Манька Галченок• 14 декабря 2021

На святвечір з рідними усі зроблять тести. Так сказала свекруха

Світ перевернувся, не життя, а існування. Так думає свекруха. Вакцинуватися боїться. 1.5 року вже відлюдний спосіб життя. Ніяких гостей і сама не ходить. В магазин рано вранці чи вночі і дуже рідко. В теплий сезон на дачі. Це все зрозуміло і нормально. Ок!
З внучкою 3 клас не бачиться, бо вона може заразить так як школярка. Онука скучає, засмучується. Ближче 3 метрів не підпускає. Здалеку в масці побачилась і спілкування по телефону. Завжди було прийнято святвечір у неї бути. Сказала цього року тести зробите,покажете і прийдете посидим.
Страшно так жити....батьки бояться дітей. А як далі? Це такий формат спілкування вже норма?
Пез Году Неделя• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
Точно не всі. Вона дуже боляче сприймає смерті від ковіду. Коли у нас помер лікар із сімейної пари медиків, то вона просто нетямилась від жаху. Типу, якщо вже лікарі помирають, то що ж з нами.
В її оточенні за ці роки до десятка померли від ковіду. Ну чи схоже,що від ковіду. Вона панікує дуже після кожної такої новини, важко переживає. Нас накручує
Ну так и зачем вам к ней переться? Пусть сидит себе на изоляции. Отметьте праздник в семейном кругу, а её по Телефону поздравьте.

Гидроусилитель руля• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
Згодна, це жахливо. Значить тепер і не жити?! Так сильно боятись, щоб 1.5 роки онуку не обняти. Вони ж люблять одна іншу
Ну если внучка любит бабушку,то должна понять.
Да, я блондинка!• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
А без обіймів уже не життя?
Анютины ласки• 14 декабря 2021
Ответ дляДа, я блондинка!
Знаєте, сьогодні колега розповів, як помирав його тато у лікарні від ковіду. Прив´язані руки були, це найлегше...розумію вашу свекруху
А зачем руки привязывают?
Резвая лошадка• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
Точно ви підмітили.
Ковідоісерія
Это вы такая умная пока сама не переболела.
Залатавая• 14 декабря 2021
До речі, у такій ситуації можна відсвяткувати разом у скайпі або вайбері)
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
100% Вижу, как у подруги мама сейчас по больницам мучается после ковида (( А людям главное, свои интересы удовлетворить...
А ви теж зі своєю мамою вже не сиділи поруч 1.5 року? Приміряйте ситуацію на себе. Це тепер до кінця днів їйзакритися?
Точный_сантиметр• 14 декабря 2021
Ответ дляСливочная пенка
Н Е В Е Р Ю!
Зря, у меня тоже есть такая знакома, сына только с пцр-тестом в гости пускает, и ей всего слегка за 40, не бабулька. Работает из дома, в магазины ходит по необходимсти, в маске.
Таки в курсе• 14 декабря 2021
Ответ дляАнютины ласки
А зачем руки привязывают?
Вырывают трубки с трахеи в агонии

Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
А в чому сенс життя тоді? Їсти і сидіти сутками біля телевізора. Чи на дачі ховатися
а сенс в гробу лежать?
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Ви думаєте я прямо потребую тієї зустрічі? Я щиро занепокоєна її ставленням от і все.
Я і сама кутю зварю, не проблема. Просто це традиція сімейна. Красива і правильна
Балаболка• 14 декабря 2021
У меня родители в прошлом году переболели и у мужа тоже, никто в больнице не оказался, а мы с мужем и двоими детьми так и не болели, хотя дочка в 3й класс ходит, типа оттуда могла принести. Если суждено этой болячкой переболеть, то ничего не спасёт.
Мои родители тоже береглись - везде в маске ходили даже летом, а потом бац и заболели, сами не знают откуда.
Дую ветер• 14 декабря 2021
это право вашей свекрухи.
я бы не пошла .щас,разбежались на троих 1000 тратить на тесты.
пусть сидит и в свят, и в простой вечир сама.
хотя свекрух, обычно, защищаю.
Резвая лошадка• 14 декабря 2021
Ответ дляАнютины ласки
А зачем руки привязывают?
Что бы не срывали маску или катетер.
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Или искать огромные деньги потом на лечение. И та же невестка потом ноет, что на свекруху траты большие. Капец
Удалено администрацией...
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
Так то. Але мені здається, життя в таких людях гасне не від вірусів. Немає життя в самих днях
ну как это нет. Есть. Она жива-здорова это уже счастье
Я супер-пупер• 14 декабря 2021
Ответ дляАнютины ласки
А зачем руки привязывают?
Щоб кисень собі не відключали, там мозок плавиться + боляче
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Человек здраво рассуждает, и думает о своём здоровье, жизни и материальном благополучии. А у Вас эгоизм зашкаливает.
А, ну тоді ясно. Просто я ку ку. І всі ваші батьки ведуть себе так. Ситуація в кожній сім´ї виявляється така, а я тут здивована
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
а обнять Вашего ребенка такая острая необходимость? без этого никак?

Я супер-пупер• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
Ви не куку, ви надто егоїстична та навіть не думаєте, что свекруха має право берегти себе, як їй заменеться.
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМаурита
А разве это жизнь? Без общения и объятий родных людей
да это жизнь.
Xвостокрутелка• 14 декабря 2021
Ответ дляЛюблю Украину
это совершенно нормально. Она хочет жить, а не чтоб ее в красивом платье закопали
Т.е. увидеться с родными=умереть???
И скажите, пожалуйста, смысл такой жизни, сидеть взаперти и не общаться с детьми?!?
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
а Вам свою не жалко? - обнимаетесь?
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Батьки бояться не дітей, а дуба врізати.
Але Ви за батьків, видно, не боїтеся
Ваші теж від вас відцурались і ви не сиділи поруч 1.5 роки? То у вас це нормально в сім´ї
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
дома - все дома. оставьте ее в покое, живой и здоровой. У нее нормальное отношение и желание жить
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляПез Году Неделя
Та привітаємо ж. Як без цього. І подарунки дід мороз під двері піднесе. За це не варто переживати. Питання в її психічному стані
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
Удалено администрацией...
а Вы будете оплачивать лечение?
автор Манька Галченок • 14 декабря 2021
Ответ дляРезвая лошадка
Чому ж, перехворіла. 2 місяці вичухувалась. Ттт
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляМанька Галченок
мы своих сами бережем и стараемся меньше ездить, и если чихнула, то стараюсь воздержаться от встреч с мамой
Люблю Украину• 14 декабря 2021
Ответ дляXвостокрутелка
Т.е. увидеться с родными=умереть???
она общается с ними по телефону - ей этого достаточно