Первоклашка Я• 02 января 2022
Аналізи після ковіду які?
Ковід проходив легко- лише втрата нюху ,смаку,головний біль.Які аналізи здати після ковіду - із скарг лише сильний головний біль,який нічим не знімається при нормальному тиску
Первоклашка Я
• 02 января 2022
Ответ дляГрабля
Общий развернутый анализ крови и д-димер. Можно ещё коулограмму.
Я якраз щодо коагулограми вагаюся,якщо д- димер чи тромбоцити не в нормі,то її всерівно потрібно буде здавати?
Думы мои думы• 02 января 2022
Я тоже болела легко. Сдавала на 8 день анализы, все в норме было. Врач сказала через месяц от первых симптомов ещё сдать д димер.