вентиляторная• 28 декабря 2021

Вироби від людей з обмеженими можливостями - порекомендуйте будь ласка

Колись купувала красиві заколки ручної роботи у дівчинки яка хворіє здається на ДЦП точно не пам´ятаю, вона в інвалідному візку була. Але загубила її сторінку. Може хтось знає, дайте на водку будь ласка.
І так ще подумалось, якщо хтось знає якісь крафтові вироби від людей з обмеженими можливостями, поділіться будь ласка.
Малявка-козявка• 28 декабря 2021
Пекарня good bread
Меряю линейкой• 28 декабря 2021
Дать вам на водку?))
автор вентиляторная • 28 декабря 2021
Ответ дляМеряю линейкой
Дать вам на водку?))
Диктувала ))
размахер• 28 декабря 2021
В Днепре есть интернет магазин сумок, которые делают люди с аутизмом, тоже ссылку потеряла
Анютины ласки• 28 декабря 2021
И мне интересно