Всем привет.не учила в школе укр.язык и вот встал вопрос,как правильно писать "зворотному".Вбила в гугле,и там и с мягким пишут люди и без...Подскажите,пожалуйста, дурочке(
"не підлягає зворотньому обміну на грошовий еквівалент"
ПесиКот• 19 января 2022
Правильно - зворотний зв´язок. Но это далеко не самая ужасная ошибка, автор
Обнимашкина• 19 января 2022
Зворотний і зворотній
За Правописом (§23 1) прикметник зворотний вживається із суфіксом -н(ий), тому відмінюється як прикметник твердої групи (Правопис §68).
НЕПРАВИЛЬНО ПРАВИЛЬНО
Ми хочемо отримати від вас зворотній зв’язок. Ми хочемо отримати від вас зворотний зв’язок.
Соответственно, зворотному.
НЕПРАВИЛЬНО ПРАВИЛЬНО
Соответственно, зворотному.
Ответ дляПосле 18
и все неправильно написали)
ох,запуталась еще больше(