На иголках• 20 января 2022
не перетравлюється їжа.
Горло болить, насморк, кашель, і не перетравлюються фрукти і сирі овочі. Вообщим стурбована неперетравленням. Що це? Само пройде як вилікую простуду? Чи треба теж лікувати?
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляКолупалочка
А Як ви зрозуміли, що вони не перетравлюються? Діарея? Болить?
Вибачаюся за подробиці, кал змінив колір (не діарея) і я звернула увагу, що їжа виходить перетравлена з домішками непетравлених фруктів і овочів які я їм. Ще раз вибачаюся за подробиці.
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляязззззь!!!
К врачу все вопросы. Сто вариантов может быть
До якого лікаря йти?
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляСигарный шланг
К врачу, естественно!
Тут же никто через экран не лечит.
До якого лікаря йти?
Сигарный шланг• 20 января 2022
Ответ дляНа иголках
До якого лікаря йти?
Для початку терапевт чи сімейний.
СтелькаОТединицы• 20 января 2022
Ответ дляНа иголках
До якого лікаря йти?
Скорее всего это не хватает ферментов. Панкреатин можно попить .
Если сильно беспокоит ,то это к гастроэнтеролог
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Дякую. Дискомфорту від цього не має ніякого, просто стурбована, бо ніколи з таким не стикалася.
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляСигарный шланг
Для початку терапевт чи сімейний.
Все розписано, хіба до приватного може в суботу запишуся.
Регионщица• 20 января 2022
Попробуйте краще пережовувати, і істи поки запечені фрукти-овочі, схоже на підшлункову
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляРегионщица
Дякую. Буду себе обмежувати в сирих фруктах і овочах.
СтелькаОТединицы• 20 января 2022
Ответ дляНа иголках
Вы можете купить Мезим или просто панкреатин , попить и посмотреть на реализацию.
Обычно это поджелудочная так реагирует, но скорее всего оно само пройдет. К врачу конечно запишитесь, если переживаете
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Дякую
Регионщица• 20 января 2022
Ферменти краще пити не більше 10 днів підряд, бо йде звикання і організм потім лінується сам їх виробляти
І я дуже вибачаюся, але Ви тест здавали? На ковід?
Колупалочка• 20 января 2022
Ответ дляНа иголках
Все добре)) ми ж всі дорослі люди.
Здається ви себе трішки накрутили. Для кращого травлення пропийте панкреатин ( він не зашкодить).
Можете посидіть на дієті, та поки не їжте сирі овочі та фрукти..все відварне.
Якщо б були якість явні проблеми, воно б у Вас боліло ( повірте я знаю на собі;).
Звичайно до лікаря сходіть. Аналізи хай Вам призначить
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляКолупалочка
Все добре)) ми ж всі дорослі люди.
Дякую!
На иголках
• 20 января 2022
Ответ дляРегионщица
Дякую, ні не здавала.
Сплюшка• 20 января 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Удалено администрацией...
И если что, то ниточку на вскрытии снимут. Правильно?))) Ну, а музыка и так обеспечена
ЗабежАЛОЧКА• 20 января 2022
Ответ дляСплюшка
Удалено администрацией...