Прикуси Язык• 24 февраля 2022

Підтримую попередню тему

Писати на українській і буде видно, хто користується перекладачем. Ну, заодно будемо продовжувати творити нашу державу і звикати розмовляти на українській мові
Результат:
вже голосів: 512
313 (61.13%) Підтримую
169 (33.01%) Ні
30 (5.86%) Варіант в коментах
Наша_русофобія_недостатня• 24 февраля 2022
Я автор минулої теми і я підримую
Автор,дякую за продовження
Мою тему закрили
Басина• 24 февраля 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Яку саме попередню тему ви підтримуєте?
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3105908
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Ответ дляКубик Рубика
Автор, а ничего, что сотни русскоязычных ребят из Николаевской, Одесской, Днепра защищают нашу с вами Родину???
Мова про форум і боротьбу з ботами. Не плутайте.

Мій кращий друг з Миколаєва в Ато, спілкується російською, як і всі його колеги. І ніхто їх за це цькує. Але при нагоді підтримує бажання кожного російськомовного перейти на українську.
Ответ дляАсобеннАя
Ні!
Матюкатися тільки на огидному москальському язику.
А українською тільки ласкаво ’най тебе шляк трафить’
Шлях.Не шляк
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Мой родной язык русский,я наполовину русская.Но для,после той рожи,нового фюрера мне стыдно....
Підтримую пропозицію,розмовляти виключно українською мовою.
А ще хотілося б флешмоб,для росіян.
Щось на кшталт
Хайль Путін,Хайль новий вбивця народів!
І нехай їм теж буде соромно..
Подолати одного Гітлера,щоб виростити в себе другого,рідного...
Хочу почути найближчим часом ’Путлєр капут’
Басина• 24 февраля 2022
Ответ дляДумы мои думы
А навіщо ви роздуваєте знову мовне питання? Щоб знову писали, що в Україні притісняють російську мову. У нас живуть багато російськомовних людей які тим не менш люблять Україну і ненавидять борту ного карлика.
Ніхто не роздуває. Це прохання, пропозиція. Частина ботів відсіється.
дЫнька• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Скажу більше, є люди, які на російській пишуть грамотно, а на українській три помилки в слові, хоча ходили в українську школу. Наприклад, я читала шкільну літературу на російській і так звикла. Читати українською для мене це як на іноземній, іноді велику частину слів не розумію.
Автор, забудьте те ’ на’))) правильно: українською, російською і т.д.
дамаБезСобачки• 24 февраля 2022
Ответ дляVasilina7755
Почалося. Не все в идеале владеют українською
Ніколи не завадить навчитися новому)
Ответ дляКошечка-муркошечка

Порада була проспілкування укр для того,щоб скоротити кількість ботів на порадниці
Ответ дляПрикуси Язык
Путлєр капут,лалалалалалала
Лалалалалалалала
Смячиком• 24 февраля 2022
Ответ дляДумы мои думы
На форумі притісняють російських ботів? Непорядочок, товаришу майор.
Ку ка ку ка ку• 24 февраля 2022
Ответ дляVasilina7755
Так це підказка))
Я сама розмовляю в сім´ї російською) Всі від прабабусь і до онуків - всі російською спілкуються. Але при потребі вільно можемо писати/читати/розмовляти українською. Вона ж таки державна мова!
Кидстаффовка• 24 февраля 2022
Ответ дляПенку_Здуй
Оо справді «Порадниця» , так незвично))
Басина• 24 февраля 2022
Ответ дляМиззери
Не, судя про предыдущей теме это для отсеивания ботов которых много и они раздувают панику и дают дожую информацию
Снять анонимы с полит тем или писать укр или и то и другое
Мне нравится идея
І те, і інше. І прапорці не завадять по коду країни, як в тій темі пропонували.
4есотка• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
В мене знайомий поїхав на заробітки років 5 тому в Данію. Через рік повернувся в гості і почав розмовляти тільки українською, так дивно тоді було. Але він побачив Європу і почав з себе творити європейське в нашій країні. Тоді на нього ми дивно дивилися. А зараз поговорили з ним і він сказав ’нарешті й ти до наших лав’
с Данией вообще прикол, у меня 3е знакомых украиномовни уже больше 10 лет и двое из них принципиально стали говорить по украински именно после того как поработали в Дании
Басина• 24 февраля 2022
Ответ дляГага Газу
Як матюкатись на солов´їній?
Смачно)))
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Ответ дляПенку_Здуй
Я в курсі. Я в сусідній темі також пропонувала прапор країни по крду мобільного оператора додавати під ніком.

Просто даму щось не в ту стєпь понесло з російськомовними захисниками
Ответ дляКидстаффовка
Оо справді «Порадниця» , так незвично))
Якщо використовувати узагальнене кідстафф,нічого незвичного)
Думы мои думы• 24 февраля 2022
Ответ дляСмячиком

Ну, давайте ще з вами сваритися. Зараз саме для цього час
ДАР и Я• 24 февраля 2022
Не поддерживаю.
Вы сейчас делите людей, которые и без того разделены. Людей наоборот нужно объединять.
Я - украинка и рашу ненавижу не меньше Вашего, но писать буду так, как мне удобнее. Свободно владею тремя языками.
Пишу без анонима. Осуждения не боюсь.
Лукава_Кiшка• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Мені теж так зручніше, я розмовляю в побуті російською. Але, здається мені, що пора змінювати Україну і змінюватися самим
Меняйтесь на здоровье, но сами ’ без закликив’ .
Счастье_же_вот_оно• 24 февраля 2022
А патриоты только те кто на мове и в вышиванке по-вашему?? Ну-ну... как-то совсем примитивненько.
Кидстаффовка• 24 февраля 2022
Ответ дляПенку_Здуй
Та ясно, що кому як зручно
Мені «Порадниця» одразу газетку бабусину нагадала, приємні спогади)
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ніт.Але ті,хто пишуть без аноніму в мене довіри викликають більше
Налогообложу• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Ніби заборонено правилами тут матюкатись.
Ну ..можливо заради підтримки...наприклад ’ а бодай його шлях трафив ’, або ’ну він і варьят’
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ для4есотка
А вам пояснили чому? Треба запитати й мені, цікаво прям стало
Красавишна-Улыбавишна• 24 февраля 2022
Ответ дляПенку_Здуй
Привет из Николаева
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Ніби?
Аноним-ка• 24 февраля 2022
Ответ дляБезникаЯ
Такое впечатление, что в школе бедный этот украинский никому из советчиц вообще не преподавали. Или в школу никто не ходил
Охохо - преподавание на русском до 8 класса , тяжкий переход на украинский с 8 до 11 потому , что в универах будут уже на украинском преподавать . Заканчиваем школу и Опппааааа , учимся на русском . Это Одесса , детка , стоит ли говорить , что в результате такой учёбы хаос в голове и по прошествии уж многих лет , простите )))). НО , ми любимо тебе , Україно! )
Ответ дляДАР и Я
Не поддерживаю.
Пишу без анонима. Осуждения не боюсь.
Є посилання на попередню тему,прочитайте,це не про мову.Це для того,щоб відсіяти ботів з українського форуму