Аноним_Галя• 16 февраля 2022
Развод онлайн
Кто подавал на развод онлайн.
Как правильно это сделать? На каком сайте? Или как подать на развод. С чего начинать. Голова не варить.спасибо
Спасибо.
культУра• 16 февраля 2022
перше потрібно зареєструватися в елекроному кабінеті та встановити додаток електроний суд.
Потрібно мати КЕП (ЕЦП).
Через додаток подаєте документи в суд (зразки можно знайти в інтернеті).
Оплатити судовий збір.
Перевіряти як йде розгляд вашої заяви.
Це в теорії, на практиці сама не подавала :)
Потрібно мати КЕП (ЕЦП).
Оплатити судовий збір.
Перевіряти як йде розгляд вашої заяви.
Разумная Губка• 16 февраля 2022
Я не сиогла через электронный суд( ездила в суд и подавала, исковое составляла сама