Я б такое не носила, но продаю• 14 января 2022
Ніколи не беріть своїх родичів до себе на роботу
Не рекомендуйте їх керівництву, не беріть до себе якщо ви приватний підприємець. Я допустилася серйозної помилки. Більше такої помилки не зроблю і вам теж рекомендую не брати
Я б такое не носила, но продаю
• 14 января 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Золотое правило.
Да, не нужно никого спасать и подтягивать на свою рабочую территорию.
Буду знати надалі. Не думала, що можу отримати ножа в спину
Добрый Йиннот• 14 января 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дещо філософський підхід: трапляються випадки, коли негаразди є вашими визволителями.
Наприклад, коли вас виховували слухняною дівчинкою, важно протидіяти нахабним вимогам. Наче доводиться кидати виклик тій слухняній дівчинці, а це бентежить.
А от коли з´являється аргумент для самої себе, можна позбутися кайданів виховання.
Я б такое не носила, но продаю
• 14 января 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Дякую Вам!