Тень льва• 26 ноября 2021

Розділити 31 м2?

Скільки ви б виділили на спальню, а скільки на ванну кімнату?
После шести ни-ни• 26 ноября 2021
4 на ванную, остальное спальня

Папобус• 26 ноября 2021
Я бы ещё и гардероб отделила.
автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляПапобус
Я бы ещё и гардероб отделила.
Гардероб є окремо
автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляПосле шести ни-ни
4 на ванную, остальное спальня
Душова кімната 6, для ванни це явно мало
Попа как у Кардашьян• 26 ноября 2021
16 и 15, тогда будет ванная комната, а ванна)
Этожзвяздаяегообожаю• 26 ноября 2021
10 ванна
21 спальня
Тектоническая расческа.• 26 ноября 2021
Ответ дляТень льва
Це якщо там пральна і сушильна машини. У мене 6 на другому поверсі. - ні туди, ні сюди. Мені стільки не треба.
автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляТектоническая расческа.
Пральна і сушильна окремо , але там , де 6 для ванни явно мало місця , якраз поміщається душова кабіна, унітаз і умивальник
Тектоническая расческа.• 26 ноября 2021
Ответ дляТень льва
У мене на 6 квадратах гідромасажка 180*100, унітаз вістимо, пенал, умивальник 120 см із дзеркалом і ще корзина для білизни. Купа вільнього місця залишилась. Можна ще яку тумбу поставити, але що туди складати,?

автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляТектоническая расческа.
Це буде повноцінна кімната з ванною біля вікна , умивальник, біде, диванчиком
Жена сына• 26 ноября 2021
Ответ дляТень льва
А что делать на диванчике в ванной? Кроме как Дро. Чить ниче в голову не идет
автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляЖена сына
Епіляція , нігті , з маскою посидіти, щоб ніхто не заважав
Тектоническая расческа.• 26 ноября 2021
Ответ дляТень льва
Так вам ці дані треба було в пості вказати. Впринципі, залежно від планування. Модна на 6 розмістити. Можна і в 19 не впихнути.
Сметчица• 26 ноября 2021
Більше 8 м2 немає сенсу робити санвузол. На цій площі вже можна зонувати напівматовою перегородкою унітаз, біде, рукомийник. В дальньому кінці ванна (+душ) і шафа з білизною.
Якщо робити більший, то вже має сенс ділити на М і Ж.
автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляСметчица
8 м - 4×2 це комірка получається, я вагаюся між 12-15 м
Сметчица• 26 ноября 2021
Ответ дляТень льва
Можна, на ваш смак. Мені не подобається бігати тим санвузлом туди сюди по 2м від точки до точки. І не люблю все дубльоване. Тоді вже краще санвузол господині і санвузол господаря.
Та і спальня більше 20 м не подобається. Віддаю перевагу двом гардеробним.
автор Тень льва • 26 ноября 2021
Ответ дляСметчица
Ви в будинку живете чи квартирі? 8 м це реально мало