Гордая_птичка• 26 ноября 2021

Как же хочется жить во времени до 2012-2015

Какие, тогда было самое комфортное время по многим параметрам. Как жаль что как раньше не будет
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляЗолотая орда
Нда. Які такі катастрофічні проблеми вас так обурюють? Конкретно інфраструктурні? Перерахуйте. Мости і дороги ремонтують, школи і садки доводять до ладу, приміщення адмізаклалів перестали нагадувати бомбосховища. Каналізація і водопостачання цілком справляються. Ну а машин обділеним знедоленим громадянам не Кличко накупив, і не він їх щодня з одного берега на інший ганяє, ніби біля роботи немає житла, а біля дому - роботи.
Пост 77
Как раз Кличко виноват, если вы не понимаете как он на это влияет то что я могу сказать .

Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляГордая_птичка
Но в противовес этому нельзя воспользоваться гос клиниками
Чому не можна ? В державних теж стало комфортніше - відділення оновили, є зв´язок з лікарем , можна записатися різними способами
Золотая орда• 26 ноября 2021
Ответ дляНеправдиша
так это все сейчас, а не тогда
Хз. Зараз я прийшла - і бюлетень мій на місці мене чекає. На останніх виборах так було.
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Ні, тоді в мене таких можливостей не було, а зараз можна спокійно працювати з будь-якого куточка світу
У многих людей были, а у вас нет? Может проблема в вас?
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляЗолотая орда
Ого. Та ви, видать з Донбасу. Про адмінресурс ні, не чули. Всенародний де обранець чесно переміг. А два майдани то так, від великої любові до свого вибору, абсолютно добровільного. Ага. Аякже.
А зараз хто вам заважає реалізовувати свої права і свободи? Ну якщо про свободи річ. Хто заважав після 15?
да, честно, в отличии от выборов сейчас, если что, я на выборах с 2004 и работаю

майданы собирали за деньги, никому не нужна была независимая украина
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Через 2-4 недели, когда уже не надо. Анализы бесплатные не дают, к нужным специалистам хрен попадешь
Из-за этого у меня теперь страховка.
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляГордая_птичка
Яка мені різниця, що було у багатьох? В мене, чоловіка і багатьох друзів такі можливості з´явилися пізніше, а не 10 років тому
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Зараз з´явилося більше варіантів заробітку і більше місць, де гроші можна приємно потратити. В нашому місті рівень життя не впав , постійно щось удосконалюється і з´являється нове.
наоборот, заработка вариантов меньше и оплата труда значительно ниже
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина

Почему-то статистика с вами не согласна

Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Зараз все є і на кращому рівні, ніж 10 років тому , вибір мед.послуг і закладів освіти значно розширився
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляГордая_птичка
Из-за этого у меня теперь страховка.
Страховки нема, чоловік недавно хворів ковідом , навіть здивувався , що і аналізи, і рентген безкоштовні
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляНеправдиша
В мене навпаки
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Віддалена робота, робота на закордонні компанії. В 2012 р навіть не всюди інтернет був , а швидкісний взагалі фантастика
да что вы? это где это все было недоступно?
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
А я операцию 2 года назад делала, ЭКГ, анализ крови, все платно отправили делать
Золотая орда• 26 ноября 2021
Ответ дляГордая_птичка
Пост 77
А чого не Трамп чи Путін? Ну хоч Зеленський? А так прямо зразу Кличко. Хочу просто побачити, яким чином це питання випігить ну хоч хтось інший? Паркінгів у центрі набудуть? Ну прямо безкоштовних, щоб мед та й ложкою. А селюків розженуть по домах, нічого столиць засмічувати. Що там ще треба! А, і Васюки стануть центром галактики! Забула.
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляГордая_птичка

Почему-то статистика с вами не согласна
Мені комфортніше зараз , від статистики мій рівень життя не зміниться
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляНеправдиша
В маленьких містах, де був інтернет тільки від укртелекому
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Раніше приватних було дуже мало , а зараз на будь-який смак з хорошим персоналом і обладнанням
ага, только доступно это не многим
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляГордая_птичка
Безкоштовних операцій в нас впринципі ніколи не існувало

Золотая орда• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Саме так. Я почала ходити в державні саме після реформи. Записався, прийшов, ніяких тобі живих черг і іншої дичини. Нехай любителі в них товпитись і далі ностальгують
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
да, вот только узких спецов нет, точнее есть, но платно, а по направлению с отрадного на оболонь надо ехать, супер просто стало
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляЗолотая орда
и тогда так было, я вам больше скажу, некоторые регионы базу с 2006 не обновляли

а вот решение в суде теперь получить не просто
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляЗолотая орда
Просто посмотрите на старый ген план, и посмотрите, что во многих местах вместо паркинга сейчас находятся дома по 20+ этажей. Это не меривиноват? За его время сколько станций метро новых построили? Что вообще сделали для развития коммунального транспорта? А ещё замечательная история, закрыть 2 маршрута трамвая, чтобы построить ТЦ на конечной остановке (2 и 3 скоростной маршрут), это с чьей подачи разрешили? А шулявчкий мост? Он такой белый и пушистый? Не щагет что в городе происходит?
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляНеправдиша
До вузьких спеціалістів я ніколи безкоштовно не ходила , тільки раніше вони працювали тільки в державних і треба було шукати як з ними зв´язатися і платити в кишеню, а зараз можна просто піти в приватну клініку.
Золотая орда• 26 ноября 2021
Ответ дляНеправдиша

На яких виборах? Де саме? Бо я такі фальсифікації більше в житті ніколи не бачила, як на свому першому голосуванні.
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
В мене навпаки
ну так кто вам доктор, что вы тогда были на старте карьеры?
автор Гордая_птичка • 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Но анализы перед операцией, получить проблем не было.
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
так провайдеры все частные, не было желающих и не проводили и сейчас так же
Ухахайкина• 26 ноября 2021
Ответ дляНеправдиша
Ви намагаєтесь мене переконати , що 10 років тому мені було краще, ніж тепер?
Неправдиша• 26 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
да что вы? до 2015 очень даже были