Пэрисхилтонша• 28 января 2022

Менструальна чаша на ніч

Які нюанси? Користуюсь другий цикл, і от хочу на ніч поставити.
Може, є якісь поради? Дякую
Аристократка-тунеядка• 29 января 2022
Ответ дляМеня прет))
Менструальна кров стерильна, за рахунок відсутності доступа кисню не відбувається реакцій окислення і вона зберігає свій початковий хімічний склад
Чаша теж стерильна, ви її щоразу стерелізуєте?

Меня прет))• 29 января 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ні не щоразу. Але мию щоразу, бактерій там мізер, а кисню все одно нема.
автор Пэрисхилтонша • 29 января 2022
Дівчата, а може таке бути, щоб чаша втянула шийку?
У мене вона погано розкривається, тому роблю декілька підходів. І під час одного відчуваю, що чаша сплющена на дні, а далі в ній щось є. І тягнути ну не те щоб боляче, але відчутно. Ледь дістала....