Курс капусты• 10 февраля 2022
В яких числах нараховують виплату по безробіттю ЦЗ Київ?
Кар’єрний радник сказала 10 числа, але сьогодні нічого не було.
Курс капусты
• 10 февраля 2022
Ответ дляЖонДуан
Нараховують на наступний день після відмітки/семінару. А от виплати???
Відмічалась я 28 числа, семінар завтра. Зазвичай коли нарахували, на наступний день виплата.
3@йk@• 10 февраля 2022
сейчас и близко в срок не платят - мне 02.02 скинули кусочек за период 28.12 -10.01, больше ничего пока (Деснянский)
Начисляют - это не означает платят)
Курс капусты
• 10 февраля 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Начисляют 10, 20 и 30, а выплаты задерживают.
Це так і говорили) а я подумала що і виплачують так