Прикуси Язык• 24 февраля 2022

Підтримую попередню тему

Писати на українській і буде видно, хто користується перекладачем. Ну, заодно будемо продовжувати творити нашу державу і звикати розмовляти на українській мові
Результат:
вже голосів: 512
313 (61.13%) Підтримую
169 (33.01%) Ні
30 (5.86%) Варіант в коментах
Невидимка Майя• 24 февраля 2022
Вот к чему это сейчас, может русскоязычным и страну можно не защищать что б не оскорбить чьих-нибудь чувств.
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляМиззери
Не, судя про предыдущей теме это для отсеивания ботов которых много и они раздувают панику и дают дожую информацию
Снять анонимы с полит тем или писать укр или и то и другое
Мне нравится идея
Ну, а можна піти далі і робити це не тільки для ботів, але й для користі країни
Миззери• 24 февраля 2022
Ответ дляГага Газу
Як матюкатись на солов´їній?
Тут зу майстри) вони вміють і навчуть
Губы рыбы• 24 февраля 2022
ні, не підтримую !!!
А як би татари відстоювали наш з ними Крим ???
мова не має значення зараз !!!
за Україну милльони и може милльярди людей, які не знають нашої мови !
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляБезникаЯ
Такое впечатление, что в школе бедный этот украинский никому из советчиц вообще не преподавали. Или в школу никто не ходил
Скажу більше, є люди, які на російській пишуть грамотно, а на українській три помилки в слові, хоча ходили в українську школу. Наприклад, я читала шкільну літературу на російській і так звикла. Читати українською для мене це як на іноземній, іноді велику частину слів не розумію.
Миззери• 24 февраля 2022
Ответ дляГубы рыбы
ні, не підтримую !!!
мова не має значення зараз !!!
Тоді знімати аноніми з політичних тем, навіщо нам тут розв’язання істерії та паніки від ботів
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляМиззери
Чому? Гарно пропозиція та раціональна, я підтримує хоч і не звично трохи
Ну, накинуться одразу, що я дурна і ідея дурна і придумають мовний конфлікт, як вже вище придумали.
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
От дідько
Навіть звучить, що бан не поставиш ))
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Та тут же мова не про це
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Мабуть, потрібно було описати конкретніше попередню тему, бо я про ботів не написала, ради яких була ця ідея
Гарачый Шыкалад• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
В мене знайомий поїхав на заробітки років 5 тому в Данію. Через рік повернувся в гості і почав розмовляти тільки українською, так дивно тоді було. Але він побачив Європу і почав з себе творити європейське в нашій країні. Тоді на нього ми дивно дивилися. А зараз поговорили з ним і він сказав ’нарешті й ти до наших лав’
А где связь? Или культуру человека определяет, на каком языке он разговаривает в быту?
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляГубы рыбы
ні, не підтримую !!!
мова не має значення зараз !!!
Тут була тема по ботів, які не зрозуміють про що мова
Кидстаффовка• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Не звертайте увагу, ідея чудова, підтримую Вас!)
Завжди знайдуться ті, хто все перекрутить і зробить проблему. А адекватні люди зрозуміють і підтримають ☺️
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Там ідея була не про культуру, а про державу. Я в побуті розмовляю на російській
Утренняя зорька• 24 февраля 2022
Розмовляти і писати УКРАЇНСЬКОЮ
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Розмовляти і писати УКРАЇНСЬКОЮ
Вже виправили мене до Вас
Дядя Жора• 24 февраля 2022
Ответ дляГага Газу
Як матюкатись на солов´їній?
Коли читала Щоденник Бріджит Джонс, там було - срака-мотика. Мені так запало в душу
Кубик Рубика• 24 февраля 2022
Автор, а ничего, что сотни русскоязычных ребят из Николаевской, Одесской, Днепра защищают нашу с вами Родину???
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляКубик Рубика
Я також російськомовна
Vasilina7755• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Ніби заборонено правилами тут матюкатись.
Нужно админам разрешить мат в политических темах, потому что слов нет, одни маты остались
фан L.O.S.T.• 24 февраля 2022
Ответ дляГага Газу
Як матюкатись на солов´їній?
Почніть з цієї статті https://gazeta.ua/articles/nelitereturna-leksika/_...
А загалом, є книжки, де зібрані лайливі слова та вислови. Етнографічні дослідження, все таке
Кубик Рубика• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Я також російськомовна
Удалено администрацией...
Vasilina7755• 24 февраля 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
’ писати українською’, ’розмовляти українською’ 😉
Почалося. Не все в идеале владеют українською
Кидстаффовка• 24 февраля 2022
Ответ дляКубик Рубика
Це не має відношення до російськомовних, це для того, щоб виявити ботів. Читайте повністю, а не додумуйте!!
Невидимка Майя• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Боты отлично владеют украинским и многие темы это подтверждают. И если не ошибаюсь, последняя разоблачённая СБУ ботоферма работала внутри страны.
Кубик Рубика• 24 февраля 2022
Ответ дляКидстаффовка
Значит создавайте темы без анонимов!
АсобеннАя• 24 февраля 2022
Ответ дляOrganic
В принципі я підтримую .
Навіть додала розкладку українську .
А матюкатись по українські можна ж?
Ні!
Матюкатися тільки на огидному москальському язику.
А українською тільки ласкаво ’най тебе шляк трафить’
Трусы с капюшоном• 24 февраля 2022
Мой родной язык русский,я наполовину русская.Но для,после той рожи,нового фюрера мне стыдно....
Підтримую пропозицію,розмовляти виключно українською мовою.
А ще хотілося б флешмоб,для росіян.
Щось на кшталт
Хайль Путін,Хайль новий вбивця народів!
І нехай їм теж буде соромно..
Подолати одного Гітлера,щоб виростити в себе другого,рідного...
дамаБезСобачки• 24 февраля 2022
Ответ дляГага Газу
Як матюкатись на солов´їній?
Трясця твоїй матері! )
Кидстаффовка• 24 февраля 2022
Ответ дляКубик Рубика
Значит создавайте темы без анонимов!
Добре, що підказали, до цього ж це не робили
Є ж люди, яким все не так