МЧСница• 16 декабря 2021

Київ. Де ялинка без сертифіката?

Дитині 2 роки. Завтра в п´ятницю плануємо показати їй новорічну ялинку. Десь на вулиці. На Софійській площі ще не буде відкриття. Розглядали біля фабрики Рошен, але читаю, що вхід на територію за наявноств сертифіката. Чи це тільки на каток? Кияни, може знаєте куди сходити? Всім вдячна. Будемо на авто.
Некомильфо• 16 декабря 2021
Сходите на районную ёлку, посмотрите.
Запыхалась• 16 декабря 2021
Ответ дляНекомильфо
Сходите на районную ёлку, посмотрите.
Чудовий варіант. Без ганделиків, натовпу і не набагато гірші за головну.
автор МЧСница • 16 декабря 2021
Ответ дляЗапыхалась
Відкривають ялинки з 19-го грудня. А нам треба 17-те:(
Некомильфо• 16 декабря 2021
Ответ дляМЧСница
Они уже могут стоять. У нас за день установили. И день-два на украшения. Так что, сходите в ’разведку’, может уже стоит красавица. И ехать далеко ненадо.
автор МЧСница • 16 декабря 2021
Ответ дляНекомильфо
Дякую. Може і туди заїдемо.
12 галюцинаций• 16 декабря 2021
Біля палацу Україна ялинку вже прикрасили і світиться по вечорах. Там і зимове містечко лишилось з минулого року, але ще не відкрили...
автор МЧСница • 16 декабря 2021
Ответ для12 галюцинаций
Супер! Дякую за відповідь.
Куда ж без меня• 16 декабря 2021
Біля оушена є)
автор МЧСница • 16 декабря 2021
Дізналася, що на територію Roshen Winter Village можна зайти без сертифіката. На каток і в резиденцію Санти потрібен.