Фиона Шрековна• 02 февраля 2022

"Ми потім знайдемося і я тобі віддячу"Слуга народу Трухін під час ДТП

Нардепа Трухіна виключили із "Слуги народу"

Нагадаємо, що депутат від "Слуги народу" Олександр Трухін скоїв ДТП у серпні 2021 року.
Внаслідок аварії постраждали шестеро людей, зокрема двоє дітей. За попередньою інформацією, політик нібито перебував напідпитку, а тест на алкоголь проходити відмовився.

І лише нещодавно (пройшло 5 місяців) в Мережі опублікували відеозапис з місця аварії. На кадрах видно, як Трухін намагається домовитися із поліцейським про те, щоб залишити місце ДТП, та обіцяє згодом "знайтися" з правоохоронцем і "віддячити" йому. Розслідування справи триває.
Відео з камери поліцейського, який прибув першим на виклик. Про нахабне поводження Слуги під час ДТП. Як він казав неправду та намагався втекти з місця пригоди.
Рюмка ДЗЫНЬ• 02 февраля 2022
Ох уж эти слуги. Это чмо до сих пор голосует за важные законы, или его отстранили?

Сосулька• 02 февраля 2022
вот как раз смотрела в новостях и не поняла одного - а че вдруг сейчас это все открылось? Именно сейчас понадобилось?
Мороженная курица• 02 февраля 2022
І що? Ви забули в якому світі живете? Знайомий на переході людину зніс, навіть не замітивши. І що думаєте, навіть права не забрали. То нащо сюди ту грязь нести?
Ряженка• 02 февраля 2022
Ответ дляМороженная курица
Правильно, будем прятать голову в песок, как страусы. Понавыбирали монобыдло, теперь только смотреть на это все остаётся.
Мороженная курица• 02 февраля 2022
Ответ дляРяженка
Від нас щось зміниться? Я загалом за справедливість абсолютно у всьому і серед всіх. Але з мене максимум сміються, ще ніде я тої справедливості не добилась. То який смисл возмущатись?
Значит надо• 02 февраля 2022
Ответ дляРяженка
так всегда было, при любой власти
Баксы_сдам• 02 февраля 2022
Ответ дляМороженная курица
Від вас нічого не зміниться, по факту. А завдяки зливу цього відео на цього ’короля дорог’ відкрито кримінальне провадження. Звичайно, його можуть і закрити це провадження, але трішки потріпати лощьоні нерви йом у можна.
Сосулька• 02 февраля 2022
Ответ дляБаксы_сдам
да.. или как того зам министра мвд, вроде сняли с поста? Хоть как и хоть что то, но хоть трепать нервы им надо