Малявка-козявка• 05 февраля 2022

Гормональні таблетки і ботокс

Читаю в інтернеті що прийом гормональних таблеток не впливає на дію ботоксу. Три місяці назад вколола Ксеомін, який в мене тримається мінімум пів року. Три місяці як п‘ю таблетки. Бачу що вже знову пора йти до косметолога(. А може все-таки впливають? Не помічали за собою такого?
язззззь!!!• 05 февраля 2022
Ок задерживают жидкость в организме. Любое лицо будет отекать. Вот у вас все и поплыло в разные стороны.
автор Малявка-козявка • 05 февраля 2022
Ответ дляязззззь!!!
В мене обличчя не поплило, а міміка знову активна. Чоло і гусячі лапки…
Платье Длинное бальное• 05 февраля 2022
У меня при приеме Ок ботокс максимум 2 месяца держится.Без Ок-примерно 4 месяца.Мой косметолог говорит,что гормоны очень влияют на срок действия.У некоторых,наоборот, срок действия увеличивается.
Сардельочка• 05 февраля 2022
Однозначно впливають. Теж колю ботокс, тримається орієнтовно 4 місяц, бо міміка дуже активна. Після попереднього уколу вживала гормональні препарати і за місяць попустило.
Ленивица-красавица• 05 февраля 2022
Не люблю ксеамин и ботокс - 3 мес и все. Диспорт обожаю -6-8 мес держит идеально .