КАПСЛОЧНИЦА• 29 января 2022

Непрацюючі не боїтеся залишитися самі без доходу?

Тема не для срачу. Я також не працюю, дітям 8 і 5. Прибутку чоловіка вистачає, працює у будівельному бізнесі.
Питання назріло через те, що його партнер розлучається, йде до іншої жінки. З його законною екс дружиною ми часто перетиналися на різних святкуваннях. Також 2 дітей. Вона ні дня не працювала.
Мій чоловік розказує, що вона приїжджала в офіс, скандалила. Аліменти, звичайно буде отримувати. Житло не думаю, що залишить їй цілий будинок.
Ваш досвід? Я чомусь нагрузила себе переживаннями. (( Від зради ніхто не застрахований.
Слухи-руки не распускаю• 30 января 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Это и есть этот пассивный доход?квартира
Нет, квартира отдельно

автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
У меня все подруги нормальные мамы и жены и работают. То у неработающих вечно отговорки и вы думаете, что у нас вечный срач и дети сопливые и двоечники
Навіть думки такої не проскакувало. Якось байдуже на порядки у чужому житлі.
Не працювала, бо чистими отримує бух у нашому місті максимум 12-15 тис. А після декретів я і не супер профі.
Якось спільно вирішили ще як перша дитина пішла в садок, що за такі гроші не вартує мені працювати. Оплата садка, школи, гурткіа більше виходить( ходять у приватні заклади). Не хвастаю. Як хворіли чи хворіють діти, так сидять вдома зі мною.
На сьогодні я призадумалась. Шукаю курси бухів з актуальними знаннями. Діти вже не маленькі. Буду вилазити з декрету.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
А житло на кому записане у вас?
Спільна власність. Збудований будинок у шлюбі.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
І чоловіки як правило,цього не цінують,думають,що жінка нічого не робить (
Ттт. Не проскакувало такого. Та я останні дні думаю доросла жінка в 36 залежна повністю фінансово від нього. Звіту про витрати не вимагає, що потрібно те і купую.
Для чого вчилася в універі 5 років🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
После шести ни-ни• 31 января 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Тоді добре,на випадок чого можна поділити.
Бо нерозумно народжувати дітей,а потім немає нічого,а житло тільки чоловіка і записане на нього.
Не всі чоловіки можуть залишити житло дружині з дітям.