ЗлойанОним• 27 ноября 2021
Вывезти на коляске инвалида на улицу?Как, если нет пандуса?
Одной женщине это реально сделать?Без мужчин ?
Просто болталка• 27 ноября 2021
Надо что-то положить на ступени, доску или подобное, чтоб можно было свезти и завезти коляску.
Золотая орда• 27 ноября 2021
Попросіть сусідів, 2 чоловіка по боках візьмуть і знесуть. Я думаю ніхто не відмовить
Ягодка опять• 27 ноября 2021
Ответ дляЗолотая орда
Плохой совет
Соседи-
Работают
Больные
Старые
Никто не будет таскать тяжести каждый день даже соседу
Здоровье одно
Соседи-
Работают
Больные
Старые
Здоровье одно
Ждушечка• 27 ноября 2021
Как мы не зная вашего дома и условий можем вам дать заключение? Кто хочет, тот находит способы.
Бритоножка• 27 ноября 2021
Наш сусід зробив конструкцію з досок. До речі, досить ґрунтовну. Із боковими бортиками. Накидають на сходинки і спускають людину. Потім цю конструкцію перекидають на бік. Металевими ланцюжками і амбарними замками фіксують за боковий поручень сходів. Тобто конституцію можна розкладати коли це потрібно. З´їхали, відкинули на бік і зафіксували. Нічого тягати непотрібно. Головне, щоб була людина притримати візок.
ЗлойанОним
• 27 ноября 2021
Ответ дляБритоножка
поручнив немае,про доски думала
Бритоножка• 27 ноября 2021
Ответ дляЗлойанОним
поручнив немае,про доски думала
Тобто у вас сходи без бокової підтримки?
ЗлойанОним
• 27 ноября 2021
Ответ дляБритоножка
так
боюсь не втримати коляску
Ягодка опять• 27 ноября 2021
Ответ дляЗлойанОним
поручнив немае,про доски думала
Без поручней сложно (
Какой вес больного?
Бритоножка• 27 ноября 2021
Ответ дляЗлойанОним
так
боюсь не втримати коляску
Це в нас такі. Не знаю, дорослий немолодий чоловік досить вправно вправляється. Якщо ви тендітна жінка, не знаю. Можливо на Ютубі інші подивитися варіанти? Певно якісь поради будуть.
Ягодка опять• 27 ноября 2021
Ответ дляБритоножка
Автор , вероятно, пишет о ступеньках с первого этажа
Там нет поручней
И спуск из подъезда на улицу тоже без поручней
Там нет поручней
Бритоножка• 27 ноября 2021
Ответ дляЯгодка опять
Там нет поручней
У нас є. І на виході також. Там просто вибили частину сходинок, залили щебенем і клей-цементом і біля поручнів зробили самостійно пандус.
Бритоножка• 27 ноября 2021
У нас в будинку багато літніх людей, більшість пенсіонери. Бокові поручні біля під´їзду зробив ОСББ за згодою мешканців ще задовго до того, як тут оселився колясочник. Просто самі сваркою зробили конструкцію і вбили у бетон. Це на вході/виході з під´їзду. На першому поверху були поручні завжди.
Мотылек• 27 ноября 2021
Автор сами не спустите, у меня мама в коляске, в подьезде типа пандус это две металические рейки, мы с братом вдвоем еле спускаем и подымаем так как подьем крутой.
ЗлойанОним
• 27 ноября 2021
Ответ дляЯгодка опять
Без поручней сложно (
Какой вес больного?
125 кг
ЗлойанОним
• 27 ноября 2021
Ответ дляЯгодка опять
Там нет поручней
Да ,у нас именно такой вариант