Кубик Рубика• 20 ноября 2021

7 пологовий Перенатальний центр Київ.

Дівчата, яка зараз ситуація, цікавлять відгуки. я народжувала 5 років назад то сподобалось все і персонал, і кімната, допомагали підсказували коли треба, народила без проблем, лікар і акушер молодці, пологи не договорні. Віддячили по факту.
Другий раз думаю куди краще.
Гопница-Советчица• 20 ноября 2021
7 - найкращий
5 - теж хороші відгуки

Из Хацапетовки• 20 ноября 2021
А где вы наблюдали беременность, у них же?
С другого района можно на ведение?
Обнимашкина• 20 ноября 2021
Мені в свій час всі рекомендували Перенатальний центр. Так як з лікарем я не визначилась, вирішила народжувати з черговою бригадою. Народжувала весною 2019 р. В мене були ускладнення в пологах, був консиліум лікарів, які прийняли правильне рішення, бо хоч в дитини і були пологові травми, але вони були легкі, які не вплинули на розвиток. Післяпологове перебування мені не сподобалось, дитині не зробили скрінінг слуху, мали зробити нейросонограму, але теж не зробили, лампу принесли слабку, тільки через чотири дні замінили лампу і білірубін в сина почав активно падати.
автор Кубик Рубика • 20 ноября 2021
Ответ дляОбнимашкина
Дякую за відповідь!
Здоров’я вам.
Обнимашкина• 20 ноября 2021
Ответ дляКубик Рубика
Дякую за відповідь!
Здоров’я вам.
Дякую!
Легких пологів
автор Кубик Рубика • 20 ноября 2021
Ответ дляОбнимашкина
Дякую!
Легких пологів
Дякую!