Магиня• 23 января 2022
Хто вінчався і розлучилися
Ви брали дозвіл на розвінчання? Ск це коштує?
Купипупсичек• 23 января 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Ну что вы так сразу карты раскрываете.скажите еще что и прайса в церви нет
Действительно не существует развенчания. Я без иронии написала, потому что знаю наверняка. Я давно воцерковленный человек
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Сьогодні причащалася і батюшка сказав, що якщо я живу з іншим і не розвінчана, то це дуже великий гріх
Грошей може хотів? Немає ніякого розвінчання, це тільки на місцях десь поодинокі священники такими ’документами’ промишляють. А так, якщо розлучення не з вашої провини, то ви можете подати прохання на повторний шлюб в єпархію.
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляСорока-ворона
Да вам в церковь нужно в идеале где венчались
Зачем?
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Я розведена але заміж поки що не хочу
Ну ось це і мав на увазі священник. Якщо ви навіть якось розвінчаєтеся(хоча, повторюся, такого немає в офіційній Церкві) ваш гріх не буде меншим. Жити з чоловіком без шлюбу- оце і є гріх
Сорока-ворона• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Зачем?
Потому что есть процедура развенчивания. Штамп в паспорте это одно. Перед высшими силами автор замужняя и изменяет. Я выше писала моя мама была в такой же ситуации. Ездила в лавру но процедуру не закончила. Вдова 5 раз, сама несчастна кошмар. Совпадение? Не думаю
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляСорока-ворона
Едьте в лавру.
Я дзвонила. Кажуть такої процедури немає, є лише дозвіл на повторний шлюб
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляМамОмужа
Я про розрішення на Причастя питала))
Звісно дозволив
Сорока-ворона• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Странно . Лет 7 тому назад было бесплатно и что то типа просто посещения служб, общения с батюшкой и он специальную молитву читал
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Так я не збираюся повторно. Але батюшка каже, що я живу в блуді і це великий гріх
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Для всіх чи для мене вінчаної?
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляСорока-ворона
Фух😭
МамОмужа• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Звісно дозволив
По логіці батюшки грішити будете й далі, поки не обвінчаєтеся з іншим чоловіком. Який зміст з такого Причастя?
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляМамОмужа
Так він сказав їхати в Лавру і вирішувати це питання
МамОмужа• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
І що будете робити?
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Для всіх чи для мене вінчаної?
Для всіх, звичайно. Хоча б із РАГСУ має бути реєстрація. А інакше так, це блуд і гріх.
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
А для мене тепер довічно гріх
МамОмужа• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
У греко-католиків розписка гріху не применшує і не позбавляє. У православних по-іншому?
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Не обов´язково їхати, заява подається в письмовому вигляді. Але, повторюся, заява на повторний шлюб, а ніяк не на розвінчання. Не буває ніякого розвінчання. Тому, хто не винен у розторгненні шлюбу(не зраджував, не бив, не кидав партнера) зазвичай дозвіл на повторний шлюб дают без проблем.
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Так я не збираюся заміж. Так і жити в блуді?
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМамОмужа
По іншому. Православна Церква визнає шлюб, зареєстрований в РАГСі по законам держави, і блудним співмешканством такий шлюб не вважає.
МамОмужа• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Цікаво, не знала. Дякую)
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Ну звідки ж я знаю?
Що для молодої дівчини, що для пані, яка вже побувала колись в шлюбі, співмешканство без шлюбу є гріхом. Чи Ви думали що в вас імунітет від цього раз Ви розлучена?
Магиня
• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Ну звідки ж я знаю?
Ви така розумна!
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМамОмужа
Цікаво, не знала. Дякую)
Це наслідки радянської влади. Подекуди найближча Церква була дуже далеко, та і заборона ж на все це була. Але багато людей жили в злагоді і вірності, і вважати їх грішниками немає ніякої підстави.
Взагалі то вінчання це ж прохання благословіння для подружжя, а не якийсь законодавчий процес.
постою_послушаю• 23 января 2022
Ответ дляМагиня
Ви така розумна!
Не ображайтеся. Я не мала ціллю образити Вас. Просто пояснила, як воно в глазах Церкви є. І застерегла, щоб не попалися на отаких от шарлатанів з розвінчаннями по 800 доларів
МамОмужа• 23 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Моя свекруха зі свекром не вінчані, то священник як це вчув, зробив великі круглі очі і сказав, що мусимо їм допомогти стати на шлях християнський, якось так.
А щодо розвінчання, то і в нас ходять чутки, що потрібно надсилати запит до Ватикану, збирати свідків і тп. Плюс це дуже дорого. Я не стикалась, тому точно не знаю.
Я в дамках• 23 января 2022
У мене чоловік священник, тому знаю не по чуткам.
Процедура і справді така є.
Але не всі можуть розвінчатися. Не можна просто прийти і сказати, ми не зійшлися характерами, я знайшов іншу і т.д.
Мають бути дійсно вагомі причини. Наприклад, хтось приховав хворобу, не сказав, що не може мати дітей, помер в кінці кінців.
Пишеться заява, збираються документи, свідки і через церковний суд отримується дозвіл розвінчатися. Процедура безкоштовна, але довготривала…
Процедура і справді така є.
Блины со смайликами• 24 января 2022
Ответ дляЯ в дамках
Процедура і справді така є.
Де про це написано в Біблії?