Улучшанский-Ухудшанский• 18 декабря 2021
Коротка умова задачі. Как записать правильно?
На відпочинок до Одеси група туристів поїхала автобусом. До зупинки їхали 3 год зі швидкістю 68 км/год. Після зупинки подолали шлях на 161 км довший, витративши на нього 5 год. З якою швидкістю рухався автобус після зупинки?
Спасибо
Пульт от линолеума• 18 декабря 2021
Схематически. Пишите прямую на ней ставите точку З.поднищом фигурну дужку и t=3год, V- 68ум/год. За ней ещё одну фигурную дужку до конца отрезка В.-161 км t= 5 год.
Под низом V-? Год/час
Надеюсь понятно написала)))
Под низом V-? Год/час
Надеюсь понятно написала)))
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 декабря 2021
Ответ дляПульт от линолеума
Под низом V-? Год/час
Надеюсь понятно написала)))
Под низом V-? Год/час
Надеюсь понятно написала)))
Спасибо, примерно так т думали.
Но неуверенна
Заела_пластинка• 18 декабря 2021
Короткий запис - для зручності учня.
Задачі на рух мені подобається записувати таблицею, так само дітей навчила.
Дюймовочка• 18 декабря 2021