08 января 2022

Галапуцька

Весною, пам´ятаю, мої однокласники виколюпували)) з землі цибулинки і їли. Називали оте чудо " голопуцьками"))Намагалась знайти інфо в гуглові-безрезультатно...
автор Летала_НаМетле 08 января 2022
’ Голо-’, чи ’галапуцьки’- як правильно, не знаю))
Выкупаная 08 января 2022
Попробуйте «кала-«
автор Летала_НаМетле 08 января 2022
Ответ дляВыкупаная
Попробуйте «кала-«
Калапуцьку я знаю)) Я ще той кулінар
Запароленое одеяло 08 января 2022
Топинамбур, не?
автор Летала_НаМетле 08 января 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Топинамбур, не?
Ні. То буди такі невеликі цибулини. Як- у нарцисів. Казали ще, що вони- солодкі... П.С.Зав´язала розмову зі старшою донькою про своє дитинство, розповіла про оті ’ галапуцьки’)) А от що то є- сама не знаю))
Шиворот Навыворот 08 января 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ні. То буди такі невеликі цибулини. Як- у нарцисів. Казали ще, що вони- солодкі... П.С.Зав´язала розмову зі старшою донькою про своє дитинство, розповіла про оті ’ галапуцьки’)) А от що то є- сама не знаю))
Простите,а Зачем Вы всякой придуманной чушью ребенку голову забиваете?
Запароленое одеяло 08 января 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ні. То буди такі невеликі цибулини. Як- у нарцисів. Казали ще, що вони- солодкі... П.С.Зав´язала розмову зі старшою донькою про своє дитинство, розповіла про оті ’ галапуцьки’)) А от що то є- сама не знаю))
Может в картинках где-то можно отыскать, чтобы видеть какие они из себя, корнеплодов луковиц очень много, есть: Батат,
Брюква,
Катран,
Кислица,
Пастернак,
Петрушка корневая,
Редька,
Репа,
Сельдерей,
Скорцонера,
Стахис клубненосный,
Турнепс,
Джикама.
И это ещё не весь ассортимент.