Вона чітко показує як працює ця система. Багато стає зрозуміло.
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
Я не постійно пишу про рашку.
А тільки там, де вона причетна.
До цієї теми рашка причетна, роспотребнадзор причетний.
Вчителька російська, автор вірша, причетна.
Події описуються, які відбуваються в рашці.
То чому тут не можна рашку згадати?

Моє враження про рашку складається згідно її дій стосовно до України.
Цього замало?
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Вам забракло вакцини?
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
То хто її там щемить?
Я писала, що не тільки в РФ таке відбувається! Бо Ваш посил був саме таким. Перечитайте наш діалог. Про Путіна писали Ви, а я Вам відповідала! Мені насрати на рашку. Мені все одно звідки саме автор, бо таке відбувається усюди!
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Яке таке?
Маску треба вдягнути в гастрономі?
А люди помирають від ковіду всюди?
Чи там де не носять маску і не вакцинуються, не помирають?
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Вам забракло вакцини?
Удалено администрацией...
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Удалено администрацией...
Цей антивакцинатор зламався, несіть наступного
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Яке таке?
Маску треба вдягнути в гастрономі?
А люди помирають від ковіду всюди?
Я носила Вашу грьобану маску і мій чоловік також, і моя матір також! Перехворіли усі. Чи Ви в респіраторі ходите?)) Харе вже надавати тій тряпці якісь захисні властивості стосовно ковіду!
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Носили і не носите вже?

І не знали призначення масок?
В фільмах про світову змову вам цього не розповіли?

«При видиху тканина є перепоною для повітряного струменя, і це суттєво знижує можливе поширення зараженого повітря. Тобто, така маска може деякою мірою захистити оточуючих від зараження коронавірусом, однак аж ніяк не захистить того, хто її носить. Навіть такий засіб захисту у громадських місцях є важливим, оскільки нерідко люди можуть розповсюджувати вірус за відсутності симптомів хвороби, навіть не знаючи про це»
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
😂😂😂😂😂 Витрачати свій час на абсолютно пусту розмову з абсолютно прошитою людиною, яку цікавить тільки Путін..Ну таке собі задоволення. Оці ’ люди помирають від ковід’. А не від ковід не помирають??? Коли чоловік після інфаркту не може лягти в лікарню, бо отримав +?! І при цьому ніяких симптомів... До чого тут антивакси? Чи Вам аби когось приплести?! А те, що відбувається навколо , я так розумію Ви підтримуєте? Обмеження права на пересування, права на роботу та забезпечення родини? Дистанційне навчання 2 роки? Усе нормально, на Вашу думку? Медичний примус підтримуєте, це і так зрозуміло. То про що з Вами спілкуватися?
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Наведіть приклад, є в світі країна, де все, як вам треба? Де нема масок, вакцин, де нема вигаданого «навозом» коронавірусу?
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Носили і не носите вже?

І не знали призначення масок?

Удалено администрацией...
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Удалено администрацией...
Мене взагалі нічого не лякає.
Я живу звичним життям.
Одягнути маску в гастрономі не важко.
І не розводжу істерію та паніку на форумах. Що хтось за таємною змовою вирішив мене знищити.
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
ну от, знову Ваші хворі фантазії, які Ви чомусь приписуєте іншим...Де я писала, що ковіду немає?! І потім ображаєтеся на ’неадекватну поведінку’ Конструктивний діалог з Вами просто неможливий.
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Мене взагалі нічого не лякає.
Я живу звичним життям.
Одягнути маску в гастрономі не важко.
Удалено администрацией...
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Ок, ковід є, але застерігати від нього не треба, нічого робити не треба. Маски, вакцини, карантин не допомагають.
Треба жити, як жили, не звертати на нього увагу, навіть якщо медицина не буде справлятись, не буде місць у відділеннях, бо це все придумав «навоз» щоб вас знищити і поневолити, правильно? Чи знову щось щось не так?
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Так, усе вірно. Не допомагають 😂 Чи ви бачите якусь іншу картину?)) Ну це не дивно. З фантазією у Вас усе добре.
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Удалено администрацией...
А це хто писав?

«Купка злочинців при владі тероризує мільярди простого люду . І це не смішно зовсім.»

«Вони усі в одній компанії. Це моя особиста думка»

«усе вирішує певне коло обраних»

«да уж....какая жизнь, такой и стих»

«НаВОЗ та ті політики, що їх слухають».
vihola• 19 ноября 2021
Ответ дляProkopenka
Наведіть приклад країни, де все як вам треба, де все не так погано, як в Україні.
Prokopenka• 19 ноября 2021
Ответ для vihola
Удалено администрацией...