Дівчата, допоможіть, куди звернутися, 26.11.21 зробила замовлення на платформі Фейсбук в одному із магазинів, замовила чоловіче взуття з повною передплатою( тому що вже в них замовляла 1 пару, прийшло швидко і якісне), ціна 1650 грн, до сьогодні не отримала, скрін переписки скину нижче, а сьогодні взагалі заблокували мене
lenchik maha• 03 декабря 2021
Ой, что то мне кажется, что ничего уже вы не сделаете..очень вас жаль, но Фейсбук это не торговая площадка и там очень много подобных афер. Поищите на том же Фейсбууе группу ,, Шахраі. Чорний список’’. Вроде так называется, иногда они помогают, но не всем везет.
А ви колись як замовляли на ту саму картку скидали кошти?На днях взломали сторінку моєї знайомої і багато довірливих клієнтів попались,вони вивчили навіть манеру розмови що не розбереш, але картка всіх збила з пантелику і почали люди дзвонити.Аферисти писали що вибач моя картка наразі не активна поновлюю скинь будьласка на картку подруги
Ответ дляnpertov
Я удивляюсь как вообще можно в фб покупать и переводить сразу все деньги??? Никакой же гарантии, вот на таких как Вы и держатся все эти мошенники
Я вже в них робила замовлення наложеним і все прийшло, вчасно, тому вдруге вже не задумувалася про якусь аферу
Ответ дляP.lili
Перший раз кидала на жінку Горбунова а цього разу на Горбунов( напевно чоловік)
Ответ дляlenchik maha
Знайшла їх прізвища в чорному списку, багато є скарг на них. І що, невже не можливо вивести їх на чисту воду?
Ответ дляШиворот Навыворот
Щойно знайшла кілька повідомлень що даний магазин - аферисти, беруть 200 грн наперед і нібито відправляють по наложенному
Автор, якщо ви замовляли взуття по оголошенню конкретної групи, тоді пишіть адмінам, судячи по тому що ви написали то маєте справу з дропширем, який товар немає у себе в наявності, але те що вас заблокували виникає багато питань
Ответ дляnpertov
У нас дуже багато покупців саме в фейсбуці, які купують по повній оплаті, просто перед тим як купувати потрібно монітори сторінку продавця, я теж як покупець купую у фесбуці, тьфу-тьфу жодного разу на шахраїв не попадала