Гороховая• 01 января 2022
Пересматриваю речь Зеленского
.. и плачу. Человек действительно объединяет нашу великую страну и наш великий народ. Я так прониклась и зарядилась патриотизмом что тоже хочу сделать что-то для страны. Люди давайте будем добрее к друг-другу, давайте не будем мусорить на улицах, вечно искать виноватых и жаловаться на нелегкую долю, давайте вместе смотреть и строить наше светлое будущее, ведь каким оно будет зависит от каждого из нас.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Ви на повному серйозі не бачите різниці між віддати свій голос, цивілізовано проголосувти.
І скотити країну у прірву, втратити теритрії, згноїти тисячі життів, мільйони обездолити заради того щоб сивочола, золотозуба морда зі своєю шайкою до корита дорвалась і нагло плювала на всіх згори.
А зараз хто при владі? Не шайка проросійських клоунів? Деякі навіть з російськими паспортами!
Зато не барига, та?
Скумбрію по 8 гривень вже купили?
Зато не барига, та?
Скумбрію по 8 гривень вже купили?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
А Зе команда людські життя не гноїть? Закриваються підприємства, мільйони людей залишаться без роботи. Пенсіонери б’ються за соціальний хліб, бо комуналка більша за їхню пенсію. На фронті далі гинуть люди, бо перестати стріляти не працює! А чого б то? А як?
Ці життя нічого не варті?
Ответ дляРыжая бестия
Зато не барига, та?
Скумбрію по 8 гривень вже купили?
Зато не барига, та?
Скумбрію по 8 гривень вже купили?
Мені всеодно по чому скумбрія в голові Олени, головне що маю за що придбати її і не тільки. При баризі втрачено все над чим працювала 7 років. Що надбала при деспоті Януковичу. А ще втрачено 7% від України і здобута війна.
Чиновника з російським паспортом звільнено, що не так?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Якби не розголос, чиновник сидів би далі біля корита. Бидло, яке крім матюків нічого не знає, теж привів Порох до влади?
Як це втрачено? Відпало від Вас чи що?
Ну так, ну так, головне, що Ви маєте за що придбати. Вас же ніхто, крім Вас і Вашого світу рожевих поні не турбує)
Як це втрачено? Відпало від Вас чи що?
Ответ дляРыжая бестия
Ці життя нічого не варті?
На фронті гине незрівнянно менше людей. Стосовно підприємств, які закриваються поговоримо коли закриються. Стосовно пенсіонерів, хто б говорив, коли при сивочолому пенсія скотилась у 50$ зі 150.
Вас тоді доля пенсіонерів не турбувала?
Не боліло як бились за акційну олію?
Вас тоді доля пенсіонерів не турбувала?
Не боліло як бились за акційну олію?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Вас тоді доля пенсіонерів не турбувала?
Не боліло як бились за акційну олію?
Вас тоді доля пенсіонерів не турбувала?
Не боліло як бились за акційну олію?
Ви хвора людина.
До побачення.
Ответ дляРыжая бестия
Як це втрачено? Відпало від Вас чи що?
Порох сам бидло, яке крім матюків нічого не знає.
’Поехали, …. твою мать’.
Ответ дляРыжая бестия
Ви хвора людина.
До побачення.
А ви не знаєте, чому ваш вождь російською матюкається?
Може це його рідна мова?
Чому ж він законів своїх не дотримується?
Чому син його не знає українського жодного слова? навчався за кордоном, де носив футболку з написом Россия і скакав під русскіє в Лондонє.
В той час, коли батько його молодих хлопців пускав на м’ясо в котлах.
Може це його рідна мова?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
’Поехали, …. твою мать’.
У Вас так все заготовлено, і відосики, і тексти. Все під рукою!
Ботоферма і пропаганда не спить!
На скумбрію і не тільки добре платять, видно, та й за акційну олію битися не треба.
Тільки моя думка від Ваших брєднєй не зміниться, як і всіх адекватних і здорово мислячих людей. Дуже жаль, що їх менше. Зрештою, так завжди і було.
Бо чи можна назвати адекватною та здорово мислячою людину, яка приходить на форум об*ирати спотворену зовнішність своєї дитини під приводом «прошу поради». Та ще й інших обзиває при цьому доморощеними психологами)
Ботоферма і пропаганда не спить!
миссДавеча• 02 января 2022
’15 років займаємось молочним бізнесом. Ніколи, навіть у найважчі 2013-14 роки ми не потрапляли в ситуацію, яка від нас не залежить, і яка ставить взагалі питання про доцільність подальшої виробничої діяльності. Всієї галузі, а не тільки якихось окремих виробників’, - написав Деркач.
Група вже попередила торгових партнерів про неможливість далі працювати зі збитками.
Молочарі нарікають, що суттєво підвищувати ціни не виходить, а з ринку їх може витіснити імпортна продукція з тієї ж Польщі.
У Польщі, за словами молочників, на зимовий період знизили ПДВ на газ для переробників з 23% до 3%. А на період ковіду зменшили податки на паливо.
Ну шо автор, серветок вистачає до сліз?
Ответ дляРыжая бестия
Ботоферма і пропаганда не спить!
Так ви ж попрощались вже
Пішов в хід останній аргумент?
А стосовноь матюкливого російськомовного «патріота» бидло Пороха де аргументи?)
Пішов в хід останній аргумент?
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Так ви ж попрощались вже
Пішов в хід останній аргумент?
Там де і Ваші стосовно електроенергії та цін на газ для підприємств
А ще насміхань з голодомору, томосу та мови
миссДавеча• 02 января 2022
Ответ дляРыжая бестия
Не витрачайте свою енергію!
Постить якізь нарізки від Портнова, вирвані з контексту.
Та навіть, якщо б він і в прямому ефірі всіх обматюкав - він був у такому цейтноті, поки членограй розважав бойовиків на сході!
миссДавеча• 02 января 2022
За останні тижні у головних галузях української харчової промисловості заявили, що або зупиняють виробництво, або перебувають на межі зупинки. Спочатку про це заявили хлібопекарі, потім кондитери і молочники.
Про згортання виробництва заявили виробники овочів у теплицях, про насування катастрофи говорять виробники яєць та м´яса птиці, які традиційно мають потужні позиції в Україні.
’Стрімке подорожчання газу поставило на межу виживання харчову та переробну галузі. У пекарів є загроза зупинки виробництва’, - заявив на спеціальному брифінгу в агенції ’Українські новини’ президент асоціації пекарів Юрій Дученко.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ длямиссДавеча
Не витрачайте свою енергію!
Ви маєте рацію)
Напланетянка• 02 января 2022
Ответ длямиссДавеча
Не витрачайте свою енергію!
Я згідна що цій Божевільній немає що доводити, в неї свій світ .
зеля молотить російською, при любому нервуванні переходить на руський, вся сім»я ніколи мови на знала, але ж вона це приписує пороху просто як добре, що в моєму оточенні і близько таких немає, а з нею ж поруч живуть люди!
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Ану пригадайте, хіба при сивочолому не зросли ціна на газ з гривні до 8 гривнень для всіх?
То де ділося Ваше багатство, коли Яник втік? Відпало від Вас, як гайка від танка, чи що?
миссДавеча• 02 января 2022
Ответ дляРыжая бестия
Який гоп- стоп без зека
З чуток на цьому форумі - якийсь кримінал був, тому і втекли.
А тепер знову можливість є, так само як і у всіх біглих регіоналів.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ длямиссДавеча
Який гоп- стоп без зека
Стає щораз цікавіше)
Напланетянка• 02 января 2022
Ответ дляРыжая бестия
Тсс, вона ще не придумала відповідь на такі запитання, або одна стандартна, а при пороху
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ дляНапланетянка
Ви мене насмішили
Напланетянка• 02 января 2022
Ответ длямиссДавеча
Який гоп- стоп без зека
Я теж так думаю, при порошенку прикрили лавочку прийшов наркоман і знову барижити.
Ответ для vihola
В молодості так буває. Емоції перемагають.
Я дивилась промову двічі і двічі плакала.
На молоду людину може ще більше враження справити. Додати віри в майбутнє, бажання зробити щось не тільки для себе, а для своєї країни, як люди, яких там зібрали і показали нам їхні вчинки.
Це природна реакція очей,коли на них насцяли прямо з телевізора.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ дляНапланетянка
Це могло би пояснити таке бажання і мотивацію зі всіх сторін обгадити Пороха, щоби не допустити його до влади.
Ну я ще можу зрозуміти захоплення цим недомірком з великими комплексами, але щоб так сліпо прямо, не бачити зашкварів і дна, то вже вище мого розуміння.
Ответ дляНапланетянка
Зеля корчить з себе поборника мови і націоналіста?
Може Зеля прийняв провокативний мовний закон в останній день своєї каденції? Може це в зелі гасло віра і мова? Може Зеля бє чолом в церквах московського патріархату, вдає з себе нема ради побожного, носиться там з іконами, в диякона перевдягається?
Ответ дляРыжая бестия
Зашквар зі скумюі і тим придурочним замміністра я визнаю.
Дна не визнаю. Ніякого дна нема.
На щастя, до порошенківського дна ще дуже далеко.
Дна не визнаю. Ніякого дна нема.
Рыжая бестия• 02 января 2022
Ответ для vihola
Дна не визнаю. Ніякого дна нема.
У країні рожевих поні все прекрасно?
Пирожкиня• 02 января 2022
Да уж…. Это ж какой припудренной надо быть…. Наверно в магазины не ходит, коммуналку не оплачивает, вещи не покупает, никуда не ходит и не видит, что уже страну довёл до ручки!!!! Уже той зп ни на что не хватает….
Рыдает она блин