Кусочек Сыра• 06 января 2022

Президент и олигарх Коломойский "случйно" оказались в Буковеле вместе

"Президент приехал в Буковель и разместился в "Radisson Blu Resort Bukovel", где в то же время остановился олигарх Игорь Коломойский с семьей - в то же время, на том же 5-м этаже, что и Владимир Зеленский, гостит Игорь Коломойский со своим окружением.
Семьи президента в лакшери-отеле не видели."

Іншими словами - Президентський люкс Бєніного преЗЕдента в Radisson Blu Resort Bukovel коштує платникам податків 126422 грн на добу.
50000 грн - номер для охорони.
350 000 грн на добу - базова такса на утримання нашого "гаранта"
ІТОГО: 526 422 - за кожну добу з податків громадян.
Тепер вам зрозуміло, чому у вас маленька пенсія, маленька з/п вчителів та маленька з/п лікарів ?
Радикальная• 06 января 2022
Ну до него ж все президенты за свой счет везде отдыхали!

автор Кусочек Сыра • 06 января 2022
Новорічні свята це прекрасно, весело й красиво. Але реальність нікуди не ділася й отримана платіжка за комунальні чи звільнення з роботи через скорочення медиків, тисячі звільнених працівників через закриття виробництв харчовоі промисловості, швидко повертає в буденну реальність.
❌ Сам новорічний виступ президента,гарна постановка і антураж. Акторська гра й пропозиція простих рішеннь для складних проблем, які так подобаються натовпу. А чудова задумка зібрати видатних українців та простих громадян за столом, плюс акторська гра Зеленського, вирішила гарну картинку в телевізорі.
З красивого всьо!
Тепер по суті!
Найболючіше!
Чергова гучна заява президента!
❌ «З наступного року я підвищив зп лікарям вдвічі’. Дуже гарно й потужно звучить, але в державному бюджеті це не закладено. Отже підвищення зарплат, як і велике президентське будівництво нашого приймального відділення лягає на плечі самих лікарень та місцеві бюджети.
❌ Тож, щоб виконати це чергове популістичне розпорядження, потрібно скоротити штат медичних працівників. Саме так виглядають прості рішення складних проблем.
Ділі ще гучніше!
❌ Зарплати та житло військовим.
Зеленський звітує, що все так класно, такого забезпечення ще ніколи не було. Насправді виглядає дещо інакше.
Закупка солярки провалена, оборонне замовлення провалено і зп військовим знову не підвищена ( в бюджет не заклали)
Але тепер все частіше звучать пропозиції про зняття виплат за другу лінію. Що це означає для військового? Хлопці будуть йти із армії, бо кому охота місити болото в окопній війні, коли умовний охоронець в супермаркеті отримує ту ж зарплату.
На голому інтузіазмі довго не витягнеш.
Люди, які готові ризикувати своїм життям не в пріоритеті в цієї влади.
❌ Ще одна важлива складова держави - економіка . Наші виробництва, бюджетоутворюючі підприємства харчової промисловості, заявляють про своє закриття та призупинення виробництва. А це люди, які залишаться без роботи та місцеві бюджети без коштів.
❌ Байдуже, що медицина та армія мають бути в пріоритеті. Байдуже на економіку, яка сиплеться.
Головне красива картинка в телевізорі. Бо ці голубі екрани мають не аби який вплив на мозок пересічного мешканця нашоі країни. Особливо на тих хто в нєпалітіки.
❌ Популістичні заяви про тарифи, просто красиві слова.
Інформація Держстату - тарифи лише в січні 2022 зросли на 35%.
Не допомогли жодні меморандуми з Антимонопольним комітетом, ні рішення Верховної Ради, кошти, які повинні були надійти в місцеві громади для компенсації різниці в тарифах по водовідведенню - не надійшли. Хоча вони були закріплені в бюджеті, але пізніше Міністерство фінансів Зеленського заблокувавло ці кошти.
❌ Це загрожує сутєвим підвищенням тарифу на воду для всієї України. Як доказ попередження від Фастівводоканал!
Від держави субвенції годі очікувати, ще й тепер обіцяні кошти не надійдуть. Тож платити за завищеними тарифами будемо всі, не залежно хто й як голосував.
Поки президент розважається після новорічних зйомок нам з вами приходять шалені платіжки.
А голубі екрани мовчать.
Це моя платіжка лише за електроенергію за грудень!
Й попередження про здорожчання від Фастівводоканал!
Упругая попка• 06 января 2022
Ответ дляРадикальная
точно!
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
А у Коломойского есть семья? Жена? Ничего никогда не слышала о ней. Интересно, кто его в состоянии выдержать, это же жесть..
из_под_тишка• 06 января 2022
А у Бени есть семья? Ничего себе. А как же тина кароль?))
Ра ру ра ру ра• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Может с женой он совсем другой, хоть к ранке прикладывай)
из_под_тишка• 06 января 2022
Блин красивое место,здание на полянке в лесу,круть. Ну а Беня и Зеля дружбаны,еще три дня назад писали,чтр они вместе отдыхают))
Радикальная• 06 января 2022
Ответ дляКусочек Сыра
З красивого всьо!
Тепер по суті!
Найболючіше!
Чергова гучна заява президента!
Ділі ще гучніше!
❌ Зарплати та житло військовим.
На голому інтузіазмі довго не витягнеш.
А голубі екрани мовчать.
Да!
И все гос предприятия он приватизировал и теперь тарифы гонит!
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Что-то не верится.. А как он говорит..Мрак..

из_под_тишка• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Откуда вы знаете какой он в семье? Наш быдловатый мэр Филатов,вечно орущий и матерящийся с женой такой плюшевый ,оды пишет и в глаза заглядывает.))
из_под_тишка• 06 января 2022
Ответ дляРадикальная
Да!
Кто он?
автор Кусочек Сыра • 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Аааааа.....Так вон она какая, оказывается - деолигархизация
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Не, ну может быть..Но все же как-то не верится что он кого-то может любить кроме денег..
Ра ру ра ру ра• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Он женился в 20 лет и до сих пор живут вместе, двое детей, значит жену все устраивает)
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Может она в рабстве))?
Ра ру ра ру ра• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Может она в рабстве))?
Ага, конечно, в еврейских семьях в основном жены главные)
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
И Ленка))?
из_под_тишка• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Может она в рабстве))?
Загуглила. Жена одногодка. Познакомились в пионерлагере)
Жена. Сын баскетболист
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Жена. Сын баскетболист
Весь в папку..

ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Жена. Сын баскетболист
Только ростом в кого))?
из_под_тишка• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Весь в папку..
Есть еще дочь. Уже в разводе. Живут все в Швейцарии на берегу озера,им там климат подошел)
ЛолитаНеРазлита• 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Понимаю, понимаю.. Мне бы тоже подошел
Нетутешня• 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
и ахметки сын там прикупил за 140 млн хатынку
Может, соседи

https://nashagazeta.ch/news/economie/zhenevskaya-n...
из_под_тишка• 06 января 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Понимаю, понимаю.. Мне бы тоже подошел
Дочь
из_под_тишка• 06 января 2022
Ответ дляНетутешня
Может, соседи

Может. У этих тоже на берегу знаменитого женевского озера)
автор Кусочек Сыра • 06 января 2022
Те, що Вова побіг до начальніка Бєні, коли рейтинг падає - це прогнозовано. Тут питання для зустрічі назріло давно і звучить воно як: ’шеф! всьо пропало! гіпс снімают! клієнт уєзжаєт!’. Зеленський розуміє, що кільце навколо нього стискається, що запас особистої яскравості слів, що довів країну до ручки і окріп вже починає зривати кришку, що наслідив вже в такій купі кримінальних епізодів, що довести зможе навіть слідчий середньої руки. І ще Вова розуміє: тікати практично нікуди.
Але більш цікаве питання, що Коломойський-то його, виходить, послав.
Частина олігархів вже поставили на нову кандидатуру, і Зеленський для них - відпрацьований матеріал. Вмирати на барикадах за нього Коломойський теж не буде, бо ні за яку зі своїх маріонеток він не бився, а всіх цих юль і корбанів зливав і давав посадити, віддаючи перевагу домовитися з новою владою на своїх умовах.
Вова міг його просити лише про забезпечення позицій для відступу в Ізраїлі. Коломойський має там якісь можливості. Тому Зеленський міг просити його про допомогу в цьому питанні.
Я б на місці української контррозвідки зараз сильно напружився і відслідковував всі контакти цієї кліки. Не вистачало нам завербованого президента ще якоюсь країною, окрім Рашки. (Але ж ми розуміємо: не при сусіді по під´їзду.)
Ну і можна очікувати, що Коломойський з шмакодявки виторгував ще якусь Укрнафту. З паршивої вівці хоч шерсті жмуток.
А так, в цій новині прекрасне все. І те, що під час війни, воно вже в 40-у відпустку їде, труженік. І те, що ’бореться з олігархами’ в готелі олігарха, на курорті олігарха, які держава давно мала забрати в рахунок вкрадених вкладів Приватбанку. І те, що зустріч цього разу відбулася вже не в кабінеті з попільничкою, а довелося бігти на чужу територію. Це промовистий знак - бігти до нього вже ніхто не бачить сенсу. Ну і те, що шеф вже відкрито хамить на всю країну і показує місце цієї шмакодявки: ’не чув, не бачився і не планую’ (с).
Пройшли ті часи, Володя, коли всі починали бігати, дзвонити одне одному, що ’к нам єдєт прєзєдєєєєнт’. Тепер про тебе не чули, не бачили і зустрічатися з тобою не планують.
66сезон666серия• 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Дочь
Ну если не она сама мужа выгнала - не понимаю, чего им нужно
Симпатичная, симпатичный вид деятельности папы.... )
автор Кусочек Сыра • 06 января 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Дочь
Клясавица. Вся в папку. Особенно шнобаком
Нетутешня• 06 января 2022
Ответ дляКусочек Сыра
могло быть хуже
автор Кусочек Сыра • 06 января 2022
Ответ дляНетутешня
могло быть хуже
да куда уж еще))