Единая страна!• 15 декабря 2021
Матюки в піснях це норма?
Були з друзями на концерті Жадан і собаки. Класний драйвовий вечір вийшов для мене та чоловіка, наші друзі хотіли втекти після першої пісні. Для них еталон ОЕ.
А як ви ставитесь до матюків у піснях? Чому взагалі їх використовують? Для вас це образливо?
Результат:
вже голосів:
150 (50.17%)
матюки неприпустимі
122 (40.8%)
Ні, не ображають
27 (9.03%)
Тиць
Поддакиваю иногДА• 15 декабря 2021
Есть разные жанры и стили музыки. Если вы поклонники, а ваши друзья нет, то зачем им было идти? Чтобы потом хотеть сбежать?
Быстровочка• 15 декабря 2021
Почему вы считаете что мат нужно ограничить в песнях?
Ограничения на мат допустимы на открытых мероприятиях и детских мероприятих, заведениях.
Реанимация• 15 декабря 2021
Ну как бы, если ты идёшь на концерт группы, ты как минимум понимаешь, какие песни она исполняет. Поэтому странно падать в обморок от мата. Меня не обижают, но я и не поклонница таких групп
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хотіли спробувати - не сподобалось( переконати що в піснях подібна музика може бути доречна я не змогла(
Мэри Попкинс• 15 декабря 2021
Я особисто надто багато чую цього в повсякденні і в музиці хотіла би від того відпочивати. Для того ж для чого і суржик з ламаними словами використовують, типу вони є в житті значить най будуть і у піснях. А ще це риса особисто Жадана і частина його в тих матах. В нього ще більш-менш порівняно з Карпою наприклад, яка вважає, що чим більше лайки, тим краще. Досить напружено виходить і не по справжньому
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ну ось наприклад. Тут же окрім матюків є ще зміст…
Або тут
Чому вони чують лише матюччя?
Або тут
Чому вони чують лише матюччя?
Серьезная баба• 15 декабря 2021
Не подобаються матюки.
Навіть слухати не хочу.
Якщо людина не може зміст донести без матюків, отже змісту там - нуль.
Навіть слухати не хочу.
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляМэри Попкинс
Про Карпу нічого сказати не можу, але Жадана відкрила для себе недавно і мені все подобається. Наразі читаю його книжку Ворошиловград. Легко і просто читаються, набагато легше ніж наприклад Бот Кіндрука.
Чучело-Мяучело• 15 декабря 2021
Жадан и собаки( это что за хрень такая????
Чего только не придумают, ещё люди и билеты покупают. Трындец какой-то. А в соседних темах спрашивают, что нас ожидает дальше. Та куда уже дальше, если тут люди ходят на Жадан и собаки

Мэри Попкинс• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
Або тут
Чому вони чують лише матюччя?
Або тут
Чому вони чують лише матюччя?
Якщо зміст не вдається передати без лайливої лексики, значить пісня пишеться не заради змісту в першу чергу, а заради того, щоб помістити туди ту лексику.
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляСерьезная баба
Не подобаються матюки.
Навіть слухати не хочу.
Можливо це ще один спосіб донести зміст? Посилити почуття, наголосити на чомусь, достукатись до когось?
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляЧучело-Мяучело

А що ви порадите слухати?
Чучело-Мяучело• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
А що ви порадите слухати?
Я в растерянности вашего стиля после Жадан и собаки( какие вы ещё песни кроме этого слушаете или слушали?
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляЧучело-Мяучело
Питання взагалі було до вас.
Серьезная баба• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
Це можна зробити без матюччя.
Лайка - це неповага до співрозмовника.
Я розумію, що деякі не мають достатнього словникового запасу, щоб висловити емоції і тому вдаються до лайки, або ж лайт варіанту - Карлів.
Також я розумію, що для когось це звично, для когось - смішно.
Я можу під настрій почитати щось з матюками, особливо, коли усі в захваті, рекомендують, але не пригадую, щоб мене це захоплювало, чи що я знайшла за матюком глибинний зміст, чи щоб хотіла ще раз перечитати чи відкрити інші твори.
Інколи,дійсно, читати чи слухати такі витвори огидно і хочеться пошвидше втекти.
Лайка - це неповага до співрозмовника.
Чучело-Мяучело• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
Питання взагалі було до вас.
Я поняла) уточняю, чтоб хоть немного понять ваше предпочтение в музыке: рок, поп и т.п.? Или вам написать, что я слушаю?
Успокойся_Успокойся• 15 декабря 2021
Жадан подобається, але все таки ціную, коли у виконавців замість ’слівця’ вставляється інше слово, але всі і так зрозуміли, що там мало бути.
Так, як в народних коломийках, наприклад:
’Котилася торба з горба,
А в тій торбі - раки.
А хто ж мене, молоденьку,
Пригорне до СЕРЦЯ ?’
( а не в рифму))
’Котилася торба з горба,
А в тій торбі - раки.
А хто ж мене, молоденьку,
Пригорне до СЕРЦЯ ?’
( а не в рифму))
Поддакиваю иногДА• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
Пробуют сначала явно не походом на концерт. А послушать несколько песен в Ютубе, или муз ссылках.
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляМэри Попкинс
Ну пісня це не лише зміст та пара акордів. Те що особисто чую я це наше життя, це такий стьоб і до того ж це рок, тому розумію чому все саме так звучить. Питання чому багато хто фіксується саме на лайливій лексиці а не на ідеї аже вона там є…
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я думала що пишу доступно.
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляРостки жимолости
Ви ще не перекладали пісні вікенда
Про вікенд не чула, але я перекладала Рамштайн коли це був мейнстрім)) але не всі, пари вистачило ))
Неугомонная• 15 декабря 2021
А я люблю песни с матюками) я та к расслабляюсь. Почему-то мне это стресс снимает. Слушаю Моргенштерна когда грустно и смотрю ЧБД
Чучело-Мяучело• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
Я думала що пишу доступно.
Оказалось, что это вы просто так думали. В чем сложность моего вопроса для вас?
Мэри Попкинс• 15 декабря 2021
Ответ дляЕдиная страна!
У деяких людей в процесі життя формується особливе ставлення до лайки, не всі можуть від того абстрагуватися та чи й усім потрібно? Це забезпечує нам тих, хто все ж таки вміє формулювати речення суто літературно.
Мій досвід свідчить про те, що коли сприймаєш світ через звуки, коли ти чуєш лайку і бачиш контекст сварок за ними наприклад, то навіть якщо зміниш ставлення помічати не перестанеш. Ті, хто це краще сприймають перейняли схвалення лайки колись і від когось, чи як знак якоїсь дорослості і зрілості
Бабушка мороз• 15 декабря 2021
послушала.
примитив.
лирика убогая.
вокалист никакой.
музыка одно заимствование.
оранжировки - плагиат.
какая же хрень.
примитив.
лирика убогая.
вокалист никакой.
музыка одно заимствование.
оранжировки - плагиат.
какая же хрень.
Единая страна!
• 15 декабря 2021
Ответ дляМэри Попкинс
Ви знаєте, в мене є донька, в подруги - син. Їм по 13.
Особисто я не заперечую існування лайки та навіть якби могла, то було б неможливо це зробити. Єдине що я вимагаю від доньки - навчитися правильно і коректно формулювати думку. Якщо вона колись захоче використати лайку, то вона виклристає і я ніяк на це не вплину. Вона сама повинна вирішувати як спілкуватися.
Подруга навпаки вчить сина що матюкатись погано, ніколи нетреба використовувати такі слова. Вона робить вигляд що їх не існує. Але її син потайки у спілкуванні із друзями часто так висловлюється. Розказати як все насправді я немаю права, вона вчить мене як треба виховувати підлітків, а я мовчу …