Тетя из министерства• 07 декабря 2021
Паспортний контроль в аеропорту. Куди йти?
По прильоту в Україну йде 2 черги на пасп.контроль. Одна для громадянин України,інша для іноземців. Якщо, наприклад, я українка,а діти мої малолітні іноземці ,то куди нам йти? Може хтось підкаже? Не хочеться вистояти чергу даремно не в те віконечко
Тра Ля Ля• 07 декабря 2021
Не проблема вообще, примут в любом из окон. Иногда, когда очередь большая, а окно для иностранцев свободно, пограничник зовёт людей из очереди.
Тетя из министерства
• 07 декабря 2021
Ответ дляГордая_птичка
для Украины
А дочка ,яка має рік має сама йти в інше віконечко?
Гордая_птичка• 07 декабря 2021
Ответ дляТетя из министерства
всі з вами діти проходять
Купипупсичек• 07 декабря 2021
Ответ дляТетя из министерства
Ну нет, конечно, идите с детьми туда, где людей меньше и все.
Тетя из министерства
• 07 декабря 2021
Ответ дляСерьезная баба
Малолітні іноземці - прозвучало как ругательство)
Малолітні діти- іноземці. Трохи в реченні змінила місцями слова
Гордая_птичка• 07 декабря 2021
які зараз вимоги щодо прильоту, буду летіти через тиждень в Україну?
Тетя из министерства
• 07 декабря 2021
Ответ дляГордая_птичка
Я незнаю
. В любому випадку діти до 18 р. не підлягають ізоляції. Я маю довідку ,що хворіла на Ковід іноземного зразка. Якщо їм така буде музолити очі,то зроблю тест
Ух_ты_какая_я• 07 декабря 2021
Там в зале, до окошек, много сотрудников: если так боязно, то можно спросить у них, куда вам идти
Семена рукколы• 07 декабря 2021
Я не гражданка Украины, всегда стою в ту очередь, которая быстрее движется. Вместе с мужем - гр.Украины.
Тетя из министерства
• 07 декабря 2021
Ответ дляУх_ты_какая_я
Не боязно,а не так легко вистояти чергу з втомленими дітьми,а крадеться,що не там де треба
Ух_ты_какая_я• 07 декабря 2021
Ответ дляТетя из министерства
В зале прилета перед очередью есть сотрудники таможенной службы: они вам скажут в какую очередь стоять