Гороховая• 01 января 2022

Пересматриваю речь Зеленского

.. и плачу. Человек действительно объединяет нашу великую страну и наш великий народ. Я так прониклась и зарядилась патриотизмом что тоже хочу сделать что-то для страны. Люди давайте будем добрее к друг-другу, давайте не будем мусорить на улицах, вечно искать виноватых и жаловаться на нелегкую долю, давайте вместе смотреть и строить наше светлое будущее, ведь каким оно будет зависит от каждого из нас.
Там_все_размывчато• 02 января 2022
Я вот читаю ваш текст и так хочется плакать. Плакать от того,что вы привыкли жить плохо и доброе слово это все что вам надо. Вас грабят, вас дурят, вас используют, а вы так к этому привыкли,что пара тёплых слов от пана и вы поплыли) платите больше налогово,чтобы министры могли на посты назначит ещё более дорогой эскорт
Покращена• 02 января 2022
Ответ для vihola
Так, вибачте. Ви написали пізніше що заробляєте добре.
Але до того писали що заробляєте, сина забезпечуєте, не живете на соціалку.

Я просто не зрозуміла які у вас претензії до цієї влади в питаннях соціалки, наче колись, при якійсь владі вона була високою.
Яку бачите альтернативу для себе.
Чого очікуєте від України.
Зеленський поганий, вирішити голосувати за Порошенка.
При ньому була соціалка висока?
А пенсії? Літали в Грецію ваші сусіди пенсіонери?
Угомонитесь уже, как вошь на гребне крутитесь.
Вы захотели вдруг узнать у меня, чем стало хуже? У той, кого порохоботом называли?
Я только один пример приведу, значимый и для меня, и для всей страны в целом.
Когда появился Порошенко, у нас реально взялись за коррупцию. Конкретно в нашем городе снимали с должностей всех, на кого было заявление (конечно,после расследования и т.д.). Через год уже люди стали бояться. Если раньше теже воачи везде спокойно давали расценки или,как минимум, просили 100 грн на канцелярию, то в период Пороха всего этого не стало.
Конкретно взялись за алименщиков. У нас огромное количество женщин самостоятельно воспитывают детей. И огромной количество мужчин избегают выплат. При Порохе в этом плане многое улучшилось. Начал работать закон.
Но уже спустя пол года с Зеленским, все, что я выше написала, просто исчезло в никуда. Опять везде ’дай, дай, да’ и опять некому жаловаться. Исполнительная служба практически не работает. Даже по моему опыту: выиграла у исполнительной 3 суда за эти почти 3 года. А решение суда так и не выполненно. Им просто насрать на суды и т.д., потому что никто сейчас за этим не следит.
Это просто для примера. На самом деле пунктов в разы больше что именно стало хуже.
Кстати, всегда были плохие пенсии, но были всякие льготы, единоразовые помощи и т.д. Сейчас всего этого нет. Ответ один ’в бюджете нет средств’.
Но Вы этого не знаете, потому что вокруг Вас, как Вы говлрите, все живут отлично. Мерзко читать такое.
vihola• 02 января 2022
Ответ длямиссДавеча
Ну ось, пішла вже неприхована роспропаганда, слово в слово з путінських методичок - маску скинуто!
Дам безкоштовну пораду, дійте відкрито, тоді до вас буде довіра в рашистів. А то ви своєю брехливою любов´ю до України вводите їх в оману.
Ганьба ницим ліліпутам - українофобам!
Довго ви тримались і не палились.
Зазвичай, в інших темах прискакуєте з першого ж допису зі своїми ліліпутами)

Не любити, не приймати Порошенка не дорівнює бути українофобом.

З таким самим успіхом, можна вас звинуватити в українофобстві.
Порохоботи часто підлайкують і зливаються в екстазі з опзж в ненависті до діючого президента і тих хто його підтримує.
Не хвилюйтесь так, охоче визнаю що любите Україну більше за мене, понад усе, тому, поступлюсь вам в черзі до воєнкомату. Розхльобувати, нести відповідальність за те що на майдані наколотили.
vihola• 02 января 2022
Ответ дляПокращена
Ой, не розказуйте, ми робили доньці і чоловікові операції в Україні при Порошенкові в 2015 або 2016 вже не пригадую, і в 2018 му все було. Анестезіологи приходили і називали ціну.
Хірург крутий, який робив операцію по домовленості чоловікові наче не хотів брати, але взяв. Ми давали, бо не дай Боже треба буде знову звернутись.
Побори в школах нікуди не зникли.
На деякий час притихло, бо чуть шо люди лякали правим сектором. Але ненадовго. В період коли по смітниках тягали, за галстуки, зеленкою поливали.
Про які розслідування мова? Це було самоуправство. Всі трішки боялись, потім знов по накатаній.
vihola• 02 января 2022
Ответ дляПокращена
От, за «запитом побори в школі»

Тема з опитуванням.

6 вересня 2014

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-597631

Побори збільшились, а не зменшились

І можна далі там погортати теми на тему поборів.

https://sovet.kidstaff.com.ua/search/Поборы-в-школ...
vihola• 02 января 2022
І головне частіше мєрзость, мєрзость повторюйте

«Мєрзость» це безпідставна критика президента.
Спочатку всі бились у груди що не будуть привітання дивитись, потім з’ясувалось, що глянули одним оком і домахались до того що президент образив англійців( стратегічних партнерів) наче наші піддались, а не програли.
Потім приходили говорили, таки так, привітання гарне, все було гарно, але не вірю, бо клоун.
Бо порошенківськопутінська
пропаганда сказала, що це зло
Попа как у Кардашьян• 02 января 2022
Ответ дляпьЯНА
страшко еще та)

некрасивая, фу. вообще не представляю какой идиот будет с такой встречаться.
на нее же противно смотреть, не то что с ней еще целоваться. фу.

но видимо родители баблишка заплатят будущему зятю, чтобы на таком чудище женился
Слушайте!!!! Я даже не поняла о ком речь, но вы МЕРЗКАЯ!!!!! Не дай бог встречается (а тем более женится) на такой как вы
Анчо Ус• 02 января 2022
Ответ для vihola
Чомусь емігранти люблять строчити, що ті хто залишились в дупі сидять.
І чомусь їх постійно тягне в цю дупу)
І навіть не приховують, що хотіли б повернутись. Куди? В дупу?)

Мені не треба мріяти.
В мене було все чудово до 2014 і зараз також. Я мріяла в еміграції і сумувала за Україною. Мабуть, вам це знайомо
Батьківщина та політична, а значить, і соціально-економічна атмосфера, це дещо різні речі.
Так, я сумую за рідною землею. Але не за президентом та його оточенням це точно))
Беззубовна• 02 января 2022
Такое бурное обсуждение, аж пересмотрела речь, для меня хорошо написанный, правильно снятый ролик, который должен был вызвать определённую реакцию, что получилось. По поводу быть добрее и не искать виноватых согласна, с поправкой на то, что на некоторые вещи обычный человек может влиять, а на некоторые увы нет.
Аноним Первый• 02 января 2022
Ответ для vihola
Все, не шановані порохоботи.
У мене далі по програмі вечір в колі сім’ї.
З Україною і з Зеленським все буде добре.
Якби вам не хотілось зворотнього, щоб все тут загнулось без вашого сивочолого.
На облик не забудьте стать военный, и дочь через несколько лет , « патриотка», и мужа в призыв без мобилизации в течении 24 часов .
Подарочки вашего любимого Зеленского вместе с вакцинацией детей
ХвостПистолетом• 02 января 2022
Ответ дляРыжая бестия
Так, при Порошенкові у нас з’явився достаток, ми почали їздити по безвізу за кордон, купили авто і це при тому, що я була в декреті. На мою думку, він стабілізував ситуацію, як міг.
У Вас є докази, що вкрадені мільйони Януковича виводилися через банки Порошенка?
Та я бачу, як вас таких тут багато) вашу фантазію б у правильне русло)
Блин аналогично, по 3 раза в год ездили в Европу погулять, ремонт сделала, квартиру купила, спокойно работала, планы строила. Выбрали зекоманду и все к чертям. Сейчас сижу без работы в 50 лет и не знаю в какую сторону бежать
ХвостПистолетом• 02 января 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Знаете, я когда вижу этих раздутых филлерами эскортниц в инсиаграмм, их квартиры, машины, яхты, понимаю, что это все на наши деньги, ворованные дурные деньги, которым властьимущие счета не знают. Как они жрут бесплатно икру в буфете рады, как носят сумочки и часики за много тысяч долларов, как скумбрию по 8 грн едят.. А пенсионеры в это время копейки на кассе считают, что бы за ту буханку заплатить. . Это все за наши деньги, налогоплательщиков. И многие, даже те, кто не думал, в 40-50 лет хватают чемоданы и валят хоть тушкой, хоть чучелом на заработки в польшу, пока власть жирует - становится понятно, что ничего уже у нас не изменится. Никогда
Покращена• 02 января 2022
Ответ для vihola
Побори в школах нікуди не зникли.
Так Вы сами давали, это другое совсем. А анестезия при всех временах не бесплатная, что Вы ерунду пишите.
Покращена• 02 января 2022
Ответ для vihola
От, за «запитом побори в школі»

Тема з опитуванням.

6 вересня 2014

Побори збільшились, а не зменшились

Не нужно сводить разговор к школе. При чем тему за 2014 в пример ставить.
Покращена• 02 января 2022
Ответ для vihola

Бо порошенківськопутінська
пропаганда сказала, що це зло
Для меня Вы-вот это ’путиньска’ пропоганда. Хвалить президента с таким пафосом, при котором самые тупорылые законы были приняты и вернулись во времена Януковича, когда ничего не работало и везде сплошные взятки. Хотя Вы и сами не скрываете, что те времена для Вас были лучшие.
vihola• 02 января 2022
Ответ дляПокращена
Написала свій досвід про лікарів, які начебто не просили навіть на канцелярію. Теж не підходить?
На щастя, не судилась, тому не знаю як було в судах, але правової реформи не було при Порошенкові. Нічого з часів Януковича там не змінилось, хіба на користь сивочолого відбувалась реформація.
Покращена• 02 января 2022
Ответ для vihola
Сплошное вранье, мне лично надоело Вас читать и отвечать Вам. Вас в этот период здесь даже не было, зато так уверенно пишите как здесь быдо. Не переношу таких. Сами с собой беседуйте. То, что Вы-лицемерная лживая существо уже вроде все убедились,даже на примере Вашего собственного ребенка. Все, удачи.
vihola• 02 января 2022
Ответ дляПокращена
Як це нічєго нє работало?
А як ми жили 24 роки до Порошенка?
Тьху, та ж він був і до того, сидів в уряді януковича/азарова міністром.
І нічого хорошого тоді для вас не зробив?
Дивина)
миссДавеча• 02 января 2022
Ответ для vihola
Довго ви тримались і не палились.

нарешті, дійшло!
Доречі, епітет НИЦІ ви в мене вкрали, бо саме я саме таких як ви називала і називаю ницими ліліпутами, без совісті і честі.

Та й не підете ви ні в які воєнкомати - бо місце ваше у батальйонах юзіка під прапорами шарів і бужанського. Так, ваше стадо мільйонне, але жодний не вийде на підтримку зрадника на посту президента.

А від мене точно нічого не дочекаєтесь, ніякої підтримки ніяким майданам, жодної копійки. Тим більше, воєнкомата - ще не хватало за потвор ЗЕлених чимось жертвувати.
Єдина моя підтримка - родинам загиблих за Україну, пам´ять яких 73% стадо осквернило своїм вибором, а ви особисто в кожній темі плюєте на їхні могили.
Тому і рвете зад в кожній темі за уклоніста, до боїтеся відповідальності, а вона буде, обов´язково!

Ганьба українофобам, зрадникам, брехунам

миссДавеча• 02 января 2022
Ганьба зрадникам!

Із лютого 2021 Україна відновила імпорт електроенергії з Росії, викликавши обурення частини опозиції та громадянського суспільства. Влада пояснює таке рішення нещодавніми морозами і певними труднощами, які мають атомна і теплова генерація. Експерти ж говорять про кризу управління та ймовірне російське лобі як основну причину поновлення імпорту електроенергії від північно-східного сусіда. Вони попереджають про те, що відновлення енергетичної залежності від Кремля дасть йому ще один важіль тиску на Україну.

https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/...
vihola• 02 января 2022
Ответ дляПокращена
Нас не було, але ми приїжджали щороку.
Читала форум. ЗМІ. Не важко було зрозуміти, що омріяних змін не відбулось. Корурупцію не подолано, олігархат проти якого майданили, дорвався до влади.

Дякую, що продемонстрували «спокійну, ввічливу» манеру спілкування електорату пятого президента
Розумію, крім істерики нічого не залишається. Рейтинг «гетьмана» з кінця 2014-го року низький, а наприкінці каденції взагалі був мізерни, та й сам він невідомо де переховується, невідомо коли повернеться, невідомо чи взагалі повернеться. Залишитись без батька нації, це не жарт, це невиправна втрата для декого.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Нас не було, але ми приїжджали щороку.

Вам тут уже не одна людина написала, що зміни були, тільки для Вас не існує ніякої іншої інстанції ніж Ваша власна. Форуми вона читала
Напевно, таких самих, як сама)))
миссДавеча• 02 января 2022
Серіал студії ’Квартал 95’ 28 грудня виходить з прем´єрою нового сезону ’Сватів’ на російському державному каналі. І звичайно - роялті для верховного головнокомандувача.
Де там автор, радість яка - плачте!!!
Шах і мат від уклоніста
vihola• 02 января 2022
Ответ дляРыжая бестия
Напевно, таких самих, як сама)))
«Выставка черных ’Мерседесов’, праздничные столы и улыбающиеся ’регионалы’, - вечеринка по случаю инаугурации Порошенко»

https://amp.censor.net/ru/photo_news/289010/vystav...

Ваші благодійники ще не встигли з майдану виїхати, щойно поховали тіла людей, які їх до влади привели, як вже єхидно глузували в обличчя живим обманутим.

миссДавеча• 02 января 2022
Офшори Володимира Зеленського, про які стало відомо з масштабного витоку Pandora Papers та матеріалів «Слідства.Інфо», працювали упродовж 2020-2021 років — вже після того, як Зеленський став президентом України.

https://www.slidstvo.info/news/ofshory-zelenskogo-...

Де там автор, ще не проплакалась? - бо вже новий привід ридати від щастя!
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola

https://youtu.be/vcBYN4mE6uc
А про святкування ДН Єрмака чому не згадуєте? Про вертоліт для президента, користування яким сплачується нашими податками? Про кортежі та обіцянки-цяцянки Вашого Зе, що він також стоятиме в заторах? Про Осадчу, яка на поїзд не встигала і її відправили з мигалками?
Про скумбрію по 8 грн? Ні, то не рахується?
Про злив операції Ваґнерґейт? Про Гогілашвілі? Про песика, якого можна продати, щоб за комуналку заплатити?

То що? Божа роса?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola

https://youtu.be/vcBYN4mE6uc
А сеньйор-голодомор то не глузування сонцесяйного? Країна, яка приймає всіх направо і наліво? Глузування з Томосу? З закону про мови?

Ваше чмо не поважає ні людей, ні традицій, ні країни, ні символіки - нічого.

То теж божа роса?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola

https://youtu.be/vcBYN4mE6uc
https://www.radiosvoboda.org/a/video-portnykov-gog...

Новиє ліца при владі! Зато не барига!
vihola• 02 января 2022
Ви на повному серйозі не бачите різниці між віддати свій голос, цивілізовано проголосувти.
І скотити країну у прірву, втратити теритрії, згноїти тисячі життів, мільйони обездолити заради того щоб сивочола, золотозуба морда зі своєю шайкою до корита дорвалась і нагло плювала на всіх згори.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola

https://youtu.be/vcBYN4mE6uc
Попри карантинні обмеження, президент України Володимир Зеленський 29 січня влаштував вечірку на честь свого дня народження. Святкування, як з’ясували «Схеми», відбулося у квартирі співвласника студії «Квартал-95» та бізнес-партнера Ігоря Коломойського Тімура Міндіча у Києві. За підрахунками журналістів, на святкуванні перебувало близько 30 гостей, і ніхто з них не був у захисній масці. Відповідно до переліку карантинних обмежень Кабміну, які діють з 25 січня по 28 лютого, забороняється проведення масових заходів, «в яких бере участь більш як 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 метри». Володимир Зеленський неодноразово звертався до громадян України із проханнями носити маски, уникати скупчень та обмежити соціальні контакти. Журналісти «Схем» звернулись до Офісу президента із запитом на ім’я Зеленського із проханням прокоментувати перераховані факти, але відповіді до публікації не отримали.

Як виявили журналісти, святкування дня народження Володимира Зеленського відбулось у будинку на Грушевського, 9а в Києві, де родина президента має апартаменти, оформлені на кіпрську фірму Олени Зеленської. Водночас, за даними «Схем», сам захід відбувся в іншій квартирі з терасою, яка, відповідно до реєстру речових прав на нерухоме майно, належить співвласнику студії «Квартал-95» та близькому товаришу і бізнес-партнеру Ігоря Коломойського Тімуру Міндічу.