Бабайко• 11 декабря 2021

Покажіть, будь ласка, ваші чоботи на таку погоду як сьогодні: дощ+бруд

Які у вас зараз? Можна відразу з ціною та скільки часу вже носите. Чи надаєте перевагу чорному-причорному в таку погоду?!
Застряла• 11 декабря 2021
моя любовь

А поговорить?• 11 декабря 2021
Я купила такі шлапаки на базарі, тепер ношу на мокру погоду.
Типу як колоші утеплені, бабусячі
04214• 11 декабря 2021
Только пришла с прогулки с собакой. На грязь от +5 до 0 идеальны
english book• 11 декабря 2021
В таку погоду ,в мене звичайне шкіряне взуття з гладкої шкіри.З мінімумом складок,швів і т п.Так полегшується догляд за ним.
Воно оброблюється або водозахисним/грязевідштовхуючим кремом,або таким самим спреєм.
Звичайно,що це для міста,прогулянок,магазинів і т.д.
english book• 11 декабря 2021
Якщо треба перебувати на вулиці досить довго,і місити грязюку,то там або чоботи з ПВХ,або трекінгове захисне взуття для мандрівників.
дЫнька• 11 декабря 2021
Детское ECCO 40 размера На распродаже в феврале 2020 за 1150.
Вот Она Я• 11 декабря 2021
У меня даже вариантов нет. Только кроксы
Что-то не спится• 11 декабря 2021
Резиновые сапоги с утеплителем Fabio Rusconi, ношу много лет
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ дляЗастряла
моя любовь
А зручні? Опишіть їх, будь ласка. Чи згиються при ходьбі, чи не натирають ніжки.

автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ дляСмыкалка
Типу як колоші утеплені, бабусячі
Не знаю, що таке колоші(
Улучшанский-Ухудшанский• 11 декабря 2021
Такие одни из
Меряю от 0• 11 декабря 2021
У нас у всех Ессо кожаные, слякоть выносят идеально, не мокнут, легко чисятся. У дочки первые, у меня вторые(брала вообще за фигню денег)
Чёрти Шо• 11 декабря 2021
Трекінгові з мембраною на будь-яку погоду ,якщо варіант спорт.
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ для04214
Хі) Цікаві) А скільки коштували ці чудики?
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ дляenglish book
Авжеж. А висота халяви яка?
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ длядЫнька
А що це за матеріал чорного верху?
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ дляВот Она Я
А це парадно-вихідні чи так просто?
дЫнька• 11 декабря 2021
Ответ дляБабайко
А що це за матеріал чорного верху?
Нубук.
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Такие одни из
Любите таку модельку?

Ответ дляБабайко
Любите таку модельку?
Они удобные, похожи но разные)
english book• 11 декабря 2021
Ответ дляБабайко
Авжеж. А висота халяви яка?
Частіше низька,або середня.Високих взагалі немає.Під таку погоду в 90 відсотків джинси до них.
Меряю от 0• 11 декабря 2021
Ответ длядЫнька
Я тоже часто беру детское Ессо в 40р.
Ду да ду да ду• 11 декабря 2021
у меня нет сапог
Мартенсы высокие и кроссовки Ugg на массивной подошве
Стекловыжималка• 11 декабря 2021
Вот скетчерс грязные капец, сижу жду дочку
автор Бабайко • 11 декабря 2021
Ответ дляenglish book
Тобто, під сукню взяли би довшу халяву, так?
Борода• 11 декабря 2021
Ответ дляВот Она Я
не жарко? ...без стеба..у меня такого плана, но вот не представляю в +6
shevskaya26• 11 декабря 2021
У меня вот такие, брала по акции за 1500 в Интертото года 3 назад. Брызгаю спец.средством водоотталкивающим и грязь не липнет
Застряла• 11 декабря 2021
Ответ дляБабайко
мне очень удобные, влюбилась,хотя по началу были грубоваты, потом купила еще и такие
Вот Она Я• 11 декабря 2021
Ответ дляБорода
Они внутри на рыбьем меху. Чего бы в них жарко было
Вот Она Я• 11 декабря 2021
Ответ дляБабайко
А це парадно-вихідні чи так просто?
У меня вся обувь так просто. Куда мне ботинки выгуливать? Для выгула туфли есть